Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubba 77

OPTYK FIELMANN-KTO TAM KUPOWAL OKULARY????

Polecane posty

Gość gość
Te okulary co teraz noszę kupowałam w Oko Design. Mogę ich podpowiedzieć. Robią badanie wzroku i o ile potem kupi się też u nich okulary to badanie jest bez dodatkowych kosztów. Soczewka zrobiona bardzo dobrze, oko mi o wiele pracuję niż w szkłach które miałam wcześniej od innego optyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz
.... okulary w Fielmanie kupujemy już od lat żona 2 pary w tym ze sferami i cylindrami ( dobrane bardzo dobrze) córka najzwyklejsze minusy - wykupione z opcją ubezpieczenia (co się przydało jak spadły na ziemię ) oraz ja progresywne kolejna już para . Jak do tej pory nie mieliśmy problemu z dobraniem oprawek czy soczewek. Salon w Gdańsku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałem! I nie ukrywam, zakup okularów od Fielmann był znakomitym wyborem. Stałem się posiadaczem modnych, przeciwsłonecznych pilotek w których wyglądam męsko i poważnie. Okulary charakteryzują się mega jakością a co najważniejsze – w należyty sposób chronią przed słońcem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście dziś możemy kupować okulary gdzie chcemy, a nawet przez internet. Ja kupowałam u optyka w Olsztynie www.tracewicz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon w Łodzi bab Piotrkowskiej to masakra. Kręcą się k robią nie wiadomo co. Jedna osobę obsługują dwie osoby przez pół godziny. Czekany tu pół godziny i nikt nawet nie zainteresuje się nami a my chcemy tylko odebrać okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandal

Kupilem okulary z oprawkami za 39 zl.Po zalozeniu ich ,po chwili zaczal wydobywac sie z nich nieznosny zapach,duszacy,wywolujacy u mnie kaszel.Smrod przypomina mi zapach formaldechydu.To skandal,zeby ta firma sprzedawala takie buble.Wlasciwie to trucizna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak kultury

Przede wszystkim brak kultury ze strony okulistki i personelu! Wszystko można zrozumieć, ale nie planów klienta i wyjście bez słowa. Czekałam dzisiaj 1,5 h w kolejce do okulistki (od godziny 15:45 do godziny 17:00). Towarzyszył mi narzeczony, który również obserwował całą sytuację. Przede mną w kolejce były tylko dwie panie. Każdą z nich obsługiwała po 45 minut (!) i za drzwiami było słychać tylko śmiech i gadanie o wszystkim innym, tylko nie o badaniu wzroku. Ani okulistka ani nikt z personelu nie poinformował mnie,że czekałam na darmo. Mimo,że ustawiłam się w kolejce o godzinie 15:45, nie zostałam przebadana przez okulistkę. Panią, która była przede mną w kolejce, zdążyła zbadać (była godzina 17:10), a mnie niestety już nie. Bez słowa wyjaśnienia wyszła z gabinetu, ubrała się w kurtkę i poszła do domu - nawet nie spojrzała w moją stronę. Specjalnie to zrobiła, udając,że mnie nie widzi jak siedzę od 1,5 h i czekam aż mnie łaskawie przyjmie,żeby tylko mogła pójść sobie do domu. Po takim zachowaniu narzeczony udał się do personelu ze skargą,że narzeczona siedzi w kolejce od 1,5h i nikt jej nie  poinformował,że nie zostanie dziś przebadana przez okulistkę, która przebadała tylko te osoby, które się zmieściły w czasie - do godziny 17:00. Jednocześnie zapytał, czy oprócz okulistki,która właśnie opuściła budynek bez słowa, jest w stanie mnie zbadać ktoś inny z uprawnieniami okulisty, na co otrzymał odpowiedź od jednej z pań z personelu, która tylko potrafiła spuścić głowę w dół ze wstydu i powiedzieć, że nie da już rady dzisiaj ( Fielmann był otwarty do godziny 19:00, a była wtedy godzina 17:15) nikogo zbadać ze względu na zachrypnięty głos ( zachrypnięty głos najwidoczniej nie przeszkadzał jej w obsługiwaniu innych klientów w tym samym czasie!).Standardy obsługi klienta to zero i nie zrekompensują tego najładniejsze oprawki ! Właścicielowi polecam przeszkolić personel z podstaw obsługi klienta i znajomości języka angielskiego. Wstyd,żeby przypadkowa osoba, która znalazła się w Fielmannie ( mój narzeczony) musiał pomagać personelowi w dogadaniu się z obcokrajowcem, który przyszedł do optyka po fachową poradę w doborze oprawek, bo nie mógł już słuchać jak inna pani z personelu kaleczy język angielski. Ta sama pani, zanim zdążyła już pokazać brak umiejętności językowych przy obcojęzycznym kliencie, poszła do gabinetu okulistki, z prośbą,żeby tamta pomogła jej w obsłudze tego klienta, bo ona nie zna języka angielskiego. I wspomniana już wcześniej okulistka nawet przerwała na parę minut badanie wzroku,żeby pomóc tamtej pani. Nic dziwnego,że nie zdążyła przebadać wszystkie osoby znajdujące się w poczekalni, skoro w międzyczasie bawiła się w tłumacza. Zdecydowanie odradzam optyka Fielmanna, mieszczącego się przy ulicy Piotrkowskiej 23 w Łodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggoz

Byłam, kupowałam i wrażenia mam pozytywne. Jeżeli chodzi o mnie - to byłam w ich salonie w Gdańsku. Co do obsługi to nie mam absolutnie żadnych uwag. Jak tylko weszłam od razu zapytali czy mogą pomóc z uśmiechem na twarzy. Co do oprawek, to nie mogłam lepiej trafić. Wybór - OGROMNY.. chyba z godzinę stałam i nie mogłam się zdecydować. Ostatecznie wyszłam z nowymi oprawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Kompleksowo zrobione okulary przez OKO Design i ja jestem zadowolony – możesz sobie zerknąć na ich stronę oko-design.com. Tam masz kompleksowo ofertę co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×