Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość donniedarko
długotrwałe lub też krótkotrwałe przyjmowanie antybiotyku ma wpływ na kliniczny obraz krwi. pozdrów mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na hormony nie powinny miec wplywu. Na inne wyniki, jak morfologia krwii, proby watrobowe itp, jak najbardziej. Quleczka: a probowalas maseczke, ale w tubce? Nalozylem ile sie dalo i biegam ze spryskiwaczem, to nie dopuszczanie do wyschniecia jakies niepowazne jest ;F Odstawie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak - mi zawsze wysycha...i jest okay :) zdarza mi sie isc spac z cienka warstwa na jakims upartym syfku :) probowalam rozne na bazie glinki - takie w tubkach :) ta na mnie dziala najlepiej - no i zaleta jest cena :) ja nia czasem tez twarz "myje" tak jak tam jest napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli antybiotyk nie bedzie mial wplywu na wynik moich badan hormonalnych? Bo tak zupelnie bez zadnego leku pozostawac nie chce... Donniedarko>>> Napisalbys jak dlugo brales Unidox? Wiem,ze juz o tym pisales predzej ale przyznaje sie bez bicia,ze naprawde nie mam sily szukac tego strona po stronie.Zaraz walne glowa w klawiature chyba ze zmeczenia.[ Unidox kiedys bralam i pomogl mi,a mialam masakre doslownie...wiec mysle,ze teraz tez by pomogl]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
służę pomocą :P ja biorę Unidox od 4 października dokładnie.Najpierw brałem 1 tabletkę dziennie przez 4 tyogdnie,potem dwie tabletki dziennie przez 10 dni,potem znowu jedną przez jakieś 2 tygodnie i do dziś biorę pół tabletki,ale zostały mi już tylko 3,więc na 6 dni.Unidox,który jednak źle wpływa na wątrobę,to jest bardzo dobry antybiotyk,tylko,że nie ma po nim natychmiastowej poprawy,jak np po Tetralysalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
służę pomocą :P ja biorę Unidox od 4 października dokładnie.Najpierw brałem 1 tabletkę dziennie przez 4 tyogdnie,potem dwie tabletki dziennie przez 10 dni,potem znowu jedną przez jakieś 2 tygodnie i do dziś biorę pół tabletki,ale zostały mi już tylko 3,więc na 6 dni.Unidox,który jednak źle wpływa na wątrobę,to jest bardzo dobry antybiotyk,tylko,że nie ma po nim natychmiastowej poprawy,jak np po Tetralysalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Donniedarko:) Ja kiedys bralam,ale po jednej tabletce przez 10 dnia, potem po pol...I mialam lacznie 3 opakowania z tego co pamietam.Poprawa byla,ale myslalam,ze bedzie lepiej.Z tym,ze wygladalam masakrycznie,bo bylam po oczyszczaniu u kosmetyczki.A bralam krotko te tabletki,bo miesiac....jakos tak.I wtedz moja dermatolog stwierdzila,ze bedziemy dalej leczyc miejscowo ... :O To poprosze teraz o Unidox ;) Chyba,ze ta czarownica wymysli cos innego.Ale az sie boje.. ;) Wole cos sprawdzonego.Bo jak juz mi przepisze to nie bedzie odwrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
No właśnie.Wielu lekarzy potwierdza,że Unidox to b.dobry antybiotyk,tylko brałaś dużo za krótko.Ja miałem pierwotnie na pół roku rozpisany,ale efekty po 3,5 miesiąca są dobre,bo nie mam już trądziku.Jakiś pojedynczy wyskoczy.No i liczę się z możliwością powrotu,ale mam terapię podtrzymującą cynkiem,duaciem,skinorenem i witaminami a+e i c,do tego peelingi,mikrodermabrazje,więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dekolcie i plecach juz widze poprawe.I w sumie szkoda mi teraz odstawiac Diany...Ale bede musiala to zrobic.I to niedlugo.Kurcze mam problem,bo jak teraz odstawie na 2 msc to bedzie juz kwiecien,a w lipcu ide na wesele.Wiec do tego czasu juz nie zdaze poprawic stanu skory raczej jak zaczne brac Diane po tych 2 mscach.A znowuz jak przestane w lipcu brac to do studniowki mi sie nie poprawi tak zebym mogla zalozyc suknie bez plecow :( przerypane.Nie chce brac caly rok,ale chyba bede zmuszona 😭.. Sama juz nie wiem co robic.Mysle,ze bede przez ten rok brala,a potem odstawie i zrobie badania.Samej mi sie ten pomysl nie podoba,ale chyba nie mam wyjscia.Tylko poziom testosteronu moge zbadac