Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moj pepek

Wystający pepek-ma ktoś taki?

Polecane posty

Gość robertto
Isi ochydny jest ten twój pępek. Niepotrzbnie klikałem na twoją fotkę, obrzydziłąś mi jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorietta
pępek można zoperować jakby ktos nie wiedział... i nie jest to wcale bardzo drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcecie operować pępek
to radze zrobić to po ciąży!!! Ja jestem po 2 ciążach i mam lekko wiszącą skórę nad pępkiem i tak naprawdę dopiero teraz myślę o jego poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isi
Roberto - wiesz jeśli czytałeś moją wypowiedź dokładnie to wiesz, że nie zwracam uwagi na czyjeś zdanie... Nikt nigdy się z niego nie naśmiewał, jesteś pierwszy (bądź dumny "sarkazm") Cóż... Tobie się nie podoba, trudno Tobie akurat nie musi... Dziewczyny uwierzcie mi nie ma się czego wstydzić... Jesteście jakie jesteście i nie powinno się tego zmieniać tylko ze względu na ludzką bezczelność i wredność... Lepiej olewać opinie innych... Słuchać jednym uchem, a wypuszczać drugim (bynajmniej jeśli chodzi o INNY pępuszek) Pozdrawiam osoby, które nie zgadzają się z Robertem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiekaaa
hej :) też mam taki wystajacy pępek ale wczoraj zrobilam w nim kolczyk tzn u góry i wygląda swietnie !faktycznie nie widać ze jest wypukly jezeli ktoś chcialby sie czegoś dowiedzieć moje gg : 12087101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pępuszkowykompleks
Witam! Ja też mam ten okropny kompleks. Mam 21 lat i od zawsze wstydzę się pępka, który przypomina ślimaka. Czy ktoś juz miał operację na pępek? Boli to po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meshy
Jestem chłopakiem i wolałbym dziewczyne z wypukłym pepkiem niz wklesłym. Ciekawsze pieszczoty sa i wogole wg mnie ładnie wyglada. To ze kolezanki mowia o Tobie to znaczy, ze Ci zazdroszcza. Nie zwazaj na nie i nie rob zabiegow, bo moga byc powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystajacy to chyba
tylko u kobiet po ciazach :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawa91
moze ktos wie czy i jak moge usunac dziury po kolczyku w pępku? myśle o chirurgi plastycznej. skoro mozna zrobic sobie nowy pępek to pewnie i dwie male dziurki tez można jakoś usunąc ;) więcej informacji w temacie "dziury po kolczyku w pępku. Co z tym zrobić?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepek
ja jestem chlopakiem i tez mam taki pepek. to od pieelegniarki zalezalo to ze onatak zawiazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murdelbencki
Hej Mam 19 lat i dalej wstydzę się mojego pępka. Jestem dość chudą osobą i pępek strasznie wystaje. Zawsze staram się go ukryć, na plaże ubieram strój jednoczęściowy, zakładam długie bluzki. Chce się go pozbyć jak najszybciej. Mógłby mi ktoś powiedzieć ile kosztuje taki zabieg i ile trwa gojenie się? Po jakim czasie można normalnie funkcjonować? Z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam taki pepek :( Wiele razy jak wyglupialam sie z chlopakiem/przyjacielem i probowal dotykac moj brzuch to zawsze konczylam te wyglupy. Na basnie zawsze trzymam reke by zakryc go :( Zastanawialam sie o operacji ale mam dopiero 17 lat, wiec pomyslalam o kolczyku, mysle ze wygladaloby to lepiej niz teraz jest przynajmniej nie byloby go tak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki problem niestety :c chciałabym mieć kolczyka w pępku ale chyba nie mogę ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całujpsawnos
Nie macie ważniejszych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całujpsawnos, to jest powazny problem czlowieku, kiedy ktos wysmiewa twoje niedoskonalosci w ciele. prowadzi to do zanizenia swojej samooceny, a to z kolei ma czasami tragiczne skutki.... takze jest to powazny problem, powiem wiecej, mam ochote C**przyladowac w twarz za to, ze to napisales. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam odstajacy, a jestem juz stara mam prawie 30 lat i nie potrafię go zaakceptowac czy ktos wie ile kosztuje taka operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystający pępek to najczęściej objaw przepukliny i to ją powinnyście zoperować a nie pępek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana120
ja juz wyzębiłam od NFZ w moim życiu dwie takie operacje, choć na obu widnieje plastyka pępka choć robiłam w ramach przepukliny, mam już 29 lat i od lat borykam się z tym problemem. nie ma to jednak nic wspólnego z przepukliną a przynajmniej teraz już nikt pod to nie podciągnie jednak w obu przypadkach oszczędzali na niciach i nie mieli pojęcia, że na leżąco pępek wygląda zgoła inaczej - na leżąco dla mnie samej jest akceptowalny, gorzej na stojąco... myślę, że chirurg plastyk miałby pojęcie jak to zaszyć, żeby było ok, bo jestem załamana szczególnie w lato. to prosta operacja, więcej kosztuje pewnie samo znieczulenie - ma ktoś pojęcie ile takie coś może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam taki pępek.... ;c mam taką wypukłą spiralkę... Wygląda to obrzydliwie. Wstydzę się tego. U nikogo takiego dziwacznego pępka nie widziałam. :o Mam 15 lat i mam nadzieję, że do momentu, kiedy osiągnę pełnoletność to się zmieni, a jeśli nie, to pomyślę nad operacją plastyczną. >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz go przekłuć ale sam pępek a nie skóre wokłu ale to może troche boleć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepiblu
Ja również jestem nieszczęśliwą posiadaczką wypukłego pępka :c Bardzo wstydzę się pokazywać brzuch w obecności koleżanek (i nie tylko). Czy przekłucie takiego pępka jest możliwe? Czy kolczyk zasłoniłby go? Nie liczę, że rodzice zgodzą się na taki zabieg (mam 13 lat), jestem po prostu ciekawa. xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki pępek.Wypukły. :( nie podoba mi się on.Ale nie da się nic z tym zrobić.To zależy od tego jaką techniką lekarz odcioł ci pępowine. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki pępek, ale się go nie wstydze. To jest nawet fajne być innym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystające pępki są z******te. Jestem facetem i bardzo mnie takie podniecają. Nie ma co kryć brzucha dziewczyny, takie pępki są piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście mam normalny. Wstajace są ohydne. Chociaz z pepkiem mi się poszczescilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×