Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina555

JAK TO JEST Z MALO ATRAKCYJNYMI FACETEMI????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość nina555

WITAM!NA POCZATKU CHCIALABYM PROSIC ZEBY TEN TEMET BYL TRAKTOWANY POWAZNIE!mam chlopaka od 2 lat kocham go raczej nie zwracam na jego wyglad uwagi jest jaki jest i taki mi sie podoba ale czasami jak zwroce na jego wyglad uwage to widze jaki jest malo atrakcyjny i to mnie drazni!duzo osob mi mowi ze zasluguje na kogos przystojniejszego.moi rodzice juz w ogole nie moza go zaakceptowac chce zebym miala ladniejszego chopaka i tez z kasa(bo on jest biedny)czsami tak ich gadanie na mnie wplywa ze jak sie z nim spotykam to mam jakies nerwy na niego i mu dokuczam!boje sie ze jak bedziemy starsi np. malzenstwem ze dopiero sie odckne i pomysle sobie jak moglam ze niego wyjsc przeciez on mi sie w oglole nie podoba!a jak wiadowa wyglad odgrywa dosc wazna role!czy duzo jest jakich par ldna dziewczyna brzydki chlopac ?znacie takie?moze sami jestescie w takim zwiazku?i jak sie z tym czujecie????pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz jak tez ostatnio poznalam kogos kto jest ok,fajnie sie z nim gada ale pod wzgledem wygladu mi nie odpowiadal,nie byl dla mnie atrakcyjny i nie mialabym ochoty na seks z nim. jesli ty masz z nim udany seks i wariujesz takze na punkcie jego wygladu.badz z nim,jesli nie-zaslugujesz i spotkasz jeszcze tego jedynego. wierz mi,jesli juz teraz masz watpliowsci ,nigdy nie bedziesz z nim naprawde happy! powodzenia!buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli ścisłości
Chyba do gazu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o kase to jest niewazne!!! ale wiadomo,ze kogos z dlugami lub wiecznymi problamami finansowymi lepiej sobie na glowe nie sciagac :( jesli jestes ladna dziewczyna,wiesz ze stac cie na wiecej,wyobrazasz sobie zycie z kims innym,zostaw go lepiej teraz,bo pozniej bedzie coraz trudniej.....:( nie sluchaj innych,posluchaj swego serca! jesli oni juz teraz daje sygnal,ze to nie to, wez to pod uwage!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina odezwij sie do diaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakalna
:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
kurcze liczylam na cos innego ze powiecie mi "glowa do gory,zawsze sa watpliwosci ale wyglad sie nie wiczy i bedziesz z nim szczesliwa".hmmm. nie wiem co mam myslec teraz daliscie mi do myslenia,tylko ze ja go kocham i to nie jedtvtak latwo go poprostu zostawic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
taka mloda to tez nie jestem mam 23 lata i mnostwo watpliwosci!to nie jest takie proste a jesli naprawde bedizsemy szczesiwi?w koncu jestem juz z nim przeszlo 2 lata i jest super pomijajac ten fakt o ktorym jest ten topik,jest dla mnie dobry czuly stawia mnie na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny-pojecie wzgledne! dla mnie moze byc jakis facet przystojny,dla mojej kolezanki nie! musi sie po prostu podobac,miec to cos,wyglad i charakter musi sie podobac!! wtedy zakochuje sie po uszy! sam wyglad nic nie daje,ale z drugiej strony jesli wyglad sie nie podoba nie mozna byc szczesliwym. bo predzej czy pozniej bedzie sie mialo watpliwosci i rozglodalo za kim innym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina555-powiedz jak jest wam w lozku? jesli jest wam super,jesli oszalalas na jego punkcie i uwielbiasz go to daj sobie spokoj za przemysliwaniami!!! ale jesli cos nie gra,marzy ci sie cos innego,to niestety do niczego dobreo to nie doprowadzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
w lozku?hmmm... ciezka sprawa bo ja w oogle mam niskie libido ale ogolnie jest ok.ps.a komu sie nie marzy przystojny czuly i bogaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
