Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalny nienormalny

Skomplikowane życie me.

Polecane posty

Gość normalny nienormalny
nigdy bym nie zrzucił kobiety z czegokolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny nienormalny
Aa dobra, zarejestruje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami zagladałam sobie tylko cos poczytac:) a jakies dwa tyg zarejestrowałam sie i czasem tu zagladam i cos popisze:) sa takie chwile ze nawet z przyjaciółmi nie chce sie gadac a tu nikt mnie nie zna i nie ocenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zacznij wyciągac dobre rzeczy dla siebie z tego co sie stało... ja moge powwiedziec ze osoba która kiedys bardzo mnie skrzywdziła nauczyła mnei kochac pokazała mi ze moje serce to jednak nie jest kamien a miłosc to nie imaginacja. Nauczyła mnie tez cierpiec - dzieki temu wiedziałam ze zyje i czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, niewątpliwie wyciągne z tej lekcji wnioski. Odnośnie maila/gg - tak niezbyt właśnie przepadam za rozmawianiem na gg bo często robię kilka rzeczy. Jak piszę tu to tylko tu piszę i nic innego nie robię, a tak to różnie bywa. A lubię dawać 100% uwagi drugiemu rozmówcy. No, chyba, że jesteś dosyć elastyczna i nie obrazisz się jak nagle mnie gdzieś \"wetnie\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to nie przeszkadzam....bo takie \"wydaje mi sie....\" mnie sie wydaje ze jestem zbedna...no to milej ghawedkiL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×