Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nixe

gdzie kupujecie rajstopy?

Polecane posty

Gość gość
Mega wybój jest w sklepie Olive. Ostatnio wyhaczyłam ten sklepik internetowy, gdy szukałam fajnych rajstop. Ceny przystępne więc zamówiłam 5 par, żeby mieć w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie przykładałam za bardzo uwagi gdzie kupuję rajstopy. Zawsze tak jakoś wychodzi jak jadę do Silesii na jakieś większe zakupy to i rajstopy kupię. Naprawdę czujecie jakieś większe różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupiłam disete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na allinisde rajstopki i bardzo przyjemnie się je nosi :) Mają fajne modele i sexowne i takie codzienne do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolomała
Ja sobie chwalę ten model RAJSTOPY BB CREME EFFECT fajnie kryją małe pajęczaki za 15 zł można dostać w all-bielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejfrutkka
Najfajniej jest właśnie w sklepach internetowych. Sama zamawiam głównie gattę – jakoś najlepiej mi się ją nosi. Lubię takie wzory: http://www.hurtownia-rajstop.pl/category/rajstopy - są bardzo wygodne i wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię takie sexi plus do tego zestaw bielizny,a wszystko to możecie znaleźć na UkryteMarzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega wybór jest w sklepi evaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega wybór jest w sklepie www.evaplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne rajstopy, takie jak z marbetu, działają kusząco na zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na Cupidolov.pl przesyłka zawsze bezpieczna i na czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graziella01
Ja w douglasie :P Rajstopy w sprauy, nie znoszę tego zwijania się w boczkach, dlatego postawiłam na st. moriz. Lubię mieć ładne nogi, a za rajstopami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam swoje sprawdzone sklepy, rajstopy można kupić o różnej jakości, bardzo dobrej jakości rajstopy można zamówić w levante http://www.levante.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dobrym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza66666
Ja uwielbiam markę diseta – moim zdaniem to są bardzo dobre i wygodne rajstopy. W http://www.hurtownia-rajstop.pl/ jest bardzo duży wybór. Tam teraz kupuję, bo są często różne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strigoica
Gatta ma świetne rajstopy. Kupuje tylko takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba kupować markowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy zamawiam przez internet,a w niższej cenie i tych znanych firm,producentów wypatrzyłam na stronie BucikSklep.pl można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijatan
Ja zazwyczaj kupuję w większych ilościach w Internecie, bo wychodzi naprawdę niedrogo. Mam kilka swoich ulubionych sklepów, na przykład e-rajstopy.com. Bardzo duży wybór więc sobie zamawiam na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franxuska
Ja uwielbiam Disetę, można ich rajstopy kupić w http://www.diseta.pl/kolekcje-g29.html moim zdaniem rajstopy są dużo bardziej wartościowe niż te kupowane w marketach czy przereklamowane topowe marki. Lubię kupować rajstopy, które są wygodne i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaa_
Kupuję rajstopy w sklepie internetowym pinup.style. Mają bardzo duży wybór i niskie ceny. Odkąd odkryłam go z koleżankami kupuję tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię Gattę. Na zimę Wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy kupuję ze sklepu LEJDI, mają duży wybór kolorów i rozmiarów w niskich cenach. Szybka wysyłka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×