mysle ze predziej czy pozniej w doroslym zyciu jak np nie bedzie wam sie ukladac finansowo to wyjdzie. niestety tak sa skonstuowani ludzie, juz teraz wyrzywasz sie na nim, jesli od kogos uslyszysz zle slowo o nim. to sie odbije mowie ci. ale w jakim keirunku to tylko teraz od ciebie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
on jest moim pierwszym i ja jego i dlatego moze czsami sobie mysle jakby to bylo z kims innym.boje sie ze kiedys bedzie mnie w nim wszystko draznilo i nasz zwiazek sie rozpadnie ale boje sie tez ze zerwe z nim a potem po przemysleniach albo np. po zobaczeniu go z tez atrakcyjna dziewczyna bede sie stukala w glowe co zrobilam a wtedy bedzie juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niny
jak na swoj wiek jestes bardzo cofnieta i niedjojrzala emocjonalnie i nie powinnas w ogole miec zwiazku tylko wpierw dojrzec i pomyslec nad soba amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie nie pociaga facet
to nic z tego nie bedzie:o może na początku ale potem i tak lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
nina to bedzie ci ciazylo, moj maz jest biedny wiedzialam co bralam, zaakceptowalam to jednak teraz gdy przychodza trudne chwile mysle podobnie jak ty ale go kocham i nie przestane poza tym to nie jest tak ze tylko z tymi przystojnymi zawsze jest ladnie pieknie moj maz jest bardzo przystojny, jednak po kilku latach stweirdzam ze bardzo sie roznimy charakterami sposobem bycia poznaalm przez przypadek mezczyzne bardzo nieatrakcyjny ale za to jaki cudowny kazda ktora z nim bedzie bedzie szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
nie przejmuj sie nina glupimi komentarzami kazdy takie cos przechodzi nie jestes sama i niech ktos z sibie raczej debila nie robi i starasznie wszechwiedzacego psycholog ekspert sie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
dlaczego jetem niedojrzala??dlatego ze mam watpilowsci???nawet nie wiesz ile osob nawet stersze maja jkies chore problemy i przemyslenia tylko wstydza sie o tym mowic czy to jest niedojrzale???niedojrzale byloby bawienie sie uczuciemi typu a co bedzie to bedzie mam to gdzies a ja wlasnie chce tego uniknac chce sie zastanowic zeby go nie zranic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
nie powiedzielm ze mnie nie pociega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
wiesz co sobie mysle tak patrzac z drugiej strony to nienajlepiej miec przystojnego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
dzieki!wydaje mi sie ze zawze sa watpilosci nawet jakbym byl z przystojniakiem tylko bylam ciekawa czy ktos jest w podobnej sytuacji jak ja i jak sie skonczyla cala historia czy takie cos ma szanse przetrwania czy jest skazane na niepowodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
sluchaj jak moglabym cofnac czas to zostalabym z tym brzydkim boze jaki byl cudowny... ale teraz jestem wierna mezowi i go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
boze byl strasznie chudy, wysoki, oczy zabie, uszy z tej chudosci odstajace ale byl uroczy i tyle milosci i szczescia by mogl dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
ale skod wisz jabys byla z tym brzydkim i po czasie bys sobie tez pomyslala gdybym mogla cofnac czas i byc z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
poza tym zobacz dopiero wsciekasz sie na niego jak inni cie zdoluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
ale on ma wielka fujare i go nie zostawie!!! i juz! buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
stanczyk pierdol sie tego nie da sie przewidziec chyba musisz dac sobie czas i nie pozwolic by ktos manipulowal toba to czy chcesz z nim byc to bedziesz to czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
tak ile razy slyszalam o takim czyms ze ktos mial podobna sytuacje jak ja ale zawsze to jest przezloscia zawsze jednak te zwiazki sie konczyly!!!dlaczego skoro oni sa tecy cudowni?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
stanczyk ty sledziu bo nie wiesz jakie byly moje losy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×