Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nixe

gdzie kupujecie rajstopy?

Polecane posty

Gość Tenasz
Ja mogę śmiało polecić e-rajstopy.com. Mają bardzo dobre ceny i ogromny wybór co mnie bardzo cieszy, bo zazwyczaj robimy zamówienie z koleżankami z pracy. A wiadomo, kobietom ciężko dogodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszała któraś z Was o sklepie Pinup style? Moja przyjaciółka zamówiła u nich rajstopki i mówiła, że super się noszą :P chyba też się skusze! Któraś z Was może też polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja wolę dopłacić i kupić coś porządnego, a nie jednorazówki. Dotychczas najlepiej spisują się u mnie rajstopy od firmy http://www.diseta.pl/ które są wygodne i wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie bieliznę i nawet cały komplet bodystocking zamawiam na Eroticgo.pl i jestem bardzo zadowolona z jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia302
Hejka, ja mogę z czystym sumieniem polecić sklep: www.dankor.pl strasznie miły sprzedawca zawsze doradzi pomoże fajny wybór i dobra jakość samych pończoch kupuje już któryś raz i się jeszcze nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina89
Ja również kupuję rajstopy w Pinup style ;) są świetne! Mega dużo wzorów do wyboru :) jakościowo też są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też kupuję na pinup style! Mam takie piękne w groszki i z czarną kreska przez całą nogę z tyłu. Fajne maja wzory i tak jak każde rajstopy dziurawiłam po jednym dniu, tak te są mega trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupowałam rajstopy w gattcie. Trzeba za nie trochę więcej zapłacić, ale są wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję od dłuższego już czasu Conte Elegant - tańsze są, a naprawdę wytrzymałe i ładnie wyglądają w nich nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie kojarzę tej firmy. Będę musiała sprawdzić ją w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie najczesciej nosicie, cieliste czarne, z laycra czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie różnie bywa - w pracy bardziej klasyczne rajstopy czarne , beż itp. Zamawiam z http://www.levante.pl/ bo spoty wybór mają i na pewno nie są to rajstopy "na jeden raz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bieliznę zamawiam na Allettante.pl mają szeroki asortyment i bardzo dobrą,wysoką jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sklepach i supermarketach te na co dzień a grubsze lub pończochy na wyspach w galeriach handlowych lub w sieciówkach. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka761
Zazwyczaj tutaj http://www.kostium.com kupuję rajstopy. Mają ciekawą ofertę jeśli chodzi o różnego rodzaju rajstopy. Poza tym można tam również zakupić fajną i przede wszystkim niebanalną bieliznę w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na bazarach np. bazar bródno. Mam tam już swoje ulubione miejsce u takiego pana chyba pawilon 14. Koleżanka polecał jesze sklep internetowy www.rajstopiarnia.pl i żeczywiście są tam dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietruszka123
Zawsze kupuję w sklepie internetowym Lores. Mają duży wybór rajstop. Dużo oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów. Cieszę się, że kiedyś przez przypadek trafiłam na tą stronę. Teraz jestem stałą klientką i zawsze jestem zadowolona z obsługi sklepu i z zakupów. Rajstopy oryginalne, wytrzymałe najlepsze na każdą porę roku. http://skleplores.pl/rajstopy-c-5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka76
Najlepsze rajstopy jakie kupiłam upolowałam w sklepie Gabriella. Klasyczne Comfort 50 den, a otulały moją nogę jak żadne inne. Dodatkowo są super jakości, nie straszne mi zaciągnięcia czy inne wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina7893
Wiosna to czas, kiedy zaczynamy nosić sukienki, bo pogoda już na to pozwala, a że jeszcze nie jest, aż tak ciepło to potrzebne są rajstopy. Gdzie je kupujecie? Bo jeśli szukacie jakiś fajnych modeli, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://lores.pl/ Mają super rajstopy w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka67
Ja jestem fanką rajstop marki Gabriella. Nie dość, że nie kosztują dużo to są świetnej jakości, a grubsze modele doskonale sprawdzają się jesienią i zimą. Bardzo lubię te klasyczne z mikrofibry 100 den, nigdy mnie nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×