Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość donniedarko
nawet tak nie żartuj! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie chyba skusze ale to z wzgledu na blizny ale najwczesniej juz w nowym roku, narazie od czasu do czasu stosuje strederm zluszczajacy skore :). Idz i edukuj nas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dan911
Ja w lutym chce iść : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka// JAmajka
HEJ :D ja stosowalam akne przez pol roku i od trzech tygodni zauwazylam ze wszytsko wraca i bylam wczoraj u dermatolog i zapisala mi duac... i jest moze ktos kto mial podobna sytuacje, wiecie moze czy to pomoze a moze bede musiala znow brac akne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mówiąc \"podobną sytuację\" masz na myśli, że trądzik wrócił po stosowaniu jakiekolwiek maści to każdy z nas tutaj tak miał, ale samego Acne nie stosowałem. Pytanie, czy pól roku to nie troszkę za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka// JAmajka
wiesz, ale ja stosowałam acne 20 mg i pierwsze dwa tygodnie bralam codziennie jedna tabletke a potem juz do konca co drugi dzien.. i mysle ze to zmienia postac rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko
chyba ma na myśli Aknenormin...zależy jak długo,jaką dawkę łączną przyjęła, jak rozległy i jak ostry trądzik miała(ś) i czy był wysyp w trakcie brania...no i jeszcze czy hormony są w porządku... ja bym w razie nawrotu nie brał żadnych maści tylko od razu drugą kurację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się zdaje, że Aknenormin. Ja też bym wziął drugą kurację : ) U dziewczyn właśnie jest ten minus, że większości z nich wraca z powodu złej gospodarki hormonalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka// JAmajka
tak, bralam AKNENROMIN. Trądzik bardzo ostry nie był ale uciązliwy no i w trakcie branie nie miałam wysypu... a teraz mam brac Duac i jak nie pomoże to kolejna kuracje Aknenorminem... a już miałam taki cudny gładziutki ryjek... jak widać szczescie nie trwa wiecznie .... ale życze powodzenia innym... no w końcu komuś sie musi udać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaa
hej, ja stosuje duac gel od tygodnia i starsznie mi skóre wysuszył, a stosuje go tylko na noc i w dodatku nie smaruje nim okolicy ust i oczu ale i tak wysuszył strasznie mnei szczypie kóra jak sie nim posmaruje nie wiem czy tak musi byc, czy mi akurat sie nie nadał mam wizyte udermatologa dopiero na poczatku nastepnego tygodnia nie wiem czy do tego czasu wytrzymam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakraucheniaZiom
I ja stosuję Duac od niecałego tygodnia. Nie wysuszyło mi skóry, ale nie o to mi chodzi. Czy mieliście w czasie kuracji problemy z żołądkiem i jelitami? Od środy coś jest nie tak z moim żołądkiem i jelita też są tak jakby puste, okropnie się czuję :( Na ulotce pisze coś tam o niestosowaniu Duacu, jeśłi się ma jakieś tam uczulenie, i teraz nie wiem, co zrobić. Na razie zaczne pić siemię lniane, zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka najprawdopodobniej przyjełas za mala dawke łaczna ktora powinna sie rownac 120mg/kg masy ciała jednak niie trzeba sie tego az tak sztywno trzymac, jednak w okolice 100 powinnas dobic. Gdy sam stosowalem iso to przez pierwsze 2 moze 3 miesiace bralem dziennie po 20mg jednak efekty\"lecznicze\" byly bardzo kiepskie, skoczylem do dermatologa a ona mnie powiedziala ze to za mala dawka ze taka dawka ponoc nie jest lecznicza i od tego dnia bralem 40mg dziennie i byly efekty ;). Jednak co do Ciebie to jesli bedziesz chciala wrocic do iso to zanim rzucisz sie na duze dawki , niech lekarz oceni czy poprostu mozesz je brac, wiesz przeciwwskazania, badania krwi ,itp. Co do 2 duacowców :) to odstawcie na dzien lub dwa, potem znowu sprobujcie jesli efekty bedzie taki sam to do lekarza. Duac stosuje sie na wilgotna twarz w ilosci ziarenka grochu, takie male przypomnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakraucheniaZiom
