Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

zostal mi tylko JEDEN DZIEN

Polecane posty

01.10] 00:38 mam tylko w poniedzialek o 8. wyjezdzam na studia 30km od domu. wiec pozostal mi w sumie niedzielny wieczor. sprawa jest taka: chlopak, 20 lat, ma dziewczyne ale przez ostatni miesiac widzialam go z nia raz. ona to taka imprezowiczka, dymiara i pyskowa czesto z kolezankami. w sumie to on zwrocil na mnie swoja uwage i tak jakos sie zazelo usmieszki ogladanie sie za siebie odwracanie i tak dalej... zawsze gdy sie mijamy on gapi sie natretnie i nie jestem mu dluzna wiem ze mu sie podobam widze tez ze z tamta mu byle jak wychodzi bo wciaz albo sam albo z kolegami na miescie. chcialabym jakos zainicjowac znajomosc. najlepiej jeszcze przed wyjazdem, bo wtedy byloby latwiej ewentualnie potem sie umowic bo kazdy weekend bede spedzac w domu, jak myslicie co zrobic? zalozmy ze jak co wieczor spotkam go jutro na miescie.. wie ze mi sie podoba wiec chcialabym jakos delikatnie i subtelnie z zartem cos zapoczatkowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze nie
nie kazdy weekend bedziesz spedzac w domu, poznasz faceta na studiach...spoko luzuj sie studia zmieniaja podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko
ale ja wiem ze tak bedzie do domu mam 30min. drogi wiec to zaden wysilek, zreszta nie o tym tu mamy rozmawiac w koncu:) bo juz postanowilam tylko nei weim jak najlepiej sie do tego zabrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuń
wywal mu ksiażki albo coś innego , co niesiesz , pod nogi , niby się potykając - metoda stara jak swiat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko
swietny pomysl! a jesli to bedzie wieczorem i akyrat nic nie bede miala pod reka to co innego moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _F_
rany julek, po prostu podejdz i powiedz, ze jedziesz na studia, ze dlugo Ciebie nie bedzie a chcesz sie z nim spotkac. PRoste jak drut i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko
ale jak tak prosto mostu to moze sie wystraszyc.. nie splosze go moja otwartoscia? niby mi sie podoba i widze ze ja jemu tez ale czy to nie bedzie zbyt otwarte i jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _F_
jak bedziesz prowadzila gierki typu potkienia, to on nie zrozumie o co biega. Zreszta, nie masz na to czasu!!! Trzeba dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko
obawiam sie troszke tego.. czy faceci nie boja sie konfrontacji z otwartoscia dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _F_
jedni sie boja, inni nie... nie wiem, jaki jest ten Twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko
a ty jestes facetem czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko
tak myslalam.. radzisz radykalnie:) i ty postawiony w takiej sytuacji nie bylbys zaskoczony? zgodzilbys sie bez wahania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _F_
zaskoczony? raczej nie, skoro ciagle na niego zerkasz ;) a czy bym sie zgodzil to nie wiem. Piszesz, ze ma dziewczyne. Nie uklada im sie najlepiej, ale zalezy jak bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tylko
ja zerkam on zerka wiec szczerze mwiac to ja nie bylabym zaskoczona gdyby do mnie podszedl i w druga strone tez to chyba dziala na tej samej zasadzie.. ale skoro w podswiadomosci wszystko juz jasne to nie moge podejsc i spytac PRZEPRASZAM KTORA GODZINA? bo chyba sama parsknelbym smiechem nad oczywistoscia i infantylnoscia mego zagajania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×