Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

jak się postarzeć?

Polecane posty

[30.09] 20:40 merses co zrobić by wyglądać na nieco starszą??? chodzi mi o triki w ubiorze, makijarzu itp. chce kupić fajki, a niestety wyglądam jak 15 nastolatka... ale dowodu jeszcze nie wyrobiłam i nie wyrobie (mam pewne powody) ale pełnoletnia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj żaden trik nie pomoze, a szczerze powiem, że po Twoim poście raczej sądze, że nie jestes pełnoletnia... Zreszta nie trzeba dowodu, wystarczy inny dokument stwierdzajacy wiek... A za brak dowodu płaci sie kare, mojej znajomej przysłali pismo, ze musi wyrobić, wiec cos mi tu nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaa..
Chodz na solarium co 2 dzien,na 10min przez pol roku:D gwarantuje ze bedziesz wygladac na 25!!! Jak 25letnia mulatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jednostka
tapeta tapeta tapeta i jeszcze raz tapeta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra.
no i oczywiscie pelny makijaz..a najlepiej dwa razy naloz fluid puder a potem znowu fluid i puder:D i przypudruj jeszcze troche. i rzesy wytuszuj mocno, pomaluj usta wypnij piers,powinno wystarczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyrobienie dowodu jest rok, potem płaci się karę :) wiem, bo sama wyrabiałam niedawno (a 18 lat skończyłam w styczniu ;) ) czasem nie chcieli mi legitymacji uznać jak np. alkohol kupowałam, co nie jest zgodne z prawem. kieydś więc... wróciłam do sklepu z policjantami :D ale problem jednakowoż dotyczy również mnie, jestem mała, szczupła, mam mały biust i buzię 13latki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszam się faktem, że koleżanki, które się teraz ze mnie śmieją, za 10, 15 lat będą mi zazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra.
LOL Faceci placa oczywiscie bo wojsko i inne przyjemnosci. Ja wyrabialam dowod jak mialam 20 z hakiem:D!!!! juz dawno po skonczeniu szkoly i zaden papier nie dotarl ,i zyje:D I dalej wygladam na 17 ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra.
Kurcze tez chce wygladac na 15... mam schudnac?? (55kg) No nie wiem..pomniejszyc biust?? Jak to sie robi???? :( :( :( [ Siada i płacze nad swoim losem ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffffffffffff
nie ma czegoś takiego, jak "powody dla których nie można wyrobić sobie dowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrobienie kosztuje 30zł, może autorka nie chce teraz tej sumy poświęcieć. nie mi to oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pal dalej fajki...
... jak smok, a zapracujesz na stary wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×