Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaffee

Zaglaskac koteczka na smierc...

Polecane posty

Gość kaffee
A kwestie moralnosci czy niemoralnosci zostawilabym w spokoju.Kazdy,ale to kazdy ma swoje grzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym się zgodzę - każdy ma coś na sumieniu, każdy pewnie coś niedobrego kiedyś zrobił. Ale zupełnie czym innym jest żyć z tym i się usprawiedliwiać (bo życie jest ciężkie, bo facet mnie kiedyś boleśnie \"doświadczył\"), niż uświadomić sobie swój błąd, żałować tego co się zrobiło i starać się to naprawić (i więcej tak nie postępować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffee
Jestem swiadoma bledu,nie usprawiedliwiam sie.Chce go naprawic. Nie rozumiem tylko tej nagonki. Uwazam ze juz lepiej poczekac i spokojnie za miesiac jak wroce do Polski porozmawiac z bylym w cztery oczy niz powiedziec mu przez telefon "spadaj bo mam innego".Tak mi sie ulozylo.Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś świnia
aha - na obczyźnie poznany !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffee
nie,w Polsce poznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetpo
Typowe.... a niektorzy wierza w bajeczki o zwiazkach na odległość:) I o czekaniu... tęsknocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffee
Nietypowe...to nie odleglosc mnie z nim podzielila.A obecny mieszka jeszcze dalej niz byly.Mamy do siebie juz nie 400 ale 700 km.I juz proponuje skonczyc ten temat.Kocham Go.I wlasciwie to troche mi uswiadomiliscie ze kocham Go najmocniej na swiecie i musze o niego sie starac.Tak do konca.Dziekuje za Wasze komentarze.Nie dziekuje za przykre zyczenia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś świnia
a jeszcze jedno !! "Bynajmniej ja nie zycze nikomu cierpienia czy nieszczescia,to dosc niebezpieczne,dlatego uwazalbym na to co mowicie - czesto moze sie to obrocic przeciw temu kto nieszczescia i cierpienia zyczy" kur*a ja myślałem, że złe czyny mogą obrócić się przeciwko temu kto je czyni..... ps. cipka świerzbiła to wzięła - a facet pewnie czeka i w głowę zachodzi dlaczego nie odzywa się, jest taka chłodna itp. odp. BO TO ZŁA KOBIETA BYŁA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffee
Jest Polakiem,mieszka w Polsce,ma rodzicow Polakow.Taki 100% Polak.Pa,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffee
Haha,dobre.Proponuje poczytac tematy na kafeterii.Ilu facetow to 100%-towe gnojki.A,niewazne.Ludzie,czy Wy potraficie zyc tylko czyims zyciem? Ale warto bylo tu przyjsc.Mimo wszystko.Definitywnie zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×