Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnao

Blagam mamy chlopcow czy ktorejs syn mial spodziectwo??!!!

Polecane posty

Gość gość
gościu nie wiem co masz na myśli ale takiej operacji nie robi sie z miejscowym znieczulenie. Co do szpitala to ok 2 doby w szpitalu potem do domu po tygodniu wyciagniecie cewnika i zdjęcie opoatrunku. Opatrunek wymieniamy codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Majczak
My mamy operacje za tydzień w sobotę we Wrocławiu u prof patkowskiego . Tez chętnie popisze z mamami które znają ten problem . Ile czasu jest cewnik ? Ja dziecko to znosi ? Nas kosztuje to 3 tys plus pobyt we Wrocławiu bo tego samego dnia nas wypisują do domu a my nie jesteśmy z Wrocławia . Mój nr 504776347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było możliwości robiena na nfz czy nawet nie szukaliście. My jeszcze terminu nie mamy mam dzownić jak synek osiągnie 9 kg pewnie za ok 2 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkamatka
Santanamontana jeszcze jesteś tutaj na kafeterii poniewaz mam kilka pytań odnośnie lekarza gdzie był twój syn operowany mogłabys podać meila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkamama
Przepraszam chciałabym dowiedzieć sie paru informacji od gosckoral poniewaz chyba tez zdecyduje sie na doktora z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, moj synek bedzie operowany na spodziectwo w czwartek we Wroclawiu na Traugutta. Strasznie się boje!!!!! Lzy same cisna sie do oczu na dama myśl o narkozie. Czy ktorejs syn tez byl tam operowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
Dawno nie zaglądałam na temat. Jak tam Wasze dzieci po operacjach? My niestety mamy przetokę, wiec jeszcze raz wszystko nas czeka;( szkoda mi tego mojego synka... Dziura w napletki sie zrobiła jak pol palca a i w cewce tez jest. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy spodziakow bralyscie w ciazy duphaston???podobno jest zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
Ja brałam. Wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie bralam zz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Majczak
Ja także brała duphaston. Kubuś przeszedł operacje 31.08.2014 . miał ja o 8/rano a o 12 juz nas wypisali. Dzien później nie było śladu. Dr Patkowski z Wrocławia to anioł ! My to zrobiliśmy prywatnie ale ten lekarz operuje także na NFZ. Jakby któras mamusia miała pytania albo chciała by porozmawiać może pisać SMS . podaje aktualny nr 693329827 ( ja przed operacja Kuby bardzo chciałam wypytac jakąś mamę i wtedy na jednym forum znalazłam nr do kobiety której syn przeszedł to samo - trochę ułatwiło podjęcie decyzji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santanamontana
Witam. Jak to na drugi dzien nie było śladu? A cewnik? Na pewno piszesz o operacji spodziectwa? Przecież tu jest wytwarzana nowa cewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa9 mogę prosić o kontakt bo mam kilka pytań ponieważ mój synek też ma być operowany przez dr Czyża, mój nr tel 511892157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie operowałas synka ? Po jakim czasie po operacji zdobiła sie przetoka i jakie Spodziectwo miał ? My mamy tr najgorsze ...:( mosznowe i jesteśmy juz po 2 operacjach i czekają jeszcze 2-3 operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wiem ze odkopuje stary temat ale może zagląda tu mama której synka operował dr. Czyż? I czy któraś z mam wie co się dzieje ze stroną internetowa Uronef? Czy tylko ja nie moge na nia wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahjej
ciekawe czy ktoś jeszcze zagląda. Oczywiście jestem mamą synka ze spodziectwem. Mam milion pytań do tych, którzy już to przeszli. Obecnie zastanawiamy się czy zdecydować się na zabieg u dr. Śmigieslkiego czy Perdzyńskiego. Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn miał pierwszy etap operacji spodziectwa w tym roku u dr. Kudeli z całego serca polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta NP
