Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapracowana 30 z krk

szukam kochanka

Polecane posty

Gość zapracowana 30 z krk
szukam kochanka i abu rabi - pan "przygoda_81" oferuje swoje usługi gdzie moze więc moze połączymy siły zeby się chłopak nie pogubił ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowana 30 z krk
muszę przyznać, że długo czekać trzeba było na... podzywacza. dzieciom podszywającym się pod nie zarejestrowany nick - dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśle_____
no cóż może być "zapracowana kochanka" 2 kobitki? i spotkanie w centrum polski ;) aplikacje na majla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowany nick
zapracowana a co masz takiego za zaoferowania czego nie ma każda inna kobieta ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliszek50
cześć jak szukasz to już znalazłaś.Napisz skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z polski
zapracowana, stolica mnie od lat rajcuje, ty jak na potrzebującą, coś mało/ostrożnie/wyczekująco, się jak na razie starasz, to zastanawiające, ale może jestem już za stary? nie to pokolenie, trochę mi szkoda, dobrze się zapowiadałaś, pomimo wszystkiego byłego i będącego, pozdrawiam z (zasłużonym) uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ... ... zapracowana ... czy Twoje oczekiwania sprowadzają się do tego, ze mam się wywnętrzyc, zareklamować i uwieść Cie na forum ... ? Hmmm nie tędy droga ... zgłaszam się ... podaję kontakt .. resztę ustalamy chyba poza forum publicznym ?? Ja nie mam lat 17-tu, żebym dyszał jawną żądzą i hormonami w każdym dostępnym miejscu ;) Jeśli rzeczywiscie szukasz to zapraszam na maila ... zaraz zresztą sprawdzę bo może przy zastrzeganiu nicka go podałaś ... aha, a moja dewiza to nic na siłę ... :) pozdrawiam ..... W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... addenum ... sprawdziłem :) niestety poza forum nie mam mozliwości kontaktu z Tobą :) .. więc ? Wybieramy forum jako miejsce publicznej prezentacji ... ale wtedy też Cię o to poprosze ;) ... ?? pozdrowienia W PS. a moze jednak kaffka w okolicach rynku ? może być nawert dziś -- czyli w niedziele ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzień dobry ... okrutnie wypada konfrontacja rzekomych (??) pragnień z rzeczywistościa :) a ja tylko na kawkę chciałem zaprosić ;) - ale umówmy się, że na razie odświerzam temat -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz zapracowana skoro tak jestes zapracowana to moze wartobybylo zwolinci. Nie wierze,ze nie masz fajnych kolegow,z ktorymi moglabys oderwac sie troche od nawalu prac. To nie moja sprawa,ale moze warto nad tym pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc daj jakis namiar
to pogadamy. Jestem z krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35M
witaj zapracowana! Ciekawe nad czym tak pracujesz... Twoja propozycja jest dośc ciekawa....i szczera myslę.Więc może nawiążemy na początek jakiś kontakt....w celu poznania .Coś zaproponujesz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak widać cianko, cianko :) po raz kolejny pozdrawiam poszukującą z Pomorza :) i żałuję, że nie mam nieco bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35M
szukam kochanka ciebie też zapytam chętnie, hihih.My się juz chyba spotkalismy.gdzies na topiku.Ale tam pewnie byłem pod 71M i musiałem to zmienić,z wiadomych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mam wrazenie, ze to szukanie to ściema, albo jestem tak nieatrakcyjny co jest bardzo prawdopodobne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajesteszsfira
ty zdziro jedna ja wiem kim jestes powiem twojemi mezowi wszysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mefistos
Może jakaś jest chętna z pomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakr.
juan_ramirez ile lat masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
jestem zwart i gotowy na Twoja propozycje.moj mail patrzacy1@wp.pl pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ućpany koksem krk
Witaj zapracowana... możemy porozmawiać jest szansa że dojdziemy do porozumienia... na początek też jestem z krakowa... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znalazlam nikogo z
Torunia,mzoe dlatego ze jestem przy kosci..cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×