Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nina555

JAK TO JEST Z MALO ATRAKCYJNYMI FACETEMI????????????????????????????????????????

Polecane posty

Gość nina555
stańczyk spokojnie z kulturka ok?ale masz racje poczesci!skoro on byl taki super czemu go zostawilas???musial byc jakis powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
jej musialbaym ci duzo zdradzic mialam juz zobowiazania nie moglam zlamac danego zdania nie analizuj tak szczegolowo sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
a jest ktos w terazniejszosci z malo atraksyjna partnerka lub partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
moj maz jest przystojny i doskonale wie o tym zawsze laski sie ogladaja i co a jak kiedys sie znudzi mna i to wykorzysta rozne sa obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
stanczyk przyslij mi swoje zdjecie bo moj ojciec naprawia rower i nie wie jak pedal wyglada chamie kafeteryjny idz bardziej do meskich zajec pojebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
nie musisz mi zdradzac szczegolow tylko takjak pisalam wczesniej wiele osob mialo takie sytuacje jak ja brzydki chlopak i bardzo szczesliwi ale co do czego to i tak sa z tymi przystojniejszymi!dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooo
ciesz sie tym co masz bo mozesz nie miec nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
no wlasnie to jest chyba jedyny plus bycia z malo atrakcyjnym facetem to ze nie musisz sie o niego bac ze cie zdradzi itd.wiadomo ze tez moze sie cos takiego zdarzyc ale wydaje mi sie ze napewno duzo rzadziej niz bedac z przystojnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
coz ciebie pewnie nikt nie chce a tu dajesz upust swych emocjom prosze prosze nie krepuj sie a tak poza tym zalozmy swoj topik gdzie bedziemy sie wyzywac:P i nie brudzmy kobitce jej tematu ale plujesz jadem jak kobita prawie jednak musisz miec cos z pedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
co ty mozesz wiedziec stanczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
gdyby byl poprostu brzydki ale dalo by sie go zmienic to nie byloby problrmu.ale ja juz go zmienilam inne uczesanie nowe ciuchy gdyby mial inna twarz to bylby extra naprawde nawet nie inna twarz ale moze sie wydac smieszne wieksza glowe(czsami samej mi sie z tego chce miac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
przestancie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
to nie tak jak mowi stanczyk moj maz pochodzi ze wsi byl baaardzo szara myszka znajomi tez zawsze sie nasmiewali glownie o to ze jest ze wsi ja sie tym nie przejmowalam pomalu zmienialam jego styl poszedl na studia i wyrobil sie nigdzie go nie zabieralam na licealne imprezy po prostu sie wstydzilam tzn ma ladna twarz jak ty to piszesz z wiekiem zaczelam patrzec inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
nie przejmowalam sie gadanie za moimi pleca,i i stad chodzilismy tylko do jego znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
mam kolezanke ktorej maz jest bardzo wysoki a ma glowke malutka jak nie wiem co ona jest ladna on przecietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
jak ktos ma ladna twarz to da sie z niego zrobic przystojniaka jak trza gorzej jak bużke ma nie bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
jak moze byc przecietny z mala glowka myslalam ze jak bedzie coraz sterszy bo jest w moim wieku to mu sie to zmieni ale nic chyba tak zostanie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
bo ludzie nie patrza na wyglad ale nikt nie powie ci tutaj co masz zrobic choc uwazam ze jesli zabraknie milosci w zwiazku pewne zyciowe i codzienne sprawy beda frustrowac to mozesz kiedys tak pomyslec, ze po co ci taki ja czasem tez w zlosci mylse, jak sie poklocimy, ze moglam posluchac innych i zaczekac ze slubem itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
wielie dzieki za wszystkie wypowiedzi ciesze ie ze potaktowaliscie ten temet w miare powaznie ale juz sama teraz nie wiem co robic jedni mowia zostaw go bopredzej czy pozniej to sie rozpadnie inni mowia ze to nie ma znaczenia najwazniejszy jest charakter.................chyba dalej stoje w punkcie wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
ale jestes naprawde szczesliwa?????????????nie zalujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
bo tu nie da sie dac jednego roziwazania zycze ci zebys podjela idealna dla siebie decyzje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
dzieki sama tez sobie tego zycze ale bedzie ciezko .moze idealnym rozwiazaniem jest "czas pokaze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
boje sie tak tu uzewnetrzniac bo zarazmnie zjada czasami zaluje teraz widze ze nie pasujemy do siebie ale go kocham to moze wydawac sie nieco dziwne i przeciwstawne a czy jestem szczesliwa...czasami moj maz czesto o mnie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
wiem jak ciezko jest istnieja presja otoczenia ale ja bym go nie stawiala na przegranej pozycji moze nie jest przystojny ale na pewno jest idealany w czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam brzydala
I jak go poznałam to pomyślałam sobie :"ale on brzydki" Potem pomyślałam: co by to było gdybym była z takim brzydkim chłopakiem>..? I tak wpadłam po uszy.... a jak już wpadłam to innych poza nim nie widziałam:) I w łużku było super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nino, ja mam ten sam problem, nawet 2 dni temu zakładałam wątek:) Chyba powoli dochodzę do tego, że Bóg mi dał coś wielkiego, wielką radość, możliwość miłości z wzajemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokolenie JP II
no wlasnie kobitki chca zeby facet je kochal mimo ze maja 20 kg nafdwagi sa brzydkie i w ogole a najgosrsze brzydule chca ksiecia z bajki i sa wymagajaceee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
Ja miałam brzydala i jestes z nim caly czas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez takich manifestacji
a skad wiesz ze nina jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina555
przepraszam za bezposredniosc nie uwazam sie za bostwo ale mysle ze jestem dosc atrakcyjna wiec sorki ale nie jestesmy w tej samej sytuacji bo ty jak sama sie podpisujesz jeates niezaladna.wiec jak ja bym byla brzydsza to bym nie miala zadnego problemu bo wtedy bysmy pasowali do siebie jak ulal!sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×