Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubba 77

OPTYK FIELMANN-KTO TAM KUPOWAL OKULARY????

Polecane posty

Gość Stasek
Nie polecam tej firmy. Byłem w Galerii Łódzkiej z córką. Na badanie wzroku za pierwszym razem nie dostaliśmy się bo coś tam,za drugim razem pani doktor nie przyszła. Za trzecim razem oświadczyła ,że nas nie przyjmie bo córka ma 13 lat i wymaga zakroplenia oczu a jest już za późno.Czekaliśmy dwie godziny,wychodziła wiele razy z gabinetu i nie poinformowała nas o tym. Kiedy zapytałem pracownika ,czy nie da się tego bałaganu lepiej zorganizować ,odpowiedział opryskliwie, że nie da się. Gorąco odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Oko Design na Krowoderskiej mają niezłe stawki za szkła i oprawki. Warto u nich sprawdzić, na stronie www.oko-design.com jest więcej info na temat produktów. Obsługa na plus, jak mówią, że okularu będą na dany dzień to faktycznie są gotowe i do odebrania. Nie jeździ się na darmo. Robią badania, jeśli chodzi o ewentualne naprawy to też mają serwis, nie trzeba okularów odsyłać gdzieś indziej jakby się coś stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z obsługą w Oko Design, na stronie www.oko-design.com masz do nich namiary. Robili okulary dla mnie, ale też niedawno dla córki. Sympatyczne podejście, kompetentny facet, który rzeczywiście potrafi doradzić. Duży wybór soczewek i oprawek mają w ofercie, także rzeczywiście można dobrać okulary pod swój gust i swoją wadę wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salon optyczny http://kosinski.tarnobrzeg.pl/. Stajjonują w Tarnobrzegu i Sandomierzu. Dodatkowo można na miejscu (lokal obok) zrobić sobie dokładne i specjalistyczne badanie wzroku :) bardzo miła obsługa i super wybór oprawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak to jest z tymi receptami, trzeba uważać i chodzić do zaufanych salonów po prostu, innego wyjścia chyba nie ma. Dlatego ja też noszę od roku ponad soczewki, bo wygoda jest o wiele większa niż przy okularach no i zamawiam je online https://mylenshop.com/, przesyłka jest po prostu błyskawiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurrianka
no dokładnie, dlatego ja zdecydowałam sie na Optical Christex bo jest to sprawdzony salon! duży wybór, oprawki markowe, na prawdę doskonały salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od nich już drugą pare okularów i mogę Ci szczerze polecić. okulary sa naprawde dobrej jakości, jest ich duży wybór. Po latach użytkowania nic się z nimi nie dzieje, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidorek
Od ponad 10 lat korzystam z usług tej firmy. Nigdy nie miałam żadnych problemów. Jeżeli okulary mi nie pasują, to nawet po miesiącu je przyjęli do zwrotu bez żadnych opłat manipulacyjnych, bez gderania czy dziwnych uwag. Mają fajne promocje na oprawy i szkła. Obsługa miła. Jeżeli tylko będzie taka możliwość, to będę wierna tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Krowoderskiej jest Oko Design, ja do nich jeżdżę po okulary, czy na badania. Dobra obsługa, zawsze jest rzeczowo, szybko i co najważniejsze w rozsądnej cenie. Oprawki i szkła jakie mają do zaproponowania są podane na ich stronie -oko-design.com. Długo mają czynny salon, także spokojnie można znaleźć czas, żeby tam po pracy jeszcze podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam okazji korzystać z tego salonu, bo regularnie chodze do http://optykgreta.pl/. moim zdaniem jest tam największy asortyment i najatrakcyjniejsze ceny jesli chodzi o okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nieslowna zaplacilem z gory czas oczekiwania 2 tyg nie odbieraja tel po czym odbiera opryskliwa kobieta i mowi ze szkla dopiero przyjda i wtedy bedzie robic wszystkim radze omijajcie tego optyka z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolony, szybki czas realizacji zamówienia okularów. Bardzo duży wybór ładnych oprawek, pomocna obsługa, zawsze coś doradzi i dobierze najlepszą i najkorzystniejszą opcję. Zawsze zamawiam okulary u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żeby tam nikt nie kupował dnia 9 01 2018zamowilem okulary odbiór miał być 19 01 2018 po tel na infolinię dostałem wiadomość ze okulary będą 22 01 powiedziałem ze odbiorę 23 01 przyjechałem po odbiór okazalo sie że okularów dalej nie mam pani z usmiechem odpowiada ze nie wie oni nic nie wiedzą zadzwoniłem na infolinię ale wciąż słyszę te same slowa ze kurier już jedzie ze będą zrobione w pierwszej kolejności i to samo mówią w salonie pani na infolini jest niekompetentna także w salonie zaznaczam ze za usluge zapłaciłem z gory i teraz FIELMANN robi mnie w BALONA omijajcie tą firmę????????z daleka SĄ NIERZETELN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, czasami własnie to jest najlepsze rozwiązanie bo w takich mniejszych salonach zawsze masz i inne ceny i wydaje mi sie tez ze jest przyjemniejsza obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne oprawki sprzedają w Oko Design, jest to coś odświeżającego dla tej oferty w większych sieciowych salonach gdzie człowiek ma wrażenie że ciągle ogląda te same wzory mniej więcej. Tutaj mają dużo niszowych marek, trudniej dostępnych w optykach. Oferta jest do przejrzenia u nich na stronie oko-design.com ale najlepiej przejść się do nich na Krowoderską bo i tak zawsze oprawkę trzeba założyć żeby było wiadomo czy jest okej, czy niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najlepsza sieciówka w jakiej do tej pory kupowałam okulary. Mają wiele modeli, zawsze najnowsze trendy. Ceny też maj ą niskie w porównaniu do innych salonów, ja tam kupuję od lat i będę kupować nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon w Galerii Krakowskiej jest godny polecenia. Reklamacja rozpatrzona natychmiastowo przez przystojnego kierownika, który swoim profesjonalnym podejściem do klienta zachęca do kolejnych zakupów w tym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje u nich od lat. I soczewki i okulary. Jedne i drugie są naprawdę dobrej jakości. Bezproblemowo użytkuje się je przez wiele lat. Zreszta w razie problemów Fielmann daje gwarancję na swoje oprawki, więc można reklamować. Ale jak na razie nie miałam z nimi żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszki
ja z kolei kupowałam oprawki na opticalchristex.pl i bardzo duzy wybór mają - jest w czym wybierać, można spokojnie znaleźć coś na swoją kieszeń, co będzie pasować do naszej urody! moim zdaniem taki salon to bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zachęcona pozytywnymi opiniami przeczytanymi w internecie kupiłam u nich oprawki i muszę powiedzieć, że rzeczywiście, jest powód do bycia z FIelmanna zadowolonym. Okulary nie są drogie, często mają nawet gwarancję, a wybór jest tak przeogromny, że ciężko się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peliska
ja kupiłam w Optical Christex oprawki - śliczne, dobrze dobrane i z bardzo fajnymi szkłami. Szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczona obsługa i ceną! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mailka
ja tam postawiłam na sprawdzony salon - Optical Christex i przynajmniej wiem ze mają oprawki porządnie wykonane, modne i co w przystępnej cenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Płocku, w Galerii Wisła kupiłem już cztery pary i ani razu nie udało im się ich zrobić za pierwszym razem! A to porysowali szkła (i takie chcieli wręczyć), a to „ścięty” filtr antyrefleksyjny (o który nie prosiłem). Pierwsze trzy bez protestów zrobili jeszcze raz i było OK. Czwarte, w których szkła przycięli za bardzo i wypadają same z siebie (przy dokręconych śrubkach) już poprawić nie chcieli. Przy reklamowaniu sprzedawca idzie na zaplecze i wraca po 5min ze stwierdzeniem, że gotowe. Tyle, że nic się nie zmieniło. Pewnie jakby ich przycisnąć to dopiąłbym swego, tyle że w międzyczasie są już na tyle sfatygowane, że czas na nowe. Tym razem jednak na pewno nie w Filmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzisiaj w Fielmannie w Galerii Łódzkiej. Malo pań obsługujących i chaos, pytam o oprawkę do okularów leczniczych p. słonecznych, pokazują mi gablotki z okularami, żadnych rewelacji, część ciekawszych oprawek zakleszczona na wieszaczkach, nie da się zdjąć i przymierzyć, panie zajęte nie mają czasu odpowiedzieć na pytanie, w zasadzie nie ma kolejki, ludzie się plączą, znajduję w końcu oprawkę, która mi się mniej więcej podoba, pani w przelocie każe mi siadać przy wolnym biureczku i czekać, czekalam z 20 minut i zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego optyka to bardzo Ci polecam http://www.optyk-debica.pl/ - osobiście korzystaliśmy z jego usług i naprawdę sporo pomogli. Oprócz podania jaka mam wade pomagaja także dobrac szkla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy chodzi o te pierwsze to polecam http://szajna.pl/strefa-optyka/#produkty i szkła okularowe najlepsze jeśli chodzi o nasze oczy. Wygoda, i do tego zapomnicie co to znaczy że szkła mogą parowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście 90% wpisów tu to chamski marketing. Hehe rozwalił mnie wpis człowieka, który ma problem z tym, że na gratisowym etui jest logo firmy xd Nie przypuszczałam, że można mieć takie głupie problemy. Wiadomo też że jak się ma jakas specyficzna wadę trzeba czekać na szkła dłużej. Ja kupowałam u koczorowskiego. Oprawki mają tańsze i droższe, ale zawsze trafiałam tam na wytrzymałe.kolezanki ze studiów nosiły często najtańsze oprawki z fielmana o modnych kształtach i też było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierkaa
Kupiłam okulary w Fielmann - oprawki firmy Police. W zestawie miało być oryginalne etui. Dwa razy zamówili i nie pasowało, bo za małe. Trzecim razem pracownik odpowiedział mi, że do mojego typu okularów nie mają takiej wielkości i oni nic na to nie poradzą, bo firma odpisała im, że w takim wypadku nic nie mogą zrobić. Mogę otrzymać te mniejsze,które a propos nie są mi do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara003
Nie zgodzę się – obługa w Fielmannie zawsze mnie pozytywnie zaskakiwała, a szczególnie ostatnim razem, czy wybrałam się do salonu po okulary dla mojego 7letniego syna. Uważam, że nie warto oszczędzać na okularach korekcyjnych dla maluchów, dlatego byłam gotowa przeznaczyć odpowiednią kwotę. Zostałam szybko i profesjonalnie obsłużona i wyszłam z nowymi okularami, na które dostałam 3letnią gwarancję i zaoszczędzonymi pieniędzmi w portfelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zdecydowalam na zakup okularów w http://www.optyk-debica.pl/ i to byl najlepszy wybor. Cena naprawdę niezla, okulary najwyzszej jakosci, a i obsluga super. Chetnie pomogli przy wyborze, ale nie zmuszali do niczego i stateczny wybor byl oczywisciemoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×