Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiezaca

czy jest sens??

Polecane posty

Gość niewiezaca

Czy jest sens bycia z facetem ktory nigdy nie mial dziewczyny nigdy nikogo nie kochal sam nie wie czego chce nie moze sie zdecydowac czy chce kobiety na stale czy tak przelotnie jest zielony w sprawac hserocowych uczuciowych... czy jest sens? on ma 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
pewnie mozesz byc pierwsza, ktora pokocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiezaca
a co sadzicie o takich "czystych" facetach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ma nie być sensu? każdy z nas kiedyś miał tego pierwszego partnera. nie odrzucaj go tylko z tego powodu, że jest sam mimo dojrzałego wieku. wyrobi się. tylko może zaistnieć problem taki, że albo pokocha Cię miłością toksyczną (jako pierwsza i jedyna kobieta, nie wie, ile trzeba dać wolności, ile uczuć, żeby każdy czuł się swobodnie w tym związku. zazwyczaj osoby takie są dość zaborcze, trzymając się kurczowo pierwszego partnera. z czasem może się zmienić, albo i nie) jaki powód jest tego, że do tej pory był sam? jeżeli facet ma za duże kompelsky to taki związek też do kolorowych nie będzie należał, bo wtedy taka miłość jak sieć. leczenie kompelsków przez niego Twoim kosztem. może doprowadzić do szybkiego zerwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisha**
ja jestem (bylam???) z "nieczystym" i wolalabym mniej doswiadczonego koles ma 20 lat a "zaliczyl" juz co najmniej 4 laski:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sens jest zawsze ;) miałam okazję znać kogoś takiego, to był człowiek, który kochał sam siebie. martwił się tylko o siebie. i nigdy nie wiedział czego chce i niczego nigdy nie był pewny :O z takim człowiekiem nie znasz dnia ani godziny, kiedy cię zostawi. mowię tak ze swojego doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiezaca
no wlasnie on tez czesto mysli o sobie i jest taki lausiowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30
bo chce z toba seksu malolato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boze
....a ja nie WIERZE ze fajny 24 letni chlopak chcialby miec dziewczyne ktora bedzie do niego pisac " nie wieze ze mnie KOHASZ" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×