Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość freestylka
no i dobrze;) napisz potem jak efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia06
Hej Miałam poważne problemy z cerą, stosowałam różne preparaty przez ok rok, wizyty u dermatologa też na nic się zdały aż właśnie na tym forum przeczytałam o duac zel. Dzięki regularnemu stosowaniu już po ok miesiącu widać było wyraźną poprawę. Potem stosowałam go raz na jakiś czas w obawie żeby krosty nie wróciły, ale nic się nie pojawiło:)). Na prawdę rewelacja, polecam każdemu. Cena nie jest wygórowana a na prawdę działa. Polecam gorąco wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałek1994
Duac pomógł mi , stosowałem go przez bite 2 lata , z małymi przerwami , teraz przeżuciłem się na Brevoxyl i metadinazol , tylko te wszaystke leki strasznie wysuszają twarz i pozostawają strupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanna
Ja jak musiałam to używałam dalacin t ,zawsze pomagał .Teraz tylko czasami przed miesiączką coś wyskoczy ,ale po dalacinie znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponio
Ja to stosuje od ok 2 miesiecy,,, dla mnie bardzo dobry. Najważniejsze że eliminuje w miare szybkim czasie pryszcze. ;)) NIe mam po nim uczulenia i zadnych problemow. JEST OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanzashi
Jestem tutaj nowa, wiec to bedzie dlugi post:) Zawsze mialam problemy z tradzikiem, potem nastapila nagla poprawa,chociaz nic specjalnego nie robilam, i po kilku miesiacach znowu mnie wysypalo.Poszlam wiec do dermatologa i przepisala mi: duac, detreomycyna (w masci, miejsc. 2x dzien.), cetaphil md(na przesuszona skore).Stosuje jakies 6 dni i jetsem ZALAMANA:tak zle jeszcze nigdy nie bylo, wysypalo mi cala brode,okolice ust i policzki.Wszystko staosuje wg zalecen, z tym ze duac w gole mnie nie wysuszyl, nic nie rozjasnil, a wydaje mi sie ze po tygodniu powinna byc chociaz minimalna poprawa! A moze to winaa detreomycyny?Aha dostalam tez suplementy, czyli salfazin(prep. cynkowy) +wit pp, ale to mi przeciez na pewno nie zaszkodzilo.Wiem ze przy antybiotykach moze byc na pocztaku duzy wysyp, tego co siedzi pod skora, ale nikt nie pisal zeby po duacu cos takiego mu sie dzialo.Jesli ktos ma jakis pomysl prosze o rade, bo mojej dr nie ma do 10 sierpnia i musze sobie jednym slowem radzic sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
hmmm ja nie potrafie Ci pomóc :( może rzeczywiście to tylko początkowy wysyp a potem będzie już lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_margaret
Hej, ja tez mam problem z Duac albo z Clindacne - sama nie wiem, z którym. Nigdy nie miałam problemów ze skórą, ale jakieś 2 miesiące temu zaczęły mi wyskakiwać na brodzie pojedyncze krosty. Peelingi i inne zabiegi u kosmetyczki nic nie dały, więc udałam się do dermatologa. Pani doktor przepisała mi duac na noc i clindacne na dzień - mam to stosować przez 2 tygodnie, ale nie daję rady. Smarowałam 5 dni, wczoraj rano ostatni raz, bo to, co mam teraz na twarzy, doprowadza mnie do szału. Broda i pół policzków jest cała czerwona, strasznie swędzi, szczypie, wygląda to okropnie! Wstyd się ludziom pokazać, podkład tego nie zakrywa. Jestem załamana! Siedzę teraz z okładem z octeniseptu, żeby cokolwiek mi zeszło, bo jak ja jutro się w pracy pokażę. Czy ktoś też miał takie objawy na któryś z tych leków? Mam nadzieję, że jutro uda mi się dostać do jakiegoś dermatologa, bo nie zamierzam sobie zaorać twarzy. Lekarka mówiła, że to może wysuszać cerę, ale żeby powstały takie ślady masakryczne, to chyba niemożliwe! Co tu zrobić, żeby się tego do jutra choć trochę pozbyć? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac jest...
