Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moj pepek

Wystający pepek-ma ktoś taki?

Polecane posty

Gość popstar1029
hej dziewczyny,a jakie wy macie pępuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmen33333
wystające pępki są słodkie!!!!ale macie problemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Myślę,że to żaden dramat,powinnaś zmienić....swoje nastawienie do siebie.Polub siebie taką jaką jesteś,nie każda jest jak lalka Barbi. Osobiście znam dziecko,które ma blizne zamiast pępka,zakrótko przycieli po porodzie,wiem,bo to córa koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mutanty...w międzyzdrojach jest takie muzeum figur woskowych gdzie płaciliby za takie zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozi pępek
ej no co wy mowicie je też mam taki pępek i jestem z niego dumny co prawda kiedyś znajomi nazwali mnie kozim pępkiem ale ja obróciłem to w żart a tak nawiasem jako artystyczna dusza czyli forograf to uważam iż takie pępki są sexowne.... ae fajnie ze nie jestem sam milo mieć na świecie w pewnym rodzaju bratnią dusze :P albo pępek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VvvreavvV
hej! ja tez mam taki pępek, w prawdzie przeszkadza mi on, i troche sie go wstydze, dlatego przed wakacjami zrobilam sobie tam kolczyka i nie było juz widac pępuszka:) ale niestety zachaczylam kolczykiem o sznurek i mi go wyrwało...=\ ale dziewczyny głowy do góry!!! i tak jesteśmy piękne! nawet z takimi pępuszkami=] pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaczik
Haha :P Śmieszni jesteście. Też mam taki pępek, mój drugi palec u nogi jest dluższy mam tez jeszcze pare podobnych (może i gorszych) "schorzeń" i jakoś kur*a jeszcze żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas...
a jaka jest cena operacji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chakalaka
Tez posiadam wystającą kuleczkę. Zrobiłam sobie operacje aby był bardziej schowany ale i tak nie mogło się to odbyć w pełni ponieważ mam małą przepuklinę. Powiem tak, mam schize na tym punkcie bo jest się w pewien sposób innym od reszty Ale jak się wyjdzie na plaże to okazuje się, że mnóstwo ludzi ma taki pępuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyk w pepku
Ja również mam taki wypukły pępek i zawsze chciałam miec taki zwykły jak inne znajome ale jakos zabardzo się tym nie przejmuje i ludzie na plazy sie na mnie nie gapią przynajmniej ja na to nie zwracam uwagi. Chciałabym zrobic sobie kolczyk w pępku ale zastanawiam sie czy sie da moze ktos wie czy można zrobić kolczyk w takim pępku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik23
Jestem po zabiegu pępka, jest o wiele lepiej niż było wcześniej:) Zabieg trwał około godziny, koszt 1300zł. Jeśli ktoś chce mogę dać namiary na dobrego plastyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik23
Jeśli macie się męczyć przez całe życie to nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chakalaka
monik a gdzie ten plastyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola17
Ja niestety też posiadam taki wystający pępek ;( Nie jestem co prawda zadowolona z tego faktu, ale z czasem jakoś się przyzwyczaiłam ;) Tym bardziej, że w brew pozorom dużo ludzi ma taki sam pępek, i jakoś się go nie wstydzą. Powiem Wam, że są naprawdę gorsze rzeczy niż nasz pępuszek ;) i ja tam się strasznie tym nie przejmuję. Możemy się pocieszać, że jesteśmy oryginalni, a nie jak wszyscy... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam taki pępuszek i wcześniej przeszkadzało mi to ale teraz juz nie. mam męża juz i on go wprost uwielbia, całuje i tak cudownie ssie . ja to bardzo lubie i nawet podnieca mnie gdy on go dotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJ PEPEK
CZESC CHCESZ TO CI PEPEK PRZEROBIE NA WKLESLY,TYLKO ZE TO TROSZKE BOLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuullllaaa
macie zdjęcia swoich pępków, bo nie mogą być aż tak tragiczne. Jak pokażecie innym to same sie przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka323
