Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość freestylka
aa tam wcale nie najgorsza ;) ktoś Ci głupot nagadał;P ja bardzo fajnie wspominam liceum i z chęcią bym wróciła jeszcze raz ;) oh tak ,taaaaaaak na bank bym wróciła;D teraz mam troszke stres -studia , nowe miasto ,przeprowadzka,nikogo nie znam ...ale już sie nie moge doczekać ;)) Ale to nie o tym forum ,także nie zaśmiecam;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ale niezręczna cisza ;) duac - i co Ci dermatolog powiedział? byłeś w ogole?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
Freestylka-bylem w srode na zabiegu .bylem na mikrodermarbazxji placilerm 120 zlotych derma powiedziala ze jeszcze jedna mikrodermabrazje zrobimy z 2 tygodnie zeby moje dziorki wyrownac a potem wystarczy jeden peeling medyczny jakis zeby mi przebarwienia zeszly.. na razie to mi sie gio skoira troche po mikro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
wiec jak mowila ze tylko jeden peeling wysatarczy to chyuba az takiego zlego tego niemam . a wygladam strasznie policzkli w plamach pozapalnych nierowny koloryt cery pare zaaskornikow . broda tezs nieciekawa bo pare plam ale ja mam 18 lat moze to przezto ze sa swierze jescze ..niewiem i szybko zejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
a po mikor niczego szczegolnego niewidze moze kolor troszke lepszy i skora jedrniejszai i gladsza no ale to nie mikrodermabrazxja ma mi pomoc w zlikwidowaniu przebarwien tylko peeling . przygotowalem sie na wyudanie jakis 1000 , a moze wyjsc na to ze strace jakies 500 gora 600 bo niewierzse w to zeby jeden peeliong mi to wyczyscil ja sie przymierzam do conajumniej 2 takich silnych ( tydzienjh w domu i lusczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
padam z nóg jestem taka wymęczona , ze zaraz zasne pod klawiaturą ;PP Duac- to chyba nie jest tak źle;) ale hmm czemu po pilingu tydzień siedzienia w domu? tak mocno skóra Ci schodzi? Możesz napisać jaki dokładnie miałeś ? bo ja miałam migdałowy i nic mi nie schodziło ;) a dzień po poszłam na impreze ;) po zabiegu mocno nawilżałam buźke i wszytko było ok;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
Freestylka- jeszcze niemiaem dopiero za 4 tygodnie bede mial robiony. Za 2 jeszcze jedna mikrodermabrazje zeby wyrownac cere a potem peeling . tak mi powidziala dermatolog zse bedzie mi po tym kwasie skora schodzic i conajmniej tydzien bede siedzial w domu :D dla mni ebaba bo do szkoy nieopjde:D no widoczne plamypozapalne latwiej ujsunac niz blizny (ubytki w skorze) ktore juz mamj pare lat , moje sa swioerze dosyc okolo roku i mloda cera wiec moze sie udac:D zresta pani powdizeiala ze jednen wystarczy peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
Wierm ze to mialo byc forum o stosowaniu duacu ale tylko tu dostaje sie szybkie odpowiedzi i bardzo przemyslane , zatem mam pytanie. Pozostaly mi przebarwienia poizapalne , po mikrodermarbazji widac efekt jedrniejszej skory ale tez te zxaskorniki ktore mialem na policzkach co siedzialy tam pare miesicey teraz zaczynaja wychodzic, czy to dobrze? dermatolog przepislala mi atrederm i musze uzywac do nastepnego zabiegu mikrtodermabrazji . tylko niewiem jak.. czy punktowo na przebarwioenia i te zaskroniki czy na cale policzkli rozmazac ten plyn??????????????? jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
hej ;) hmmm ja tego niegdy nie stosowałam ale to są chyba różne stężenia ,tak? Najlepiej jak zadzwonisz do babki i się zapytasz;) ale wydaje mi się, że możesz posmarować niewilką ilością cała buzie a jeśli wystąpią jakieś podrażnienia ,czy coś albo mocne przesuszenie bo wydaje mi sie ,że to zawiera alkohol to wtedy smaruj tylko na te miejsca ,które tego najbardziej potrzebują tam gdzie masz te zaskórniki ;) nie wiem tylko tyle mogę poiwedzieć musisz sam zoabczyć jak na to reagujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati89
Ja mialem 3 peelingi kwasem TCA o stezeniu 15%. po pierwszym zabiegu bylo super... skora cycuś malinka normalnie ;d po 2 tak sobie.. a po 3cim mam zniszczona skore.. ktora zrobila sie bardzo wrazliwa itd.. ogolnie trzeba uwazac z silnymi peelingami.. skora schodzila mi 4 dni po kazdym zabiegu takze 5 dni siedzenia w domku po takim czyms jest.. zupelnie co innego niz peeling migdalowy bo taki tez mialem.. i on jest bardzo lagodny :) po peelingu TCA jest sie czerwonym jak po oparzeniu 2 stopnia.. potem po 1,5 dnia brązowiejemy.. i zlazi skora ktora trzeba odpowiednio pielegnowac (wazelina plus bardzo dobry krem) nie wolno wystawiac sie na slonce oraz mroz gdyz grozi to popekaniem naczynek ;) to chyba na tyle. A tak zeby nie odbiegac od tematu jak tam wasze buzki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
a opisz jaki miales problem ., przebarwienia pozapalne, blizny? czy robily ci sie jeszcze pryszcze przed zabiegami ..? jaka jest treraz twoja cera jkakie masz prblemy z nia? czy w szstko zeszlo? bardzo mi sie przyda to bo ;)). .. a i jakbys jeszcze mogl napsisac ile masz lat..:D ja 18 .:}) to to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
aa i dlaczego mialers robiony jeszcvze drugi i trzeci peeling skoro po pierwszym skora cycus malinka byla..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati89