a ja tam normalnie się opalam/opalałam podczas stosowania duacu...;D smarowalam się na noc...rano mylam buzie...;D smarowalam z kremem filtr 4...;D i wychodzilam na słońce się smażyć...;) Słońce dosyć silne bo w Chorwacji..i jakoś nie mam żadnych zmian na twarzy.Pozdrawiam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
siema kto sie troche zna niech doradzi czy to jest dobry przepis na ladna cere: Rano zel Physiogel potem krem nawilzajacy i potem duac po sniadaniu cynk + bratek w tabletkach i tak po obiedzie i po kolacji wieczorem zel Physiogel i duac (bez kremu) co 2 dni parowka z rumianku , melisy i paru ziol a po niej zel physiogel i peeling enzymatyczny i duac na konieci czy to ejst dobre rozwaiaznie ??? dzieki za odpowiedz i prosze i jakies korekty albo uwagi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duac
Siema prosz edoradzicie mi czy to jest dobry przepis na wylecznie tradziku (niemam go duzo okolo 20 krost) rano zel physiogel potem duac i krem nawilazjacy po sniadaniu cynk i bratek w tabletkach po obiedzie i po kolacji to samo wieczorem zel i duac (bez kremu na noc zeby skora odpoczela) co 2 dni parowki z rumianku melismy itp. i po niej zel i potem peeling enzymatyczny i na koniec duac (to wieczorem wiec tez bez kremu) co otym sadzicie prosze o korekty i uwagi :) dziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
Duac tylko raz na noc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ai
Czy dobry, to czas pokaże... ;) Duac rzeczywiście tylko wieczorem. Krem nawilżający zawsze - po 2-3 minutach od nałożenia leków. Cynk raczej też tylko raz (to pewnie zależy od ilości substancji czynnej w tabletce; ja miałam 0,15g raz dziennie, zresztą na opakowaniu powinno być zapisane dawkowanie). Godzinę przed i po preparacie z cynkiem nie wolno spożywać żadnych przetworów mlecznych. Jeśli chcesz pić jakiś alkohol, to tego dnia nie bierz cynku. Bratek - też sprawdź zalecane dawkowanie. Jeśli bierzesz inne leki doustne, to spytaj lekarza, albo chociaż przeczytaj ulotkę, bo interakcje z ziołowymi preparatami nie zawsze są dokładnie przebadane. Peeling bym robiła w inne dni, niż parówkę, ale możesz spróbować, czy to za bardzo nie podrażni cery. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ai
Tak, Duac tylko wieczorem. Na dzień krem z filtrem 30-50 SPF. Nawilżający też wieczorem - to ważne, bo u wielu osób wysuszenie cery nasila problem. Kremy nakładaj 2-3 minuty po lekach zewnętrznych. Sprawdź dawkowanie cynku (zalecenia powinny być na opakowaniu; tabletki z 0,15g substancji czynnej brałam tylko raz dziennie). Godzinę przed i po cynku nie spożywaj mleka i przetworów mlecznych. Jeśli chcesz pić alkohol, to tego dnia nie bierz cynku. Bratek powinien być ok, ale też sprawdź dawki i porozmawiaj z lekarzem, czy farmaceutą, jeśli bierzesz inne leki doustne (interakcje z ziołami są czasem słabo znane). Peeling robiłabym innego dnia niż parówkę; może spróbuj, czy razem nie podrażniają za bardzo cery. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ai
Tak, Duac tylko wieczorem. Na dzień krem z filtrem 30-50 SPF. Nawilżający też wieczorem - to ważne, bo u wielu osób wysuszenie cery nasila problem. Kremy nakładaj 2-3 minuty po lekach zewnętrznych. Sprawdź dawkowanie cynku (zalecenia powinny być na opakowaniu; tabletki z 0,15g substancji czynnej brałam tylko raz dziennie). Godzinę przed i po cynku nie spożywaj mleka i przetworów mlecznych. Jeśli chcesz pić alkohol, to tego dnia nie bierz cynku. Bratek powinien być ok, ale też sprawdź dawki i porozmawiaj z lekarzem, czy farmaceutą, jeśli bierzesz inne leki doustne (interakcje z ziołami są czasem słabo znane). Peeling robiłabym innego dnia niż parówkę; może spróbuj, czy razem nie podrażniają za bardzo cery. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ai
O, przepraszam za powielenie. Coś mi sieć wariowała i myślałam, że nie poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savs Girlfriend