hej wszystkim ! ja też taki problem jak Wy ;( niestety..! mam nie chwaląc się bardzo ładny umięsniony i chudziutki brzuszek i jest tylko 1 problem pępek! jest brzydki ;( chciala bym pokazac swoj ladny brzuch ale boje sie opinii na moj temat mojego pępka... czytalam ze przy dojrzewaniu pepek moze sie schować do środka.. mam nadzieję ze to prawdą ponieważ mam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikika
uuula ma racje , jak przesles fote to ci wszyscy powiedzą ze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone forum
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusiaa
Ja mam taki i mi też się on nie podoba zawsze na basenie noszę kostium 1 stronowy.A kiedy się przebieram na W-F to zdejmuję bluzkę chowając się aby nikt mnie nie zobaczył bardzo wstydzę się takiego pępka też chciałabym na niego operację al się boje no i też niewiem ile kosztuje.I wstydzę się tego tak jak ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona.00
;/ ja też mam taki brzydki pępek i wiem co czujesz Katerinka... bo moj nrzuch tez jest ładnie urzezbiony a ja nie moge go ekspotowac np.na plzy..boje sie ze ktos go wysmieje i mnie tez.. nie nawidze tego kto mi zrobil taki okropny pepek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona.00
mam jeszcze do Was 1 pytanie... co mogę zrobić alby moj okropny pępek się schował do środka..? Jest naprawdę źle.. JAkies 2 miesiące temu było nie ciekawie...probowalam na wlasna reke schowac go do srodka..po prostu wpychałam go..;( Proszę napiscie czy sa jakies sposoby bo moj pepek byl normalny..bo mam jużgo serdecznie dosyć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitta_sk
wystarczy zrobic zabieg i znika. Ja robilam u dr Szymanskiego z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pępek
Ja mam 16 lat i też mam taki pępek... Strasznie on mi sie nie podoba ale zaczynam godzic sie z losem iz mam taki pępek a nie inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pępek świata ósmy cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pępek świata ósmy cud
ma ktoś kolczyka na wystającym pępku? jeśli tak to niech zapoda fotkę :) po co operacje robić jak można problem inaczej rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjje
CHA CHA CHA Ale jesteście zryci :D! W życiu by mi nie przyszło do głowy, że ktoś na tym świecie może mieć kompleksy przez wystający pępek!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isi
Elloszka wszystkim x) Jestem Paulina mam 20 lat i wciąz mam taki "inny" pępuszek ;p Więc to co ktoś napisał wczesniej, że jak dorośniesz to zniknie to to jest wierutne kłamstwo wyssane z palca ;p Ja swojego pępka się wcale nie wstydzę a wygląda on tak : http://www.pctr.pl/obrazek/102520wdw.jpg Mój chłopak uważa, że to jest bardzo seksi i że dzięki temu się wyróżniam. Nigdy nie miałam z tego powodu kompleksów i nikt nigdy się ze mnie nie naśmiewał, bo niby za co? Moja kumpela też ma taki ^^ Wiecie prawdą jest, że to w jaki sposób my myślimy o sobie i fakt czy siebie akceptujemy wpływa na opinię innych o nas. Jesli myślisz, że jesteś śliczny/a, tak się czujesz i tak się zachowujesz to nawet jeśli wcale taki/a piękny/a nie jesteś to inni zaczynają Cię uważać za ślicznego ;p takie są fakty ^^ A teraz pytanko czy do mojego pępuszka nadawałby się kolczyk? wyślę jeszcze raz linka: http://www.pctr.pl/obrazek/102520wdw.jpg czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia :)
ja mam nietypowy pępek . nie jest ani płaski ani wypukły , po prostu jest to taka Sina kulka , średniej wielkości . widać na niej żyły . po boku ma jakąś czarną kropkę co przypomina wbity kołek ;/ . strasznie sie tego wstydzę , mam 15 lat , idzie lato i z myślą że znowu mam się pokazywać w jednoczęściowym stroju aż mi sie robi niedobrze . ;/ Prosiłam rodziców by cokolwiek z tym zrobili to oni " NIE " bo się boją , nie wiem czego , byłam z mamą kilka razy u chirurga mówił że można to wyciąć że potrwa to chwilkę , ale mama że nie że '' mogą być skutki uboczne , jak skończysz 18 lat rób co chcesz '' . Chciałabym zaakceptować siebie i wyjść na basen , plażę w normalnym stroju tak jak większość dziewczyn . Ale ludzie są teraz okrutni potrafią się ze wszystkich wyśmiewać bo nie jesteśmy tacy sami . Nie wiem co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×