Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płynie Wisła płynie...

Nieśmiali - czy mają szansę na związek?

Polecane posty

Gość płynie Wisła płynie...

Prosiłabym o wypowiedzenie się osób, które są nieśmiałe i mają kogoś. W jaki sposób poznaliście tego kogoś? Oczywiście osoby nieśmiałe bez partnera też proszę o zabranie głosu:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płynie Wisła płynie...
Wolę wino:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały82
Poznałem kogoś przez neta, dawno temu - długo korespondowaliśmy i tak sie udało :) Tylko dzięki tej korespondencji, która stworzyła to coś między nami poznałem ją i zaczęliśmy chodzić. Ale teraz jestem znowu sam i zaraz się pochlastam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płynie Wisła płynie...
Dlaczego dziewczyna ma łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała i samotna
czy w ogóle ktoś zwraca uwagę na nieśmiałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do dziewczyny to tak troche pasuje , miła , nieśmiała itd. niektórzy mogą to nawet za zaletę brać ;-) i to w końcu zwykle do chlopaków należy 1 krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płynie Wisła płynie...
Niestety, moim zdaniem to o czym piszesz to skromność. Nieśmiałośc, czyli strach przed innymi, przed tym jak inni Cię odbiorą, raczej odpycha ludzi, nie przyciąga. No i fakt, nieśmiali są niewidzialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała i samotna
a jeśli kobieta jest tak nieśmiała, że padłaby na ziemię gdyby chłopak się do niej odezwał? przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja szanse takie jak kazdy inny czlowiek. O ile sie przelamia, powalcza ze swoja niesmialoscia i przestana sie nia wiecznie zaslaniac i usprawiedliwiac. Mi sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda ja czasmi lubie jak chlopak jest troche nieśmiały , a nie taki hop do przodu ;-) to takie słodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płynie Wisła płynie...
blu berry, czy mogłabyś coś więcej napisać? Wklejam: "Być nieśmiałym to bać się ludzi, szczególnie tych, którzy z jakiegoś powodu są emocjonalnie zagrażający: obcych, posiadających władzę czy osób odmiennej płci. Nieśmiałość jest problemem psychicznym i może okaleczyć człowieka w takim samym stopniu, jak kalectwo fizyczne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, niesmialy maja szanse na zwiazek, ale trzeba go zainicjowac przez Internet. Inaczej sie nie da. Mowie tu oczywiscie o facetach, do ktorych nalezy pierwszy krok (niestety!!!), dziewczynom jest zawsze latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie myślę tak, ale jak się nie mylę to wróżka przepowiedziała Ci związek za rok czy tam 2 i ty teraz nic nie robisz tylko czekasz - czytalam to na którymś z topików , jak się mylę i to nie ty to sorry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała i samotna
a jeśli ktoś jes nieśmiały z powodu powiedzmy "trudnego dzieciństwa", też wystarczy się przełamać? wątpię... Tomek, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płynie Wisła płynie...
Tak, zgadzam się ze do faceta należy pierwszy krok. Nieśmiałośc może być zaletą, ale "lekka" nieśmiałośc. Bo co zrobić, jeśli na spojrzenie obcego mężczyżny reaguję czerwienieniem się i uciekaniem wzrokiem? Jestem spanikowana, jak facet coś do mnie mówi, ledwo coś mogę wydukać w odpowiedzi. Nie mogę już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie prawda ja lubie trochę nieśmiałych, i sama też trochę jestem i jakos nikomu to jeszcze nie przeszkadzało . Ja pierwsza nie podchodzę do facetów bo nie wiem ,ale chyba bym się wstydzila ;-) jako dziewczyna nie mam z tym większego problemu bo oni sami pochodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam taka jedną ;-) moja przyjeciółka , supre laska , jeszcze nie jednego faceta potrafi zawstydzić . Kiedyś może byłam bardziej nieśmiała , ale przy niej wyluzowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmialosc siedzi w glowie. trzeba nad soba popracowac, zmienic swoj sposob myslenia. Latwe to nie jest, ale da sie. Niestety ludzie wola isc na latwizne, usiasc w kacie i usprawiedliwic wszystkie swoje niepowodzenia niesmiloscia. Tak jakby to byl jakis wyrok :O Nie zmienilam sie od tak. nie wstalam pewnego dnia juz jako dusza towarzystwa. Przelamuje sie codziennie i to taka troche syzyfowa praca. ale stopniowo jest coraz latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka owocówka
tomek , ty to chcałbys chyba żeby dziewczna przyszła do ciebie do domu i zaproponowala ci małżeństwo, tak łatwo to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płynie Wisła płynie...
Blu berry, a co z facetami? Możesz coś napisać jak to u Ciebie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×