Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przeprowadzam

Tylko do kochajacych żon

Polecane posty

Gość przeprowadzam

[29.09] 08:25 B - S Czy istnieje jakis wyimaginowany meżczyzna (aktor, sasiad, ksiaże, ...) z którym zdradzilybyscie swojego ukochanego meża bez wahania. Oczywiscie nie planujecie tego gdyż spotkanie Go na swojej drodze uważacie za niemożliwe ale gdyby ... Napiszcie kim On jest [29.09] 08:27 Ewa 33 nie istnieje chociaż nie wiem, czy ja moge zabierać głos, bo nie jestem żoną co nas nie zabije, to nas wzmocni gg 1796500 [29.09] 08:45 foleta Nie istnieje!!!Co nie znaczy,że niema facetów,którzy mi sie podobają fizycznie.Nie wyobrażam sobie jednak bym mogła zdradzić moje kochanie.Jest wspaniałym człowiekiem!!!! kocham i jestem kochana-życie jest piękne [29.09] 08:46 no pewnie że tak [29.09] 08:56 ubaw po pachy "...sasiad... Oczywiscie nie planujecie tego gdyż spotkanie Go na swojej drodze uważacie za niemożliwe" [29.09] 09:34 nie planuje [29.09] 09:38 Sygryda córka wikingów Bez wahania? z nikim No, może przy J. Deepie bym się zawahała czyli mąż mój bezpieczny jako to dziecię jest w tej chwili Życie bez gipsu jest cudowne Od głodu, ognia, wojny i wikingów uchroń nas Panie... [29.09] 09:38 dupa dupa ubaw...faktycznie dobre hehehehe [29.09] 09:40 mistral Książe Karol Jest taki męski Obudziło się we mnie zwierzę ... ... leniwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×