biorac tabletki...Tak czytalam w gazecie-endokrynolog sie wypowiadala.Ale to mi nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weridiana... nie ma sensu robic tego na zasadzie dwa miesiace brania , dwa miesiacy przerwy i znow miesiac czy dwa brania... tylko jeszcze bardziej mozesz sobie hormony rozregulowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu musisz miec suknie bez plecow od razu? ;) innych ladnych nie ma ? :) a tak serio to powinnas to jakos tak wymyslic by brac gdzies z pol roku mniej wiecej diane, nie wiecej moze pogadaj z jakims ginekologiem by po tym czasie zmienic na inne hormony, takie juz z nieco mniejsza dawka ale tez ze wskazaniem, ze raczej poprawiaja skore niz pogarszaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no chcialam brac Diane teraz do konca listka...Odstawic ją na 2 msc zeby zbadac poziom hormonow i juz wtedy brac to co trzeba...Ale ni huja mi to wszystko nie pasuje.Bo w lipcu wesele,a w styczniu studniowka.Jesli przestane teraz brac to na wesele bede miala brzydkie plecy,a jesli przestane brac po weselu to na studniowke... :O I teraz kurde nie wiem co zrobic.Ale mysle,ze na wesele nie musze miec sukni bez plecow,juz zreszta kiedys krawcowa,u ktorej chce szyc sukienke,robila dla jednej babki taka sliczna i "z plecami" ;) i powiedzialam,ze chce taka.Wiec dupa...odstawie teraz Diane i zrobie te badania...i wtedey zaczne wkoncu brac to co powinnam,a nie w ciemno...Chyba tak bedzie najlepiej nie? Musze to z mama obgadac:) Wrocila do domu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie uwazam, ze skoro juz jestes od jakiegos czasu na Dianie, to dobrze to skonczyc. Moze za jakis czas efekty beda duzo lepsze. Pamietaj, ze kobietom zazwyczaj na hormony przypisuje sie wlasnie Diane. Nie ma sensu przerywac terapii w srodku, tylko dlatego, ze wydaje Ci sie, ze badania cos wykaza. Jak masz za duzo pieniedzy, to mozesz je zrobic prywatnie dla wlasnego sumienia i sprawdzic, czy sa jakies znaczne odchyly i czy mogly byc one spowodowane wlasnie Diana. Pozniej po terapii Diana, mozesz badania powtorzyc i sie przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chodzi o to,ze do przyszlego stycznia(bo wtedy mam studniowke i glownie o nia mi chodzi) na Dianie nie pojade przeciez....to zbyt dlugo...ponad rok,bo biore od listopada.A jesli je odstawie np we wrzesniu to do stycznia wszystko zdazy wrocic :O I to jest wlasnie najwiekszy problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pobadz na niej do lipca na przyklad... w sumie troche wiecej niz standardowe pol roku ale nie az tak duzo wiecej... potem we wrzesniu-pazdzierniku zrob badania i zacznij brac to co ci lekarz zapisze po badaniach :) do stycznia powinno byc dosc czasu by zadzialalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 4 miesiace raczej zbyt duzej poprawy nie uzyskam...Ale dekolt na pewno zdazy sie poprawic.A najwyzej nie bede miala sukienki bez plecow,bo co...Ale glupio bedzie,bo w sumie to jeszcze nie widzialam nikogo w takiej z przykrytymi plecami... Ktos musi byc pierwszy :D Jebne se super koronke... i juz:) Moja znajoma ma salon krawiecki.I sasiadka tez sobie dorabia szyjac.Wiec mysle,ze cos se wykombinuje ;) Ta ktora ma salon,sprowadza takie piekne koronki,ze szok... Tez cene one maja takze piorunujaca ;) Takie ladniejsze to z 150-200 za metr...Ale da i drozsze.Ale juz sie przygotowuje psychicznie do ceny.I mame tez hehe.Bo nizej 400-450 zl nie mam co marzyc...Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz minely 2 miesiace i juz widzisz roznice... skad wiesz co bedzie po 4 ? ;) zawsze mozna jeszcze z doustnym antybiotykiem wtedy cos pomyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
