Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość IrocK
no trzeba :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W barze,restauracji...? :) No ja z moja szkola pewnie zostalabym przyjeta predko do takiej pracy(po uprzednim zalozeniu jakiejs maski zeby nikt mojego ryja nie widzial ;) ) Przyjeli Cie tak w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauttka
Hej mam pytanko od ponad tygodnia uzywam duac i mam starsznie sucha skóre jakeigo kremu mam używac? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
na sucha skore bephanten jest swietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
czasami lepiej odstawić DUAC na jeden lub dwa dni niz używać kremu :) effaclar k-nawilżający,mikrozłuszcający i matujący krem La Roche-polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondyn89
Może poprostu za duzo go nakładasz, nakładaj na wilgotna twarz ilosc rowna wielkosci ziarenka grochu :). Co do mnie to dawno tu nie pisalem jednak nie ma czym sie chwalic, Aknenormin caly czas biore i idac drobniutkie zmiany, pozatym wczoraj troche sie zdenerwowalem na syfki i je powyciskalem, jak by tego bylo malo kolejne 3 rozwalilem golac sie. Wiec dzisiaj jestem czerwony i w strupach - nic przyjemnego. Tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wygineli jakby to moj tata powiedzial,jak DIZONAURY :D Blondyn>>>Pomysl,ze za jakis czas juz nie bedziesz sie musial meczyc :) Czego Ci zycze:) Tylko nie zapomnij o nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wyzdrowienia jeszcze mi bardzo daleko. Nawet jesli sam juz sie teg pozbede to i tak tutaj bede zagladal z ciekawosci jak wam idzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
blondyn89-> to DUAC się nakłada na wilgotną twarz?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na lekko wilgotna twarz, wtedy duzo lepiej sie rozprowadza i mozna bez problemu uzyc takiej ilosci o jakiej pisalem wyzej :)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
to powiem Ci blondyn ze ja sie ciesze ze mialem wysyp 2/3 tygodnie :D tak zaskoczonej i zadowolonej dermatolog nie widzialem :) najgorsze sa te slady i przebarwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
dobra,powiedzcie mi jedna rzecz. W czwartek miałem mikrodermabrazję robioną.Zaczerwienienie zeszło tego samego dnia,ale teraz mam bardzo suchą skórę,szczególnie tam gdzie zabieg był najmocniej skupiony,czyli na policzkach.Wygląda to trochę podobnie do tego jak wyglądałem po peelingu,oczywiście skóra nie schodzi płatami,ale jest sucha.Co mam z tym robić?Spokojnie czekać aż zejdzie ten naskórek,czy może smarować kremem nawilżającym?Ja się nie znam,więc licze na podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
kurde wyskoczyly mi dzisiaj na brodzie 2.. jeden ropny ale malutki slaby taki :P i jeden guzkowaty.. czy jakos tak ;] moglem sie rano zgolic.. ;p w godzine sie wybuduja a schodza 5 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze jak masz mocno wysuszona, to dobrze posmarowac lekkim kremem. Przynajmniej pozbedziesz sie uczucia sciagania, no i sucha skora do niczego dobrego nie prowadzi. Sam jestem wysuszony po tym Duacu i kusi mnie by sie dalej smarowac, bo tak elegancko dziala, ale jednak odstawie go na dzien, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
blondyn kiedys wspominales o tym przez ile czasu sie utrzymuje efekt suchej skory po roa, ile to bylo? :P mi tez sie kiedys obilo o ucho ze ten to tak na stale juz jest.. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma na to reguly, ale na pewno po odstawienu wysuszenie bedzie duzo mniejsze - wynika to z tego, ze uposledzenie gruczolow lojowych bedzie sie z dnia na dzien zmnieszac. Czesto powraca lojotok, zazwyczaj mniejszy i nie powodujacy tak nasilonego tradziku - duzo o tym jest na amerykanskim forum Accutanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej 🖐️ Zyjecie? ;) Ja wlasnie zeszlam po 25 minutach z orbitreka i zajebiscie mi sie kreci w glowie...pisze uwaznie,bo wszystko mi sie zlewa :O A druga rzecz to czulam jak mnie serce zaczynalo bolec wiec wolalam zejsc,bo jeszcze tego mi brakuje zeby z sercem znowu miec problemy .. :/ Chyba jednak to nie sprzet dla mnie...Szkoda,bo w takiej pogodzie nawet nie chce sie z domu wychodzic...nie wiem jak u Was,ale u mnie jest strasznie zimno.A troche cwiczen sie przyda.Chcialabym wrocic do poprzedniej wagi zanim siegnelam po Diane...Z 52 kg zrobilo mi sie 59 :o A teraz waha sie ciagle miedzy 54-55. Z tego co czytam to po wszystkich tabletkach,ktore przepisuja na tradzik hormonalny,po odstawieniu wszystko wraca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muoda89
