Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnao

Blagam mamy chlopcow czy ktorejs syn mial spodziectwo??!!!

Polecane posty

Gość MamaF
Serdecznie dziekuje za wszystkie podpowiedzi. Mam nadzieje ze i my juz niedługo bedziemy mieli wszystko za soba. Zycze Pani synkowi duzo zdrowka. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje i glowa do góry bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tu mama spodziaka, lat 6, operacji 7, kolejne przed nami. Jest ktoś z okolic Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tu mama spodziaka, lat 6, operacji 7, kolejne przed nami. Jest ktoś z okolic Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z okolic Krakowa ale też mam spodziaka, a wlasciwie miałam ;) duuuzo tych operacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 3

6 operacji????? Mój syn miał jedną w grudniu którą się nie udała. Strasznie to przeżył ma 5 lat. Nie wyobrażamy sobie przechodzić przez to jeszcze raz. Jesteśmy załamani.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123

Hej. Czy ktoś tu jeszcze zagląda. Mój syn jest po operacji i cieknie mu mocz. Chciałabym wiedzieć jak wasze dzieci po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

Hej. My właśnie jesteśmy po operacji. Była 20 stycznia. Chciałabym się dowiedzieć jak to będzie po ściągnięciu cewnika i opatrunki. Bo jak narazie przez te parę dni jest ciężko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djdj

To jest objaw feminizacji chłopców... wasi synowie są metroseksualni Hahaha. Tylko patrzeć jak zaczną zakładać szpilki i peruki Haha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

Co za deb... z Ciebie. Pewnie Ty jesteś metroseksualny  i czekasz na takich chłopców.. ludzie mają poważne  problemy i zmartwienia A znajdzie się na forum jakiś ...a  który wgl nie powinien tu zaglądać. Nie chciałbyś żeby kiedyś Ciebie coś takiego spotkało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Witam, my również jesteśmy po operacji spodziectwa. Mija drugi tydzień siusiak jest jeszcze spuchnięty i dziecko płacze przy sikaniu. Czy to normalne? cewnik mial wyjety na 3 dzień po operacji, ponieważ się zatkał. Badanie moczu obecnie ma dobre.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

A ile pani dziecko ma lat i gdzie bylo operowane ? My z cewnikiem jesteśmy 7 dni. W poniedziałek dopiero wyciągamy. A proszę powiedzieć czy po wyciągnięciu cewnika i ściągnięciu opatrunku W domu nadal trzeba tego siusiaka  jakoś owijac? Bo tak jak teraz my opatrunek mamy na cale 7 dni wiec nic narazie nie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Warszawie w Instyt. Matki i Dziecka. Syn ma rok i 2 miesiące. Musimy go podklejac do góry do momentu aż opuchlizna zejdzie. Czyli u Was jeszcze nie wiece jak to będzie przy sikaniu... Pisze Pani, że jest ciężko w jakim sensie? uważania na cewnik czy dziecko boli coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

Nasz syn ma rok i 4 miesiące. Nie widać żeby go bolało. poczatkowo dostawał ataki ale to było spowodowane tym że za mało pil . Teraz tego pilnujemy i jest spokój. Jest ciężko dlatego że nie chce dac się przebierać. Wyrywa się i krzyczy. Więc zanim zakryje 1 pampersem wszystko to opatrunek nam moczy bo leci z cewnika i ciezko jest utrzymac wszystko suche. Jutro mamy wlasnie wizyte na zmiane tego opatrynku wiec moze juz sie czegos dowiemy wiec tez sobie tego nie wyobrazam jak będzie mu lekarz zmieniał opatrunek skoro on ma problem że zmiana pampersa. Ogolnie nasze dziecko jest tez bardzo ruchliwe a im wiecej biega tym wtedy gorzej bo krew sie w moczu pojawia. Dlatego  czekam na ściągnięcie tego cewnika. Ale boję się że po ściągnięciu będzie jeszcze gorzej z przebieraniem  i siusianiem że właśnie będzie go  bolalo.

To teraz pani synek ma tylko 1 pampersa na sobie i podkleja  pani żeby nie ubrudzil  np jak kupę zrobi tak ? Bo my przy cewnik u mamy 2 pampersy w jeden kupa  w drugi leci z cewnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

Nasz syn ma rok i 4 miesiące. Nie widać żeby go bolało. poczatkowo dostawał ataki ale to było spowodowane tym że za mało pil . Teraz tego pilnujemy i jest spokój. Jest ciężko dlatego że nie chce dac się przebierać. Wyrywa się i krzyczy. Więc zanim zakryje 1 pampersem wszystko to opatrunek nam moczy bo leci z cewnika i ciezko jest utrzymac wszystko suche. Jutro mamy wlasnie wizyte na zmiane tego opatrynku wiec moze juz sie czegos dowiemy wiec tez sobie tego nie wyobrazam jak będzie mu lekarz zmieniał opatrunek skoro on ma problem że zmiana pampersa. Ogolnie nasze dziecko jest tez bardzo ruchliwe a im wiecej biega tym wtedy gorzej bo krew sie w moczu pojawia. Dlatego  czekam na ściągnięcie tego cewnika. Ale boję się że po ściągnięciu będzie jeszcze gorzej z przebieraniem  i siusianiem że właśnie będzie go  bolalo.

To teraz pani synek ma tylko 1 pampersa na sobie i podkleja  pani żeby nie ubrudzil  np jak kupę zrobi tak ? Bo my przy cewnik u mamy 2 pampersy w jeden kupa  w drugi leci z cewnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podklejam, ponieważ opuchlizna podobno wtedy lepiej schodzi. Tak mamy jednego pampersa. Proszę dać znać jak będzie po wyjęciu cewnika.  Czy jest płacz przy sikaniu. Gdzie był syn operowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

Pewnie. Napiszę 😉 w prywatnej klinice Gizińscy  w Bydgoszczy. A syn daje sobie bez problemu ten opatrunek robić? Przy cewniku  też nie stwarzał problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niestety syn płacze, dodatkowym problemem jest brzuszek, ponieważ od tych taśm skóra się podrażnia i jak już odklejam taśmę to jest wielki płacz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

No tez właśnie tego się obawiam że będzie krzyk i ciężko będzie mi go utrzymać żeby zrobić ten opatrunek. A jak lekarz ściągnął  ten pierwszy to nawilzyj go  chociaż jakości czy cokolwiek zrobil? Bo przecież to się tak mocno tymi taśmami trzyma że ja właśnie nie wiem jak on chce to wszystko oderwać. A sama po sobie wiem że jak chociaz się zwilży  te taśmy   woda  to powinno łatwiej się odklejac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

To Jet mój mail będzie wygodniej nam rozmawiać;) lidziunia118@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 1.5 roku

To Jet mój mail będzie wygodniej nam rozmawiać;) lidziunia118@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odezwę się później 🙂 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×