Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość kaczucha_18
tez mi sie wydaje ze ten mocz to pic na wode...moze cos tam pomoze trądzik i tak wroci...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
cokolwiek to daje i tak bym sie tym nie leczyl : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
hehe Ciekawe ilu z nas by się skusiło na taką terapię moczem gdyby się okazało że naprawdę działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
napisalem przed chwila ze ja odpadam xD wychodziloby na to ze musialbym sie kapac w wannie z moczem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
jak tam blondyn? :) cieszysz sie zyciem? a mmj skonczyles juz? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Jestem po 3 dniu stosowania Tetrysalu w dawce 600mg dziennie. Na razie czuję się świetnie. Za krótki okres żeby cokolwiek napisać ale jak na razie wszystko idzie gładko. Chowam tylko tabletki przed mamą bo gdyby się dowiedziała że znowu to biorę to bym się nasłuchał kazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat i sie czaisz przed matka? Hmm dziwne. U mnie ok juz jakies 4 dni nie biore aknenorminu i puki co nic nie wyskakuje, Athredermu narazie tez nie biore bo cos mi siadlo na oczy i sobie ropieja na zmiane ;|. Kupilem krem z filtrem 50+. jak uporam sie z oczami to biore sie za walke z bliznami i przebarwieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Mi zostały nie całe 4 opakowania : ) a jak efekty uboczne typu: suche usta i skóra? Dalej są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w konco to tylko 4 dni, ale sa juz coraz mniejsze mysle ze w polowie przyszlego tygodnia juz nie bede musial stosowac masci propolisowej na usta. co do skory to juz sie jej tyle nie zluszcza podczas mycia od co jesli ejst sucha to glownie na kolo ust pod nosem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
No mam nadzieje ze bedziesz mial teraz juz zawsze cere normalna, ani sucha, ani tlusta : ) jestem ciekaw jak to bedzie wygladac wszystko u mnie bo jade wkoncu na oryginale.. moge sie pochwalic ze wysypu nie mialem 2,5 miesiaca : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
eh.. 2:0 w dupe z niemcami :/ i jak tu nie miec tradziku skoro tyle nerwow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pierwszy lek ktory...
... mi pomogl... tylko ze ja jeszcze do tego dostalem tetralysal w tabletkach... jest super... w koncu w miare pozbylem sie tych pryszczcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
6 dzień kuracji tetralysalem w dawce 600mg na dzień. Nie widzę poprawy. Co prawda nic nowego się nie pojawia ale też nic nie znika. Ogólnie skóra z widocznymi śladami i czerwonymi plamami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
a ktoś wie jakie badania robi się przed braniem IZO?Wiem,że krew,ale czy to jest zwykła morfologia czy jakieś specjalne badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholesterol, bilirubina i cos tam jeszcze jutro jak odbiore wynikit o Ci dokladnie napisze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socga
hej. właśnie wróciłam od pani dermatolog, jestem załamana. od 14 kwietnia brałam tetralysal dwa razy dziennie + duac i tak przez miesiąc później raz dziennie tetralysal i raz dziennie duac i tak do dziś wysmarowałam przez ten czas 2 tubki po 15 mg i 1 - 30 mg NIC nie pomogło wysuszyłam twarz i szyję na max cały czas nowe wyskakują po starych zostają straszne ślady tetralysal rozwalił mi nerki i wątrobę nic nie pomógł dziś dostałam aknemycin maść cetaphil emulsję i cetaphil MD dermoprotektor czy ktoś to stosował ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watrobe i nerki? To jestem ciekawy w jakich dawkach to bralas... Ja brałem to przez ponad pol roku i jestem zdrowy jak ryba. Brałem jeszcze tylko tabletki oslonowe na watrobe ale to przeciez normalne. Wysypalo Cie jeszcze bardziej bo przesuszyłas twarz przez co wydziela sie wiecej łoju a to w skrocie coraz wiecej pryszczy. Duac powinnas stosowac raz dziennie na noc w ilosci ziarenka groch na cala twarzi szyje oczywiscie wilgotna. Jestem niemal na 100% pewny ze tak nie robiłas. Z tych lekow ktore teraz masz nic nie stosowalem, ale moze za chwile ktos cos napisze :). Swoja droga zalatwilas sie tak antybiotykami, to strach pomyslec co by bylo gdyby iso Ci przepisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