i co tam u was ludziska? :D :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mnie znów wysypało, krótko sie cieszyłam gładką buzią, ale juzsie nie załamuje, widocznie tak to własnie musi być, wczoraj zrobiłam buzi terapię szokową : peeliing bardzo ostry,pozniej maseczkaq z glinki na 5 minut, pozniej dośćgruba warstwa brevoxylu, dzisiaj rano buzia wyglada duzo lepiej, nie jest taka wybrzuszona,oczywiście widać troche te pryszczole, ale nie jest źle.... ale niezły szok przezyłam,m w jeden dzien chyba z 20 syfów mi wylazło. duzo stresu sesyjnego i do tego kawa. tak to sie musiało skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
uu 20 to rzeczywiscie duzo mi tam max 5 kiedys... najlepsze jest to ze one wychodza w kilka minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz leci 3msc:) A hormony mozna łaczyc z antybiotykami? Chyba by mi watraba wysiadla ;) Czy chodzi Ci o to,ze w ciagu tych msc,w ktorych bym nie brala Diany,to mialabym brac antybiotyki? Bo taka opcje wlasnie bralam pod uwage:) Kurde jutro mam isc na 18stke...Ale nie wiem czy pojde,bo zaprosil mnie kumpel,ktorego znam nie za dlugo,ale strasznie sie zdazylsimy polubic.Tylko,ze nie bede tam znala zadnych dziewczyn :O I glupio sie bede czula kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... to pewnie zalezy jakie antybiotyki no bo przeciez jak stosujesz antykoncepcje to sie moze trafic jakies paskudztwo typu zapalenie pluc czy inne i musisz brac antybiotyki ale o takie rzeczy to nalezy pytac lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18tka i sami faceci? ... dziwny pomysl :) ale jak go lubisz to idz, zawsze mozesz sie pozniej jakos wymigac w razie czego, ze musisz wczesniej wrocic do domu czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
Quleczka ona nie napisala ze nie bedzie zadnych dziewczyn tylko ze nie bedzie jej kolezanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie moich dwoch kolezanek ktore byly tez zaproszone,bo znaja sie bardzo dlugo...Wiec nie wiem czy tam beda jakiekolwiek dziewczyny i szczerze mowiac to watpie,bo to taka paczka kumpli...No i bedzie dwoch moich bylych... :O Jeden sprzed 25 dni..A wiec bede sie czula nieswojo jakos.I chyba zrezygnuje.Znam ta cala paczke,mowia,ze jestem ich bratem ;) ale chyba grzecznie podziekuje,bo i z kasa narazie nie stoje najlepiej.A po na kupowanie prezentu i tak juz za pozno. Moze masz racje Quleczko....nie wiem..Z tym,ze jak sie bierze antybiotyk ze wzgledu na chorobe to raczej z tydzien,max 2.A tyle to mi nic nie da:) Heh mam 3 telefony ;) Ja to jestem jebnieta naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaprincesska
Hej wszystkim a ja jestem po 7 zabiegach laserem. dziewczyny popytajcie sojego dermatologa czy nie da wam skerowania na laser. ja chodze na taki specjalny kotrym naswietla sie wybrany obszar skory. Mi pozostaly przebarwienia , blizny, wiec musze dlugo na to chodzi alby je splaszczyc, ale warto widac roznice ogromna, wiadomo na wszytsko trzeba czasu i nie wolno sie stresowac. teraz od poniedzialku do piatku bede miala codziennie laser, wiec mam nadzieje, ze bedzie jeszcze lepiej. Zauwazaylam ze tzreba pozytywnie myslec i tak sie nastawic ze sie wyzdowieje, ja mailam w listopadzie ogromne problemy z cera a dzis juz tylko pamiatko po tej strasznej chorobie zostaly ehh. Najgorsze jest to ze ja bardzo kocham swojego chlopaka, chialam dla niego zawsze ladnie wygladac, a dzis martwie sie bardzo jak to bedzie. Zobaczymy sie dopiero 5 lutego wiec do tego czasu bede miala jeszcze spro zabiegow ale niestety nie da sie wszytskiego idealnie ukryc po makijazem:( Tradzik to okropna choroba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatkaprinceska>>>>Skoro byl z Toba do tej pory,gdy mialas taki straszny tradzik,to czemu teraz mialby Cie zostawic skoro wygladasz coraz lepiej...nie kumam:) Mi ten laser nie pomoze,ale moze reszta sie skusi ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
ja tam wole peeling od laserów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaprincesska
macie racje jelsi kocha naprawde to zrouzmie ze to przejsciowe:) A ja nie moge sie zamartwiac ani denerowac bo bardzo by mi to zaszkodzilo i podniusl by mi sie ten wlasnie hormon przez ktory mialam klopoty. Dziekuje za mile slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×