Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moj pepek

Wystający pepek-ma ktoś taki?

Polecane posty

Gość Moj pepek

Hej. To mój wielki kompleks:( Nie mam normalnego, wklęsłego pępuszka, tylko wypukły :( Jest bardzo brzydki i strasznie się go wstydzę...Lubię nosić krótkie bluzeczkie, ale za każdym razem muszę uważać żeby czasami ktoś go nie zobaczył...:( Ma może ktoś taki problem jak ja? Chciałabym go zoperować, "przerobić" na normalny...wie ktoś może ile taka operacja kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pępek
Naprawdę tylko ja jedna mam taki paskudny pępek....:( :( :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.ja wprawdzie jestem szczesliwa posiadaczka ladnego wkleslego pepuszka ale niestety moja mala coreczka ma wlasnie ten nieestetycznie wystajacy.jest jeszcze malutka i ma duzy ,wystajacy brzyszek i moze w przyszlosci jak nabierze normalnych kobiecych ksztaltow,ten pepek poprostu sie schowa...no ale tego nie wiem,pozostaje tylko czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pepek
brina- jeśli mozna coś z nim zrobić , to pytaj lekarzy póki jest malutka, bo gdy dorośnie, pewnie też jej będzie przeszkadzało to, że ma taki pępek...Ja szukam gdzieś porady, co mozna z nim zrobić, ale nie mogę znaleźć :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok tylko skad moge miec pewnosc ze jej sie nie bedzie podobal...a moze zaakceptuje siebie taka jaka jest...dlatego nie chce jej na sile uszczesliwiac...znajac siebie napewno mi by sie nie podobal taki pepek gdybym to ja go miala...sama nie wiem co z tym faktem zrobic...moze najlepiej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pepek
Ja mam 21 lat....i za każdym razem kiedy koleżanki pokazują swój sliczny pępuszek, jeszcze z kolczykiem....:( jest mi strasznie przykro....myśle sobie: "dlaczego ja mam taki brzydki pępek"? Lubię pokazywać brzuszek, ale jest to ciężkie, bo muszę chować pępek:( Większość dziewczyn ma normalne pępki, a te wystające są dla nich conajmniej "dziwne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rownie dobrze mozna powiedziec ze wiekszosc dziewczyn ma ten dziwny pepek bo jest to tak samo czesto spotykane,mysle ze to zalezy od tego w jaki sposob pielegniarka zawiazala pepek po urodzeniu i dlatego jedni maja wklesly a inni wypukly i mysle ze to nie jest wada. a tu masz stronke na ktorej lekarz przeprowadza plastyke pepeka,moze ci sie przyda... http://drmed.pl/001DrMed.Start.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pepek
No tak...można powiedzieć...tylko dlaczego ja jedna jestem w tym temacie?No i jeszcze Twoje dziecko...nikt nie pisze, że ma taki pępek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko
Witaj, myślę że twój problem bierze się tak naprawdę nie tylko z faktu że twój pępuszek jest wypukły, ale z tego iż jest prawdopodobnie obiektem docinek ze strony koleżanek. Nie jest to napewno przyjemne dla Ciebie te spojrzenia i dziwne teksty, ale pamiętaj !! decyzja o potencjalnym zabiegu chirurgicznym ma być tylko i wyłącznie Twoją decyzją, a nie wymuszoną przez innych. Piszesz, że lubisz pokazywać brzuszek ale musisz zakrywać pępuszek bo jest brzydki. Uwazasz że jest brzydki bo sama tak twierdzisz? czy dlatego że nie jest akceptowany przez innych? Zastanów się czy wypukły pępuszek przeszkadza Tobie czy innym, bo jeśli tylko innym to właśnie dlatego tym bardziej nie powinnaś ulegać presji - to trudne wiem. Kończąc swój przydługi wywód (sorki) :) chcę Ci powiedzieć ,że w Twoim pępku też może pojawić się kolczyk bo kosmetyczki mają na to sposoby. I pamiętaj Twój wypukły pępek też może być ładny i seksowny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja córeczka też miała pępek wystający, lekarz stwierdził że ma przepuklinę pępkową mam nadzieje że ten problem Was nie dotyczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziusek
Wystające pępki są świetne - sama sprawdź - ja uwielbiam takie. Zajrzyj na http://pl.youtube.com/watch?v=-tFnd65BAR8 - tylko żeby tam wejść trzeba się zalogować ale to nie zajmuje duzo czasu a warto zobaczyć. Nie pożałujesz. Myslę że po obejżeniu tego przekonasz sie do swego pępuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina-
Kształt pępka zależy od tego jak zostanie związana pępowina, dlatego niektóre pielęgniarki, czy kto tam to robi są nienormalne, że tak szpecą ludzi. Idiotki, mogłyby się trochę postarać i ładnie związać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pępek
Ja właśnie robię pierwsze kroki żeby ten mój pepek był w końcu normalny :) Umówiłam się na wizytę do chirurga plastycznego, koszt takiego zabiegu w znieczuleniu miejscowym to 1500zł, to nie jest tak dużo a jeśli dzięki temu będę miała śliczny pępek :):) już nie mogę się doczekać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik23
witam. mam podobny problem:( możesz mi poradzić coś??? pewnie wiesz więcej ode mnie .proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhhhf
