Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjus

Plusy i minusy MIESZKANIA RAZEM

Polecane posty

Gość Alicjus

Jesli kobieta i mezczyzna decyduja sie zamieszkac razem ,z jakimi konsekwencjami musza sie liczyc?O co najczesciej sa kotnie?Docieranie sie wystepuje zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie same plusy :D:D:D jeśli są kłótnie, to nigdy o to, żeby zmył talerz, czy wyniósł skarpetki do łazienki :) to najfajniejsze co mnie spotkało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie wewnątrz głowy napiera do tego stopnia, że obawiam się nagłego rozerwania tejże części ciała. Czyli krótko: łeb mnie nap******* :D:D:D stuknij się ze mną tą cudowną szklanką wody mineralnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minusem moze byc to ze jak chcesz byc sama to musisz z nim siedziec:P a tak to same plusy...tylko gorzej jak facet nie chce sprzatac, gotowac i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakieś delirium, łapy mi się trzęsą, poza tym, obok mnie ciągle stoi miska :) Śmiesznie to wygląda, ale cóż, do łazienki nie zdążę w razie czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układ pokarmowy w normie - staram się go nie drażnić:p ale mam lekki światłowstręt i początki pląsawicy, chrypię jak Joe Cocker i bolą mnie płuca jak oddycham - to ostatnie od przejarania. Moje kochanie leży i chrapie:o a na 14 obiad u rodzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwo widzę na oczy, ale mimo tego uważam, że Twój stan jest o niebo gorszy!!! Z imprez, a raczej z tego dnia po imprezie, zawsze najgorsze dla mnie było przejaranie, dopóki nie rzuciałam palenia. Teraz już tylko chce mi się wymiotować od alkoholu :) Moje Kochanie też śpi, przewraca się z boku na bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to szczęście że nie
pijemy:D Po przetańczonej nocy wstajemy wypoczęci o.... 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba muszę iść wreszcie pod prysznic :D ech, życie jest ciężkie... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjus
kurde mialbyc temat,a nie jak zwalczyc kaca i melanz!!!!!!!!!!!na pewno jest ten temat w forum dyskusyjnym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjus
jak mamay 2 pokoje ,czyli 1 sypialnie,i jeden duzy to jaksie poklocimy to kazdy chce siedziex w duzym,a w sypialni tylko lozko.to jest minus.pozniej to ze nie mozna za duzo uzywac neta bo pozniej siedzi naburmuszony,ze ciagle tylko czatuje.czatowanie to dla mnie:pisanie bzdur z nieznajomymi na jakis czatach.a ja od czasu do czasu pogadam na tlenie z psiapsiola i rodzenstwem.oprocz tego myje naczynia,mamy podzielone role,nastawia pranie(to przemiennie robimy),wywiesza,czasem sprzata(w koncu jest mlodszy),ale to ja wole robic bo jest wtedy po mojejmu:)robi zakupy gdy trzeba i tak ogolnie jest cool.ale nie nawidze sie klocic bo pozniej kwas w domu przez pol dnia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×