Strona uronef juz działa. My jesteśmy prawie 3 m-ce po operacji u dr Śmigielskiego, operacja jednoetapowa (spdziectwo praciowe, skrzywienie), wszystko wskazuje na to, ze operacja sie udała. Kontrola po 3 m-ca od operacji. A co moge powiedzieć i doktorze? To jakis anioł, lekarz z prawdziwym powolaniem, odpowaida na kazde pytania - osobiscie, meilowo, telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też szukam rodziców dzieci operowanych na spodziectwo, najlepiej z łodzi. Proszę o kontakt edytka239@wp.pl mama spodziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mój synek też urodził sie ze spodziectwem. Chciałabym się dowiedzieć jak pielęgnowałyście prącie, chodzi mi o mycie czy pod napletkiem też trzeba myć czy nie? Położna powiedziała mi, że nie bo maź stanowi naturalną ochronę przed bakteriami. Widzę, że trochę tego jest i nie chciałabym, żeby doszło do jakiejś infekcji. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, syn urodził się ze spodziectwem, jesteśmy dwa dni po operacji.Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie pomogę, bo sama szukalam ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaF
Witam, prosze o porade/ pomoc. Jestem mloda mama synek ma spodziectwo od urodzenia jeździmy na kontrole do chirurga okolo pol roku temu mielismy zdjęty napletek, niestety ponownie sie przykleil. Wczoraj drugi raz synek przeszedł ten zabieg. Co mam robic zeby uniknac kolejnego ? Robię krotkie kąpiele w rumianku, ściągam skórkę jak tylko sie da (wedlug mnie), natluszczam ciekla parafina tak jak lekarz zalecił. Boje sie ze za lekko naciagam skórkę i maź ponownie ja sklei. Jak mocno powinnam to robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej my juz po operacji ale wczesniej tez musielismy odkleic napletek ;) jesli jest teraz zdjety do tz rowku to musicie pilnowac i ściągac systematycznie i czyścic nadmiar mastki. Nie znam innego sposobu nam tez 2mm skleily sie przez nieopatrznosc i trzeba bylo znowu odklejac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaF
Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieje ze wszystko wykonuje dobrze i sytuacja sie nie powtorzy. Nasz synek ma rok i cztery miesiace za dwa tygodnie mamy kolejna kontrol na ktorej prawdopodobnie dostaniemy skierowanie na operacje. A w jakim wieku jest Pani synek ? Czy ten skleiony napletek u Panstwa byl ponownie odklejany przed operacja czy wczesniej ? Nasza Pani doktor powiedziala ze rana musi sie zagoic i skorka musi byc ściągana dopiero beda podjete kolejne kroki, dlatego nie chcialabym zeby ponownie sie przykleil bo boje sie ze operacja bedzie odwleczona o kolejne miesiace. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaF
Czyszczenie z nadmiaru mastki. Moglaby Pani opisac w jaki sposob to Pani robila ? Wystarcza częste kapiele i przemywanie, natluszczanie czy cos jeszcze by Pani poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My po odklejeniu czyscilismy gazikiem i woda jak sie dało, a rane smarowalismy alantanem maścią. A i tak zebralo sie duzo mastki i wdalo sie zapalenie. Chirurg odkleil i potem kazał tez czyścić i smarowac alantanem ;) przed sama operacja okazalo sie ze milimiter sie skleil ale odkleili juz podczás operacji co niestety wiąże sie z wiekszym bólem :( synek ma 17 miesięcy. Operowalismy w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaF
Ja juz wariuje, wydaje mi sie ze znowu delikatnke sie przykleja (nie widze tego rowka :( ). Juz sie zastanawiamy z mężem czy moze jechac prywatnie do chirurga zeby zobaczył ten napletek. Jak często po sciagnieciu napletka miala Pani wizyty kontrolne ? Czy ta masc jest na recepte ? Jak szybko po operacji Pani synek wrocil do normy? Nasz Franio jest bardzo *****iwym dzieckiem dlatego boje sie tego wszystkiego. Moglaby Pani napisac jak przebiega ta operacja, jak dlugo byli Panstwo w szpitalu, jak dlugo synek mial cewnik ? Dziekuje za odpowiedzi i cierpliwość. My jezdzimy do Dziekanowa Leśnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz powiedzial by odklejac milimetr tygodniowo jesli sie skleja to odsunac posmarowac najlepiej ściagać podczas kąpieli. Operacja trwala dwie godziny, na drugi dzien jechalismy do domu. Cewnik ma nadal ale jestesmy w domu. Operacja byla 4 dni temu, jeszcze 5 dni i sciagniemy cewnik wraz z opatrunkiem ;) Doktor zooperowal wszystko jednoetapowo. Dużo nerwow ale jest ok. Mozna napisac do dr. Online http://smigielski.net/porady/ i zapytać jeśli coś Was martwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyt kontrolnych napletka nie mieliśmy po prostu trzeba pomału zsuwac, maść jest bez recepty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×