to zalezy od tego jak zawiaza resztke pepowiny. moja siostra do 14/15 roku zycia miala wystajacy pepek, ale jak zaczela dojrzewac, jej cialo sie troche zmienilo, jakos jej sie brzuch rozrosl (poszerzyl, nie zgrubl:P) i pepek sie troche schowal, teraz ma taka jakby kuleczke w srodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pepek Jestem bardzo zainteresowana zrobieniem pepka czy mozesz polecic mi jakiegos chirurga, ja mam przepukline pepkowa i chcialam sie tez dowiedziec czy mozna przy okazji tego zabiegu zebrac troszke zwiotczałej skory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pępek
Hej Więc jestem juz po plastyce pępka ipo poprawce. Pępek wygląda lepiej, ale dalej daleko mu do ideału. Chciałam mieć taką "dziurę" w brzuchu, jak wszyscy... Wcześniej miałam pepek wystający, teraz jest równy z brzuchem, ale dalej inny od wszystkich. Miałam przepuklinę, przu 1 op Pan doktor się jej pozbył, a przy poprawce...hmmm... Nie wiem sama czy jeszcze coś da się zrobić z tym moim pępkiem. A jak wygląda Twój pepek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymida
moj tez jest wystajacy,kiedys to byl koszmar,ale odkad nosze kolczyk ,moj pepek stal sie bardzo ladny,nawet nie widac,ze wystaje.zawsze zakladam kolczyki z duzym motylkiem lub serduszkiem,wyglada super,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pępek
Tymida a gdzie kupujesz takie kolczyki? W moim miescie są raczej tylko takie do ładnych pepków.... Hehh... kurczę, a myślałąm, że po tej op będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymida
ja mieszkam w Anglii i tu jest bardzo duzy wybor w kolczykach i to za grosze ok 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilkaD
Hej dziewczyny! Ja również, od 14 lat mam taki pępuszek brzydki. Przez niego wielu chłopaków mnie rzucało, mimo iż poza tym jestem dosyć ładna. Albo oni są debilami, albo ze mna jest cos nie tak. Zawsze zadawałam sobie to pytanie. Nie znalazłamu nikogo zrozumienia, nawet u moich rodziców. Byłam na własną reke u lekarzy, ale oni tez odsyłali mnie z kwitkiem:( to przykre. Bolało mnie, że nikogo nie obchodzi mój estetyczny wygląd... Dlatego na własna reke wycinałam to paskudztwo. Nożem, żyletką, przecierałam pilniczkiem, przekuwałam igłami, nawet golarką chciałam to wyrzucić. Ale tylko pogarszałam chyba stan go, że aż mi zaczął ropnieć. W końcu zaczęłam chyba akceptować go takim jaki jest. mam teraz chłopaka, który mnie kocha i uważa, że pępuszek mam wyjątkowy, oryginalny, piękny... to jest cudowne! Dlatego nie wycinajcie go za wszelką cenę i wogóle! Bo tym sie przynajmniej wyróżniamy z tłumu;) może nie jest on piękny, a wręcz ochudny, ale jeśli my sie pogodzimy z takim stanem pępuszka, to inni też to zauważą i przestana się śmaić. (bo ze mnie sie wysmiewali) a teraz mam na to wysrane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samian
hej.jezeli chodzi o pepepk to naprawde moj bije chyba wszystkie rekordy przypomina muszle slimaka nie powiem ze jest okropny odstajacy nie raz na plazy widzialem oczy ludzi patrzacych na moj pepek ale co ja mam zrobic wiem ze jest to przykre i krepujace ale z tego sie nie umiera jakos musze z tym zyc i daje rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasda
samian ja też taki mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaileyD
Ale powiem wam wszystkim, że w mojej klasie moja kumpela też ma taki pępek:D Tylko ona się nie wstydzi go pokazywać i jest szczęśliwa;) Zazdroszczę jej;) ja swój skrywam pod tunikami, długimi bluzami itp.;] Ale słuchajcie, może jednak te nasze pępusie nie są takie złe? może to te wklęsłe są brzydkie... Ja sama w to wątpię, no ale warto mieć marzenia:) Szkoda, że jest tak mało osób z takimi pępkami i przez to my czujemy się gorsi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popstar1029
ja mam wklęsły pępek ale nie jestem do niego do końca przekonana bo ma jkby dwie przegrodki .Ma ktos taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingdomOfLove
hmmmm ja kiedys mialam taki pepek jakby przedzielony kreska, ale powiem wam ze pozniej troche przytylam i pepek mi sie"schowal" pozniej gdy znow schudlam pepek pozostal "schowany" a teraz to juz nawet bardzo dawno go nie widzialam bo siedzi w nim kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam duzo osób, które mają takie pępki.. np. moja znajoma tez ma.. i się nie przejmuje.. i nikt nie zwraca jej na to uwagi.. bo jest normalny! Jedni mają taki... a drudzy inny. Oczywiście na wypukłym nie można kolczyka zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to przepuklina pepkowa??? powinnas isc do lekarza jesli stwierdzi przepukline to zoperuja Ci go ;) zabieg trwa chwilke potem nie mozesz nosic ciezkich rzeczy a gdy opuchlizna zejdzie pepek bedzie wklesly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×