Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość czym myć twarz
aha i twarz mi się strasznie przetłuszcza czyli coś matującego bo nie chce się bardzo świecić przez dzień. Myślałem o cały zestawie z dermiki. ten Acti mat. czyli krem na noc który juz właściwie kupiłem i stosuje na zmiane z duac na noc. ale jeszcze bym chciał kupic z tej serii żel, tonik i krem na noc. Co o tym myślicie? może polecacie coś innego? prosze, zależy mi jak każdemu na czystej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
o kurde ale się wysłało! sorki jeżeli spamuje !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
a byłeś u dermatologa?i co jeszcze oprócz tego garniera stosujesz? na pewno o wiele lepsze będą specyfiki apteczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
tak byłem. ale myć kazał mi mydłem bambino a to po tym chyba mi sie taka twarz przetłuszczająca zrobila bo wczesniej tego nie było. używam na noc duac ale teraz jeszcze sam wprowadzilem na zmiane krem na noc matujący. na dzień brevoxyl no i twarz myje garnierem ale nie sprawdza się w ogóle. I chciałem kupic ten zestaw co napisałem wyżej. no chyba że polecacie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
1 neikupuj zadnycg kosmetykow z garniera ani takich podobnych undertwenty;p bo one wysuszaja skore nic niepomagaja 2 niestostuj kremow nawilzajacych o gestej konsystencji, lekkie kremy najlepiej do cery tradzikwej polecam bardzo ZIAJA KURACJA ANTYBAKTERYJNA ,kremik okolo.9 zeta aa nawilza i powoduje ograniczenie wydzialenia loju do tego sciaga troche skorke (ale neiczujesz tego) i blizny schodza same.. 3 kup sobie do tego zel nawilzajacy z PHYSIOGEL , bardzo dobrze nawilza i wogole super ok.25 zlotych 4 niemyj zadnym mydlem , odstaw wszystkie tylko tymi zelami 5 duac uzywalem 2-3 miesiace , pomoglo na tyle ze niemam pryszczy a mialem duze zostaly mi tylko blizny ..ide na zabiegi do dermatologa estetycznego , wiec zaufajnie mu potrzeba czasu. 6 ODNIESCI SIE DO TEGO CO NAPSIALEM WCZESNIEJ I GWARANTUJE ZE POMAGA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
o dokładnie podpisuje sie pod tym co napisał wyżej mój poprzednik /poprzedniczka;) i najlepij po każdym myciu nie wycieraj twarzy w zwykłe reczniki tylko w chusteczki higieniczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
aha no i możesz stosowac maseczki z zielonej glinki ;) możesz kupić taką gotową tez z Ziaji albo kupić a aptece w takiej zaszetce i rozrabiać z wodą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
Dzięki za odpowiedzi. skocze dziś do kosmetycznego i kupie co mam kupić. Duac stosowałem miejscowo i chyba robiłem błąd. od dziś kładę cięką warstwe na całą twarz bo najgorsze są policzki i czoło. Ciężko z tym żyć ale trzeba walczyć i robie wszystko co mogę. Jeszcze raz dziękuję jestem bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
tak najlepiej skocz do apteki;D Powodzenia;) pochwal się potem co kupiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
duac stosuj tylko na zmienione chorobowo miejsca nei na cala twarz.. mi dermatolog kazal stosowac rano i wieczorem ale to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
powinno się smarować cieniutką warstwę na całej twarzy chyba ,że dermatolog zaleci inaczej.i tylko na noc raz dziennie sama nazwa mówi za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
niekoniecznie raz dziennie , zalezy od tego jak kazr ci dermatolog jednym codziennie jednym rano i wieczorem ,, innym co dwa dni zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
zależy jak leży..;PP Ważne żeby pomogło ;) noo hejo chłopie ,który miałaes iśc na zakupy gdzie jesteś? i wynalazłeś coś ciekawego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
Tak. Kupiłem dokładnie to co mi poleciliście. Krem na dzień i żel. Dziś ide do apteki po tą maseczke bo mają mi przywieź i jeszcze chciałem zapytać czy kupić jakieś witaminki. Bo wcześniej brałem cały czas cynk + wit.b6 aha i nie mam jeszcze toniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
