Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xena-85

SOLARIUM-

Polecane posty

nigdy jeszcze nie byłam w solarium i teraz po lecie chciałabym sie wybrac. jak mozecie dajcie mi kilka rad na ten temat.... w jakim odstepie czasu chodzic? aby uzyskac ładna opalenizne na ile minut? (mam srednia karnacje- ale bardzo łatwo sie opalam na brazowo) czy warto przed posmarować sie przyśpieszaczem do opalania?? turbo czy zwykłe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Daj sobie spokoj z solarium,zadne wskazowki i rady nie zabezpiecza Cie przed czerniakiem skory i wczesnymi zmarszczkami. Szkoda zdrowia i skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze to nie jest zdrowe....ale czy słonce jest zdrowe?? też nie.... ja nie chce zrobic sie na mulatke tylko po prostu troszeczke sie opalic i napewno nie bede chodzic tam caly czas po prostu chce pojsc kilka razy dla lepszego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem z filtrem
ja chodze raz na jakis czas bo ogolnie jestem blada jak sciana wiem ze to moze szkodzic ale nie mam zamiaru chodzic cale zycie. zawsze przed solarium smaruje sie przyspieszaczem opalania ( ale i tak nie przyspiesza) ale ma filtr co jest wazne. smaruj cale cialo bo kiedys widzialam reportaz ze czerniaki najczesciej wysteuja na plecach bo dziewczyny nie smaruja sie tam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za krem z filtrem? jeśli już, to powinien to być filtr, który chroni przed UVA (wskaźnik PPD), większość przyspieszaczy ma jedynie filtry UVB (wskaźnik SPF). na solarium jest o wiele większa dawka UVA niż na słońcu. a w solarium leżącym filtr z pleców i tak Ci momentalnie spłynie, bo się spocisz, albo się zetrze z powodu przylegania do łóżka. poza tym, osoby używające filtrów również mogą mieć raka skóry, bo mają właśnie ZŁUDNE wrażenie, że się przed nim w 100% uchronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×