Przybranie na wadze nie jest winą składu tabletek, tylko zwiększenie apetytu.Brałam Diane i tez na początku przytyłam ,ale doradzono mi pilnowanie wagi i regularne jedzenie posiłków - pomogło, wróciłam do poprzedniej wagi, a nawet trochę schudłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale !! nikt nie tyle przez tabletki tylko przez niepilnowanie siebie. bo rzeczywiście apetyt wzrasta, ale można sobie np wtedy wode pić albo jabłuszko zjeść, no i na pewno cwiczyć, a nie zwalać na tabletki :) chociaż tak najwygodniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wiem,ze po prostu mialam wiekszy apetyt.Ale zanim zaczelam brac Diane drugi raz to schudlam 4 kg.A teraz jakos nie moge za cholere zrzucic nic mimo,ze nadal jem malo... Czyli moral z tego taki,ze gdybym zaczela jesc tak jak kiedys to przytylabym.A,ze staram sie jesc jak najmniej to ani nie chudne,ani nie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak,teraz wiem,ze to nie wina tabletek samych w sobie,tylko tego,ze powoduja wzmorzony apetyt... A,ze sie cale lato objadalam samymi slodkosciami to mi sie przytylo niezle:P :O Ale teraz sie pilnuje.Musze schudnac,bo mam nowe spodnie i sa mi starsznie opiete.A wzielam je celowo,aby sie zmotywowac ;) To rozmiar 26 wiec i tak male...Bynajmniej ja nigdy takich nie nosilam.Zazwyczaj mialam 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie wystarczy jeśc mało!! jak nie cwiczysz, to nie schudniesz. ja teraz cwicze i w 2 tygodnie schudłam 3 kg, a jem tyle co zawsze. ale cwicze bardzo intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kazdego dnia pokonuje jakies 10km z buta...A w najgorszym wypadku 5...jesli jade z bratem rano do szkoly.Wiec troche ruchu mam...A teraz sa ferie,wiec bylam w lesie na spacerze i czasem chodze do sklepu-to 3km zrobie.Chcialam cwiczyc na orbitreku,ale chyba zrezygnuje,bo strasznie mi sie kreci w glowie i boje sie,ze sie gdzies rąbne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób sobie 6weidera, daje super efekty, sprawdzone na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
Weridiana...ja Cie proszę.Przede wszystkim idź na badania.Jestem sportowcem i co nieco wiem.To nie jest normalne,że od wysiłku boli Cię serce.Jesteś za młoda na takie bóle.Niby w okresie dojrzewania różne rzeczy się dzieją,ale ekg a najlepiej echo serca powinno sprawę załatwić. Mnie też bolała klatka piersiowa parę lat temu.Chyba w 2004 roku,jak pisałem maturę.Myślałem,że to stres i inne takie.Potem to nie minęło.Zrobili mi echo serca.Nic nie wykazało,wszystko w porządku.Gdyby nie ból w krzyżu,który pojawił się po jakimś treningu,to do dziś bym sie zastanawiał.Co się okazało?Krzywy kręgosłup.Nie bardzo,ale jednak.I to między łopatkami.Powoduje u mnie dziwne,nieprzyjemne uczucie sztywnej klatki i po ostrym wysiłku ból w krzyżu,ale ćwiczę właśnie między innymi szóstkę Weidera,żeby plecy wzmocnić.Ufff taka to historia właśnie.Do lekarza marsz! Dzięki za odpowiedzi w sprawie nawilżania twarzy.Teraz trochę lepiej jest,w środę kolejny peeling ziołowy,ale tylko na policzkach.I ponoć koniec...Już i tak wyglądam bardzo dobrze jak na mnie :) :) pozdrawiam ludzie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donniedarko>>> Juz sie przyzwyczailam...mam tak od prawie 6 lat jak dobrze pamietam..A jestem taka glupia,ze dopoki mnie porzadnie nie przycisnie to do lekarza sie nie rusze.. Za to mam zamiar wybrac sie do ginekologa i pogadac o tym jakie musze zrobic badania.Jesli mi zadnego skierowania nie wypisze to pojde prywatnie,prosic dziada nie bede 😠 Mama tez powiedziala,ze mam isc prywatnie.I zobaczymy co z tymi moimi hormonami.Ale w sumie to zastanawiam sie,ze te badania chyba nic mi nie dadza,bo przepisza mi pewnie i tak tabletki,po ktorych i tak po odstawieniu wszystko wroci.Duzo dzis na ten temat czytalam.I nie znalazlam nikogo kto sie wyleczyl.... 😭 Wiec nie wiem czy to wszystko ma jakikolwiek sens.A na badanie serca pojde...ale nie narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×