Dziś dermatolog mi zapisała DUAC. Kazał stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Jeszcze nie używałam. Wieczorem wypróbuję. Umyję twarz Garnier 3w1, wodą przegotowaną, użyję DUAC, a potem posmaruję twarz kremem NIVEA SKIN SO SOFT. Zobaczę rano, co z tego będzie. Mam nadzieję, że nie obudzę się bez twarzy:D Napiszę Wam jutro, jak mi poszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1992
Dziś pani derm przepisała mi duac. Kazała stosować 2 razy dziennie: rano i wieczorem. Jeszcze nie użyłam go, ale wieczorem mam zamiar zrobić to tak: umyć twarz garnier 3w1 (żel, peeling, maseczka) i przegotowaną wodą, nałożyć krem NIVEA SKIN SO SOFT i punktowo DUAC. I rano tak samo. Mam nadzieję, że nie obudzę się rano bez twarzy :D Nie mam mocnego trądziku, lekki. Małe wypryski, zaczęło się dopiero w czerwcu. Jak będę przy kasie to kupię sobie żeł PHYSIOGEL i może też ten krem. Rano (jak będę jeszcze żyła i miała twarz:P) napiszę Wam, jak mi poszło:) Trzymam kciuki za nas wszystkie (wszystkich) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1992
Dziś pani derm przepisała mi duac. Kazała stosować 2 razy dziennie: rano i wieczorem. Jeszcze nie użyłam go, ale wieczorem mam zamiar zrobić to tak: umyć twarz garnier 3w1 (żel, peeling, maseczka) i przegotowaną wodą, nałożyć krem NIVEA SKIN SO SOFT i punktowo DUAC. I rano tak samo. Mam nadzieję, że nie obudzę się rano bez twarzy :D Nie mam mocnego trądziku, lekki. Małe wypryski, zaczęło się dopiero w czerwcu. Jak będę przy kasie to kupię sobie żeł PHYSIOGEL i może też ten krem. Rano (jak będę jeszcze żyła i miała twarz:P) napiszę Wam, jak mi poszło:) Trzymam kciuki za nas wszystkie (wszystkich) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
i jak natalka? masz twarz? :) wydaje mi się ,że ten garnier + duac to nie jest dobre rozwiązanie powinnać używać łagodniejszego żelu do mycia twarzy ;0 właśnie ten physiogel ale jak nie masz kasy na razie to może spróbuj coś tańszego z ziaji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1992
hej ho:) Przepraszam za wcześniej, ale mi się zaciął internet. Neostrada jest est jak emos- tnie się niemiłosiernie:D Hmmm, obudziłam się z twarzą:D Nie jestem spuchnięta, ani zaczerwieniona. Nie mam jeszcze przesuszonej skóry:) Efekt nie jest po jednym dniu spektakularny, ale te takie driobniutkie ładnie się zasuszyły:D Przed chwilą powtórzyłam sjestę:) i zobaczymy co będzie dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
oo no to wydaje mi się ,że jesteś na dobrej drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1992
mam nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
Natalka a używasz może jakiegoś podkładu lub pudru?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1992
hmmm...no cóż... jestem zdania, że skóra powinna oddychać zawsze, gdy tylko może. Więc, jesli nigdzie nie wychodzę, to sie nie maluję, zero podkładu, nawet tuszu do rzęs:) Nawet jak w roku szkolnym wracałam ze szkoły, to pierwsze co robiłam- zmywałam makijaż:) Od kiedy mam DUAC jeszcze nigdzie nie wychodziłam, więc nie używałam narazie:) Ale jak gdzieś będę wychodzić, to tak- użyję. A czemu pytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
a pytam tak z ciekawości bo chciałam sie dowiedzieć jakiego Ty używasz i jeśli polecisz to bym spróbowała czegoś nowego ;) hehe ale Ci powiem ,że mam dokładnie taki sam rytulal jak Ty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1992
o proszę:) hmmm, tak właściwie to używam jakiegoś chińskiego szajsu, który kupiłam u chińczyka:D ale polecam podkład sorayi z mikrodrobinkami złota czy jakoś tak. w sensie że ma te drobne świecidełka i twarz wygląda ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxiii
mnie Duac wyleczyl :) co prawda czasem pojawiaja sie jakies krosty (wtedy stosuje punktowo) nie mialam lepszego leku na tradzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ja niestety jestem uczulona na kosmetyki sorayi ;PP Takaże chyba zostane przy swoich kosmetykach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1992
a co mozesz polecic? czego uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×