Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegarynka82

***ZAPROSZENIA**wpisujcie linki do ładnych i orginalnych

Polecane posty

Gość zegarynka82

jeżeli maice na oku ładne i orginalne zaproszenia to wpisujcie....bo to tez przecież jeden z wazniejszych elementów wesela który zostaje gościom na pamiątkę oprócz wspomnień..... ja mam na oku takie z portretem Młodej Pary ładne po 3,50gr +30 gr wpisywanie imion gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarynka A jak wyglądają takie zaproszenia z portretem? Mi sie też takie podobają!!! masz jakis przykładowy link? Prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w zaproszeniach nie podobają sie te grafomańskie wierszyki w stylu \"Mała obrączka a znaczy tak wiele załozona w kościele\" A Fuuuuuuuujjjjjjjjjj :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pragnę takich
mi tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wy
ale ja zawsze wyrzucam zaproszenia, nie zbieram, bo po co ? i moje też pewnie ktoś wyrzuci, dlatego nie przykładam wagi do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zależy
... ja to zaproszenie kogos kogo bardzo lubie to zatrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzatynka
www.printko.pl ja z tad zamawiam zaproszenia.szczegolnie spodobalo mi sie zaproszenie nr.26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir123bych
Alu link do Twoich nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede miala zaproszenia z naszym wspolnym zdjeciem :) ladne zaproszenie, samemu sie ustala grafike,papier zyczenia i kolor, do tego nasz zdjecie ktore \'\'facet\'\' przerabia tak jak chcemy, np. w starym samochodzie z lat 50, lub w inny sposob - a takie wlasne zaproszenia z wlasnymi zdjeciami to wykonuje oligatornia - pewnie tez w wszym miescie jest taki zakld, gdzie np obija sie prace magisterskie lub dyplomowe? u mnie znajomi i rodzina juz od dawna takie sobie wykonuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.zaproszenia-slubne.com www.cartalia.com.pl www.zaproszeniaslubne.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekierezadne
wszystko takie samo. Moi znajomi mieli swietne, zwniete w rulnik i wlozone w okrągle pudeleczko. Ja chce miec takie same, ale nigdzie nie moge ich znalesc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam w salonie Agnes (www.suknieagnes.pl) 5.90 za sztukę, druk 1zł = 25zł przesyłka. Razem 508 zł za 70 zaproszeń, ale uważam, że warto :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×