Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jo-wita

wkurzona nie bez powodu

Polecane posty

spotkałam się z facetem z gg. ukrył przedemną wiele swoich ułomności zarówno fizycznych- naprawdę widocznych- jak i umysłowych- słowem tępak. jak znaleźć interesującego, niezabrzydkiego, kompana do pogadania i wspólnego spędzania wolnego czasu? wykonywany przezemnie sfeminizowany zawód wykucza poznanie kogokolwiek, idąc ulicą wizualnie oceniam facetów, który przeszedłby przez wstępne sito- tzn wygląd znośny, ale przecież nie będę prosiła ani zaczepiała.... jak sobie z tym radzicie? czy jest w necie miejsce, gdzie bywają fajni faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z netem tak jest. I to juz nie chodzi o tak drastyczne sytuacje, tylko ogólnie wrażenie, jakie powstaje w trakcie kontaktu wirtualnego jest tak strasznie złudne. Spotkanie to rozczarowanie. Ja osobiście mam już dość inewestowiania czasu i emocji w te kontakty. Poznałam w ten sposób głównie ludzi, do których nigdy w życiu nie zbliżyłabym się w rzeczywistości rzeczywistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Nie rozumiem jak mógł ukryć przed Tobą, jak to nazwałaś "ułomności umysłowe" Ja rozmawiając z kimś na gg rozpoznaje czy jest inteligentny, czy nie bardzo. No chyba, że z nim krótko rozmawiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man.olo
a ile masz lat sory że pytam ale z tym poznawaniem mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×