Dzięki za odpowiedź :) Duacu używam prawidłowo, ale dostałam tych kochanych comiesięcznych dolegliwości, to może dlatego z tym brzuchem coś było nie tak. Teraz żołądek przeszedł, boli tylko podbrzusze, ale to normalne ;) . Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adw
właśnie, już killka osób mi to polecało. wcześniej używałam kremów i peelingów typu Garnier itd. odstawiłam. ostatnio kupiłam sobie maść, Benzacne, ale nie widzę efektów. być może dlatego, że używałam go tylko 4, czy 5 dni... i tak nie będę go już używać, bo wysusza skórę. i zauważyłam nawet pogorszenie stanu mojej twarzy. wcześniej miałam czasami gdzieś krostki, teraz mam na policzkach. straszne;/ w poniedziałek wybieram się do apteki i bez zastanowienia kupuję Duac. na pewno jest warty swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adw
właśnie, już killka osób mi to polecało. wcześniej używałam kremów i peelingów typu Garnier itd. odstawiłam. ostatnio kupiłam sobie maść, Benzacne, ale nie widzę efektów. być może dlatego, że używałam go tylko 4, czy 5 dni... i tak nie będę go już używać, bo wysusza skórę. i zauważyłam nawet pogorszenie stanu mojej twarzy. wcześniej miałam czasami gdzieś krostki, teraz mam na policzkach. straszne;/ w poniedziałek wybieram się do apteki i bez zastanowienia kupuję Duac. na pewno jest warty swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko........ A mianowicie używam Duacu juz od 9 pażdziernika - jak dla mnie po 2 tyg były niesamowite rezultaty moja cera jest w duzo lepszym stanie tylko własnie przed tymi comiesięcznymi dolegliwościami jest troszkę gorzej ale no rozumiem ... A teraz pytanko czy używając Duacu moge iśc na solarium ???? Czy raczej nie bo no nie wiem plamy na twarzy czy coś innego moze zostać ??? Bardzo bym prosiła o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermatolog przepisała mi Klindacin T : ) To na tą wysypkę i miejscowe małe syfki po goleniu, ale zauważyłem, że już od samego brania cynku po tygodniu mam znów gładziutką skórę : ) Dostałem też skierowanie na badanie morfologi, ponieważ nie miałem robionych badań po zakończeniu kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurora
uzywałam duaca ..być moze za długo, był swietny, przez okres stosowania zero pryszczy, nomalnie sama nie wierzyłam ze moj problem zniknął dzikei temu...dosłownie to był mój antidotum na całe zło..na lepsze samopoczucie..bo jak człowiek lepiej wyglada to rzecz jasna lepiej sie czuje..niestety skora chyba sie przyzwyczaiła i gówno mi to pomagało, po odstawieniu dosłowny wysyp..masakra, takie błede koło..teraz stosuje rózne papki na noc masci a w zasadzie to juz chyba tony...i nic.....i szukam przyczyny, ale ostnio zle sie czuje i sie okazało ze przyczyna mojego tradziku sa migdałki ropne!!! jestem w szoku, biorę sie za siebie i lmam nadzieje ze dzieki odrobiny cierpliwosci pokonam ta okrapna zmore jaka jest tradzik.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
chore migdałki czy zęby nie są przyczyną trądziku!!!! Dan-co to znaczy, że masz gładką skórę po cynku? Czyżby cera zaczęła się tak szybko psuć po izo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurora
tak dokładnie- migdały ogromne rozpuchniete - jak byłam mała to non stop dwa razy w miesiacu chorowałam na angine ropna, potem po mału jakos chyba sie szczepilam od anginy, i nie chorowałam, ale zostały te ogromne migdały...na które nie zwracałam uwagi, dopiero ostatnio zle sie czułam , zwykłe przeziebienie ciągneło sie u mnie z gorączko z 2 tyg...i oswiecił mnie lekarz, który powiedział ze zapalny stan w organizmie, moze byc powodem tradziku..w moim przypadku wazne było znalezienie przyczyny, gdyz mało co mi pomaga na moja buzzke,, niby nie ma trageii ale ilez sie mozna meczyć...dzis ide do laryngoroga, mam skierowanie na wymaz z gardła .. i zobaczymy co dalej..pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donniedarko1
Laurora-Twój lekarz jest niedouczony! Chore,przerośnięte i zaropiałe migdały NIE powodują trądziku. To samo dotyczy się zębów! Badania wykazały, że nie ma związku między tymi chorobami a trądzikiem. Potwierdził to lekarz dermatologii oraz producent izoteku w badaniach, które zostały opublikowane w listopadzie 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×