Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna smutna smutna smutna sm

WEJDZ I NAPISZ CO O TYM SĄDZISZ... prosze!! wypowiedzcie sie bo ja juz nie moge.

Polecane posty

Gość smutna smutna smutna smutna sm

no wiec tak. chodzi o chłopaka jestm z nim ponad miesiac. on jest taki slodki.. ale tak nie jest zawsze. kilka dni temu poklucilismy sie, bylismy na takiej imprezie.. no i pozniej siedzielismy sobie we troje (ja on i pewna dziewczyna) do mnie nic nie mówil tlyko ciagle gadal z nia. ja sie tez nie odzywalam.. i on powiedzial do niej cos takiego ze: "dziewczyna jest jak kondom, jednorazowa, ze trzeba zyc najbardziej rozywkowo czy cos takiego i korzystac z zycia.." a ja tak tego słuchalam... pozniej zaczal mnie przepraszac, za glupote za swoje zachowanie itd.. powiedzial ze juz nie bedziemy sie klocic. wczoraj bylismy na kolejnej imprezie.. stajac sobie i calujac sie ja [owiedzialam cos takiego ze ususzalam ostatnio pewna mysl.. i pwoeidzialam to o tym ze dziewczyna jest jak konmodm itd... a on odpowiedzial: -wiem kto to pwoiedzial, ja wczoraj i jak z toba zerwe to juz koniec rozumiesz????????? a mnie zatkalo.. niewiem co o tym sadzić... priosze napiszcie jestm teraz w takim dole:( ja z kazdym dniem coraz bardziej sie angazuje a tu cos takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi
ale odpowiedź mam jedna nie angażuj się juz bardziej. Zakończ ten związek, bo potem będzie Ci jeszcze trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mysli, ze ty z nim nie zerwiesz..jest cwaniak....wez go zaskocz i ty z nim zerwij...i znajdz takiego, ktory ma do ciebie szacunek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokoloko
no skończ to dziewczyno miejże honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasługujesz na szacunek, a nie na takie traktowanie. Nie daj się zastraszyć, nie pozwól sie obrazac i dać soba rządzić. Po miesiącu możesz odejść, nie angazując sie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ja
Ktos wyżej juz to napisał, zaskocz go i zerwij, bo przeciez facet też może byc jak kondom, na chwilę, gwarant jest taki, że mu zrzednie mina. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna smutna smutna smutna sm
tak.. wiem ze to byloby najlepsze wysjcie. w koncu z tego co powiedzial widac ze predziej czy poniej to sie skonczy! zerwie!! ale to nie jest takie proste:( wlasnie sie z nim widzialam.. i chociaz tlyko 10 minut:( (dłuzje nie mogl) to byl takkkkkkki słodki:( tak mi ciezko:( nawet gdybym to zakonmczyla to nie chche tracic z nim kontaktu a boje sie ze tak wlasnie bedzie:( gdy przestaniemy ze soba byc to tak jak on sam pwoeidziaŁ : KONIEC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna smutna smutna smutna sm
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalna8998
hej smutna!w pewnym sensie cie rozumiem...dowiedzialam sie ze moj facet ma inna na oku-ale ze mna ON nie zerwie,wczoraj zapytal sie czy to koniec:/ byl mily i wpogole a tu od tygodnia sie nie odzywa i wypala z takim czyms!!choc moze sie zemscimy na obojgu tak zeby to oni nas popamietali,a nie zebysmy to my ich wspominaly??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majestic
dziewczyna, nie obraź się ale ty jakas durna jestes....wspólczuje Ci takiego faceta...ale nad czym sie zastanawiac... poza tym nie oczekuj ze ktos powie" daj mu szanse" bo mam wrazenie ze na to czekasz.. facet pusty, eh, szkoda w ogóle gadac!!! i wydaje mi sie ze jeszcze awet 20 lat nie macie oboje, wiec jeszcze niejednego spotkasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
hej, autorko, nie bądź jak ćma, wytrzeźwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna smutna smutna smutna sm