W jaki sposób rozwalił Ci wątrobę i nerki? Po czym to stwierdzasz? Ja zażywam tetralysal i czuje się świetnie. Zaro jakichkolwiek skutków ubocznych. Codziennie dla równowagi zjadam jogurt i zażywam pigułkę nutriplant który zawiera żywe kultury bakterii. Może pomogą pochodne witaminy A. Zapytaj chłopaków to Ci powiedzą w jaki sposób działa. Wiem co przeżywasz. Sam leczę się od wielu lat. Teraz jest bardzo dobrze w porównaniu z tym co było ale gdybym mógł cofnąć czas to bez wahania bym się leczył pochodnymi witaminy A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ma klopoty z watroba i nerkami to raczej sie nie kwalifikuje do leczenia pochodnymi witaminy A. Ja jestem tylko ciekaw w jakis sposob mozna sie tak antybiotykiem zalatwic, sa lekarze ulotki a nawet takie fora jak te tutaj. Zawsze mozna sie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Chyba zależy na jakiego lekarza się trafi. Ta dermatolog u której ostatnio byłem przepisała tetralysal bez pytania o zdrowie, czy coś innego zażywam, czy na coś choruje nie mówiąc już o lekach osłonowych. Jest po prostu straszna. Pójdę do niej bo wiem że mi przepisze większą ilość antybiotyku na wyjazd ale nikomu bym nie jej nie polecał. Po prostu szkoda słów. Załatwia "taśmowo". Z kolei moja dermatolog u której się leczę nie chciała mi przepisać antybiotyku i jedyne co przepisała to Differin. Nie wiem czy Differin jeszcze na mnie działa skoro tyle lat go stosuje. Po nocy całe czoło, nos i broda się świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia87
Witam Was. Dawno tu nie zaglądałam, bo i mój problem jakoś tak lepiej wygląda, dosłownie;) co prawda czasami pojawi mi się jakaś krostka (szczególnie w czasie miesiączki), ale to już nie to samo co w lutym i marcu. Buzia wraca do siebie. Byłam też ostatnio na badaniach Vichy i jestem bardzo z nich zadowolona. Pozwoliły mi spojrzeć na moją skórę z zupełnie innej perspektywy. Ja sama uważałam, że jest ona w okropnym stanie, ale badania, które wykonała mi lekarz okazały się bardzo pozytywne i poprawiły mi znacznie humor i poczucie wartości od razu wzrosło. Z badań wynikło, że mam skórę normalną, odpowiednio nawilżoną, gęstość i te inne parametry też bardzo dobre. Zmarszczki mi narazie nie grożą;) Potem była konsultacja z farmaceutką, z którą omówiłyśmy dokładnie jakie kremy używam i co powinnam jeszcze dodać. I zostałam nawet pochwalona za dobór kosmetyków:):) Naprawdę warto pójść na takie badania. Z tego co wiem to Vichy organizuje Dni Zdrowej Skóry w wielu polskich miastach, w Gdańsku byli 6-8 czerwca. ps. słuchajcie może ktoś mi doradzi coś w sprawie nie krostek tylko takich małych czerwonych punkcików, bo niestety trochę mi ich zostało:( Jak myślicie czym je można zniwelować??? Czekam na rady i serdecznie wszystkich pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
Dokladnie jak masz chore nerki i watrobe to nie masz co liczyc na leczenie Roaccutanem. A ja to juz problemu nie mam... i nareszcie zyje : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan91
"takich małych czerwonych punkcików" pozbywamy sie za pomoca Skinorenu jesli sa to napewno przebarwienia : ) doniedarko - daj wyklad dziewczynie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz 18
do acne men: ale jesli uzywalbym DUACU tylko na noc to przeciez chyba w dzien moglbym sie swobodnie opalac hmmm? polecacie moze jakies kremy tylko zeby byl nawilżający a przy okazji doskonale matował bo mam problemy ze świeceniem się skóry...kupiłem sobie ostatnio nivea z jakims podkladem (hehe) co nie zatyka porów ale potrzebuje tez drugiego kremu co dodatkowo najlepiej byłby antybakteryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
łukasz 18 Duac działa fotouczulająco. Nie ważne że stosujesz go na noc a w dzień się opalasz. Powinieneś się wstrzymać z intensywnym opalaniem. Mogą potem pozostać przebarwienia. Lepiej zakącz kurację Duaciem i dopiero wychodź na słońce albo stosuj filtry +50 na twarz i opalaj resztę ciała. Ja tak robie :) Uwielbiam leżeć na plaży :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Właśnie również szukam jakiegoś dobrego kremu na dzień. Na noc stosuje Duac z Differinem. Na dzień bardzo przydałoby się coś co nie powoduje powstawania wyprysków, nie zatyka porów a przy tym matuje i nadaje zdrowy wygląd skórze. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia87
Kosmetyk, który spełnia podane przez Ciebie wymagania to np. emulsja ochronna matująca SPF 50+ to jest kosmetyk z gamy ochrony przeciwsłonecznej twarzy z Vichy. Został mi polecony przez farmaceutkę podczas badania. Jeszcze go nie używam, ale chyba zacznę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 25
Mam już filtr przeciwsłoneczny +50 z firmy La Rose. Myślałem raczej o czymś innym jak np. kremie który zmniejsza zaczerwienienia i eliminuje niedoskonałości a przy tym matuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkaaaa.
Czy Duac jest silnym lekiem na trądzik? Czy są jeszcze silniejsze żele, kremy, maście, etc. do smarowania na twarz od Duaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×