Mam 21 lat... ogolnie zaluje ze zrobilem 3ci zabieg bo mi zniszczyl skore... a przed zabiegiem mialem buzie w super stanie po antybiotykach wiec idac na zabieg nie mozesz miec zadnych zmian tradzikowych.. a moj tradzik byl naprawde ciezki i duzo klopotow z nim bylo :) jak tylko sie uspokoilo i leki dzialalay wysmienicie to postanowilem zrobic zabieg. Pierwszy byl w porzadku i mialem duza poprawe ogolnie ale nastepne.. no radze uwazac i dobrze pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super sprawa naprawde
stosowalam duac nalepszy lek moim zdaniem! wyleczyl mnie calkowicie a meczyl sie od szkoly sredniej a mam 23 lata i wkoncu jstem wyleczona. do dzis do uzywam miejscowo jak czasem cos mi wyskoczy przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
Mati89- aha , a w jakich odstgepach czasu miales te peelingi , ? gdzie robiles i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
mati - a ja myslałam ,że wpadłeś w szkolny trans i juz do "Nas" nawet nie zaglądasz;PP Tez mmiałam ten migdałowy i tak jak mówisz bardzo łagodny ;) hmm a moja buzia jak na razie ma sie bardzo dobrze;) w sumie to już nic nie ma i jestem bardzo zadowolona;) ale ciii żeby nie zapeszyć;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati89
Minimalne odstepy czasu 2 tygodnie, robilem w Juwenie za konsultacją z dermatologiem prowadzacym, koszt chyba 200 zl za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
a to migdałowy był dla Ciebie za słaby ?czy jak?;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac
a jaki byl wasz problem, ...blizny plamy..? opiszcie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
hmm ,czy ja wiem;D Chyba jakies lekki pozostałości w stylu przebarwienia ;) bo blizn nie mam ani nic;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati89
Jak tam wasz tradzik? Bo u mnie to totalna masakra jest teraz... ;F ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acne Men 26
U mnie sytuacja się ustabilizowała. Nowe zmiany pojawiają się sporadycznie. Zawdzięczam to tylko temu, że jestem na specjalnej diecie (staram się nie jeść i nie pić niczego co zaostrza trądzik), oraz systematycznemu oczyszczaniu i kremowaniu twarzy. Tak bardzo muszę uważać bo wystarczy że nie zadbam o to przez jeden dzień a już cera potrafi się pogorszyć. Ogólnie mam już tylko problemy z przetłuszczaniem się cery, przebarwieniami i bliznami. Od czasu do czasu pojawia się mały wyprysk. Stosuje żel oczyszczający, tonik benzacne, krem skinoren, oraz zioła bratka i humavit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ja też raczej mam problem tylko z przetłuszczająca sie cerą i kilkoma przebarwieniami;PP No i raz na ruski rok coś wyskoczy;D kurde tak wybieram się na ten piling migdałowy i nie mogę sie wybrac;P Ciągle coś mi innego wypada tak ,że nawet nie mam czasu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
a ja jestem po 2 mikrodermabrazji za 2 tygodnie ide na peeling kwasami TCA , derma mowila ze okolo 10 dni w domu bede siedzial, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiawawa
Mi na trądzik pomogła maść szałwiowa- tzn. załagodziła wielkie plamy i krosty, połączyłam to z leczeniem dermatologa i jest dobrze. Teraz maść szałwiową stosuję tylko na plecy i dekolt. Bardzo polecam! Jest tania, a jest warta dużo dużo więcej!!! a kupiłam ją tutaj: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6562764

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ten lek pomaga także Chłopakom? Jeśli tak to jak go używac i czy do tego musi byc szare mydło? pani dermatolog przypisala mi kiedys , Davercin , Szare Mydło i taka maseczke gdzie produkowano w aptece z wapnem i innymi składnikami dosyc ciezko schodzila z twarzy trzeba bylu uzyc Tonika. Wiec z gory dziekuje za odpowiedzi jakie mydło czy też zele stosowac i czy ten Duac pomaga chłopakom. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
Duac jest dla chlopakow i dziewczyn , mozesz uzywac na zmiany . Nie uzywaj mydla szarego tez nie bo wszystko to wysusza skore a to niejest odpowiednie dla niej . Myj tylko rano i wieczorem zelem PHYSIOGEL potem nakladasz krem z tej samej serii i to wszystko , bo co za duzo to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
Witam. Jestem chłopakiem i mam straszny problem z trądzikiem i nie tylko. Mam również dużo przebarwień po trądziku (czerwone plamki), zaskórniaki, takie podskórne a na dodatek godzine po umyciu twarzy strasznie mi się świeci twarz ;/ chcę was zapytać o rade czym pielęgnować twarz? teraz używam serii acti mat z dermiki (tonik, żel do mycia, i kremy) ale juz mi się skończył żel i nie wiem jaki teraz kupić bo ten się nie sprawdził :( na noc derma zalecił duac to używam na te pryszcze z kolei na dzień brevoxyl ale zrezygnowałem z tego bo strasznie wysusza przez co skóra produkuje jeszcze więcej łoju. Myśle że jeżeli bym jakoś sobie poradził z tym przetłuszczaniem twarzy to i pryszczy by było mniej. Prosze was o jakieś rady bo naprawde moja twarz jest w kiepskim stanie a sami wiecie jak to wpływa na psychike :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
krem i zel z seri PHYSIOGEL i idz na zabiegi do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpaczony
a tonik jakiś też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×