no masz racje.. nie mamy 20 lat.. ale ciezko mi z tym:( cviagle o nim mysle.. i o tym, ze w kazdej chwili on moze poprostu to skonczyc! i juz. ot tak.. a mi coraz bardziej na nim zalezy.. orYginalna---> masz jakis pomysl? taki o czym wszytscy tu piszą?? tzn ZERWIJ? :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna smutna smutna smutna sm
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalna8998
wlasnie:Dchce zerwac,ale tak zeby gosciowi sie lyso zrobilo:)a pozniej poswiecic czas sobie-zeby wiedzial co stracil:D a nastepnie poczekac na prawdziwa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna smutna smutna smutna sm
SZCZERZE to gdybym ja tak zrobila byloby pewnie najlepiej.. ale ja nie chche tracic tego co jest teraz.. :( a jest tak slicznie slodko i wogóle!!!!!!!!!!! ehhh:( skorro Tobie nie bedzie z tym tak ciezko to zycze szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalna8998
no wlasnie u mnie jest tak samo!! ale wychodze z zalozenia ze co nas nie zabije to wzmocni i po takim rozstaniu jakos trzeba bedzie zyc:(ale bynajmniej bedziemy wiedzialy jak walczyc z takimi wrednymi hefalumpami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna smutna smutna smutna sm
musze nad tym pomysleć.. zreszta tak wlasciwie to ciagle o nim mysle.... ostatnio ciagle!!!! z kazdym dniem bardziej.. ehh ide spac.. ptzynajmniej wtedy jakos zapominam@! dobranoc qwsyztskim! dzieki za rady.! wstystkie tak jednoglosne:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl o nim. Masz jeszcze duzo czasu, żeby spotkać prawdziwą miłość. Chłopak ma dobrą strategię - jest słodki i kochany, owija sobie ciebie wokół palca, a potem powie ci :koniec! Ile masz lat, i ile on ma lat, że sypie takimi mądrymi tekstami? Gdyby mnie chłopak potraktował takim tekstem nie wahałabym się nawet przez chwilę. Z takim podejściem do kobiet, to on zadnej wartościowej dziewczyny nigdy nie znajdzie. Powiedz, mu, że już się zużył jak kondom i powiedz, że to koniec. Nie licz na to, że się zmieni. PS. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopnij go w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna smutna smutna smutna sm
no jak juz pisałam nie mamy zbyt duzo.. 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *AtomówkAaa
szanujsie dziewczyno ja to bym w pysk dala.. a jestes z nim miesiac wiec wiej szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale drań
no,nieeee....jakich (nie)mało...nie warto sie z takim zadawać,im dłużej w ty,m będziesz tkwić tym bardziej będzie bolało-a napewno prędzej czy pożniej cię skrzywdzi-już to widać,no normalnie,zero szacunku,zarozumiały smarkacz.ile macie lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
powiedz mu: wieeeesz? najśmieszniejsze jest to, że nie możesz ze mną zerwać:D...a zapytaj dlaczego...bo własnie ja z tobą zrywam...bo mi sie znudziłeś, zużyłes jak kondom...uśmiechasz sie słodko i odchodzisz sobie, nie przejmując się, że on stoi z otwartą buzią ps. on i tak z toba zerwie, więc tego jego miodu nie bedziesz miała długo, natomiast zostaniesz z dziurą wielkości arbuza w sercu z powodu takiego dupka na niego nie masz wpływu, natomiast na szacunek do siebie samej tak, więc pielęgnuj to uczucie i nie pozwalaj innym tak sie traktować...trudno, czasem wrzód TRZEBA usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno daj sobie z nim spokoj koles jakis nienormalny tez kiedys ialam takie cfaniaczka to go szybko olałam wez tez takimi textami wyspal aaa wiem powiedzial ostantio ze jak sobie kupi audi a3 to kazda bedzie jego idiota wiec szybko mu usiadomilam ze ejst walniety i zerwalam ty etz tak zrob bedziesz pozniej zalowac ze jestem z kim takim!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×