Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fendi

wydzwania do mnie mój były, który jest już żonaty

Polecane posty

Gość fendi

dzwoni systematycznie, ot niby zapytać co u mnie słychać... czy to normalne?wiem,że jego dziewczyna(obecnie żona) była/jest o mnie zazdrosna. Nigdy nie dzwoni do mnie jak jest w domu,zawsze z trasy. po co to robi?wybrał inaczej, więc po jaką cholerę do mnie wydzwania?(oczywiście relacjonuje mi co u niego..chyba ma przekonanie,że mnie to bardzo interesuje)niestety.nmie to już nie obchodzi. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qgwgq
jest popaprany emocjonalnie, miałaś nosa że z nim skończyłaś od takich toksycznych osób lepiej się odciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to pawiany
moj byly tez wydzwania i tez ma zone ;) zapomniec nie moze lol.. :P a co mnie to teraz obchodzi, trzeba bylo myslec lata temu, a teraz juz za pozno:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to głupie z jego strony
I albo chce nie dać ci o sobie zapomnieć, albo robi na złosć żonie. Dziwne to. Ja na twoim miejscu zadałabym mu grzecznie pytanko, czy czasem nie przesadza? I zasugerowałabym ograniczenie telefonów. CO było, to było. Powiedz mu, że nie masz zamiaru stać się powodem do kłótni miedzy nim a jego zoną. Jesli zrobisz to grzecznie, to powinien zrozumieć, że nie chcesz utrzymywac z nim aż tak zazywłych kontaków, zwłaszcza, że to on do nich dąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Skoro Cie to nie obchodzi, to po co w ogóle odbierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze rozwiązania są najprostrze. Powiedz mi (jak zadzwoni): \"sorry, ale daj mi spokój, nie dzwoń do mnie więcej, nie interesuje mnie co u ciebie słychać. Żegnaj\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fendi
a wiecie...kiedys go zapytałam o te telefony i co powiedział? że ma bardzo dużo darmowych minut do przegadania to dzwoni hehehe marne wytłumaczenie żona pewnie nawet o tych telefonach do mnie nic nie wie. nie są one zbyt częste, ale systematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Warszawie
NIE ODBIERAJ, po co to robisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był kiedyś tak skecz jakiegoś kabaratu: Stoi obok siebie (sic!) dwóch facetów i gadają przez komórki. Gadają i gadają, w końcu jeden z nich mówi do drugiego \"ty, słuchaj, ale dlaczego my rozmawiamy przez telefon, jak możemy normalnie?!\", a ten drugi mówi \"głupiś, żemy mi przepadły darmowe minuty?!\". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fendi
no właśnie ostatnio nie odebrałam. byłam na niego wściekła, że znowu dzwoni..tak jakby rościł sobie prawo do mnie,telefon barabanił i barabanił ,a wszyscy się dziwli ,że nie odbieram.... wiem ,ze zadzwoni ponownie. i wiem,że musze to przeciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×