Tak. Kupiłem dokładnie to co mi poleciliście. Krem na dzień i żel. Dziś ide do apteki po tą maseczke bo mają mi przywieź i jeszcze chciałem zapytać czy kupić jakieś witaminki. Bo wcześniej brałem cały czas cynk + wit.b6 aha i nie mam jeszcze toniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
Tak. Kupiłem dokładnie to co mi poleciliście. Krem na dzień i żel. Dziś ide do apteki po tą maseczke bo mają mi przywieź i jeszcze chciałem zapytać czy kupić jakieś witaminki. Bo wcześniej brałem cały czas cynk + wit.b6 aha i nie mam jeszcze toniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
Tak. Kupiłem dokładnie to co mi poleciliście. Krem na dzień i żel. Dziś ide do apteki po tą maseczke bo mają mi przywieź i jeszcze chciałem zapytać czy kupić jakieś witaminki. Bo wcześniej brałem cały czas cynk + wit.b6 aha i nie mam jeszcze toniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
Tak. Kupiłem dokładnie to co mi poleciliście. Krem na dzień i żel. Dziś ide do apteki po tą maseczke bo mają mi przywieź i jeszcze chciałem zapytać czy kupić jakieś witaminki. Bo wcześniej brałem cały czas cynk + wit.b6 aha i nie mam jeszcze toniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
tak kupiłem żel i krem te które mi poleciliście. Dziś jeszcze ide do apteki po tą maseczke bo wczoraj nie było ale dziś mają mi przywieź. I jeszcze chciałem zapytac o jakies witaminki. Wczesniej jadłem cynk i wit.b6 kupić jeszcze raz;> czy macie coś lepszego. aha i nie mam jeszcze toniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
w tych witaminach to ja niestety nie pomogę bo nie mam żadnych sprawdzonych ale jakieś z bratkiem mogą być... chyba ,że ktoś tutaj nam zaraz coś napisze ,czy ma jakieś ,które pomogły ;) miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie powiem nic dobrego na temat duacu, bo mi wcale nie pomógł tylko mnie podrażnił strasznie, dastałam go od dermatologa miał byc taki cudowny a tu nic zmieniłam lekarza i zmieniłam leki - teraz dopiero widze poprawe. Buziaki b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
bamma a co teraz stosujesz? no tak jest ze wszystkim jednym pomoże innym nie ..miejmy nadzieje ,że będą tu sami tacy ,którym duac pomógł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala - namaka
Ej jak się używa ten duac ?? Ja byłam u dermatologa i mi to przepisała .. Kupiłam i po umyciu twarzy zakładałam to i pozostawiłam na całą noc .. Nie wiem czy tak się to powinno używać, po po 2 dniach miałam całą twarz spuchniętą i czerwoną .. Coś źle zrobiłam ?? A może przedawkowałam ? Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym myć twarz
A ten duac pomaga na taką kaszke na twarzy... te podskórne syfki. Cholera mam wszystko :( blizny, ropne, podskórne, zaskórniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala - namaka
no duac to dobry lek ale nie dla mnie ; ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
Ala nie załamuj sie bo dopiero zaczęłaś go stosować ;) wydaje mi się ,że mogłaś nałożyc go ciut za dużo spróbuj posmarować twarz taka naprawde cienka warstewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala - namaka
Hmm, może masz racje ? Dopiero dziś mi zeszła opuchlizna, i to jeszcze nie całkiem .. Mam zamiar odstawić Duac na około tydzień .. Ale chyba tak, za dużo nakładałam ... i za często ( 2x dziennie a ma być tylko 1x )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
raz dziennie i to na noc;) ale nie przejmuj się tak! słyszałam ,że u dużoo osób wystąpiła taka reakcja także na razie nic złego nie zakładaj miejmy nadzieje ,że Duac Ci pomoże ;) a tym czasem na dzień stosuj jakiś kremik nawilżający i żele do mycia ,które nie podrażniają buźki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala - namaka
:)) no już moja buzia wygląda normalnie, tylko lekkie zaczerwienienie :D a duacu raczej nie odstawie, po prostu będę go używała w mniejszych ilościach i znacznie rzadziej :D pozdrawiam 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×