Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niescislosc zaistniala

dziewczyny tylko sie nie denerwujcie!

Polecane posty

Gość niescislosc zaistniala

skoro piszecie ze wiele z was mialo problemy ze wspolzyciem przed porodem naturalnym.. z powodu zbyt ciasnej pochwy.. czulyscie dyskomfort a po porodzie juz jest ok.. i sex jest swietny bo nic Was nie boli.. a jednoczesnie zaprzeczacie jakoby pochwa po naturalnym nie wracala do poprzednich rozmiarow( czyli byl a tak samo ciasna)..bezdyskusyjny jest to fakt ze pochwa sie jednek rozszerza i juz na 100% taka sama jak przed nie jest.. a ze jedym to na reke a innym nie- coz... ale po co to zaklamanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Nie wiem w sumie jak to jest, bo dopiero bede rodzic ,ale wydaje mi sie ze jest tak,jak piszesz...:( w sumie macicia i pochwa przeciez sie tak b.powiekszają i oczywiste ze sie kurczą,ale czy az tak ze jest sie ciasniejsza albo taka jak przed porodem...:(? Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrewq
u kazdego to pewnie sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzoooo
JA TEZ NIE WIEM BO MIAŁAM CESARKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmmmmmm fajnie
ja nie wiem jak u innych ale u mnie jest napewno jak przed porodem, a na początku byłam jakby ciaśniejsz ;) i napewno nie okłamuję sama siebie a ni was, bo niby po co na forum, w który jestem anonimowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abażur
na moje oko to tak samo , jak z brzuchem po otyłości; jak się schudnie nic nie robiąc , to będzie wisiał; jak się będzie porzadnie ćwiczyć , to się ściągnie prędzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmm fajnie
Ale powiedz mi jak to jest fizycznie, logicznie czy zdroworozsądkowo możliwe ??? To chyba było tylko w twojej psychice, że byłaś ciaśniejsza, albo bardziej sucha, i stąd takie odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze sie rozszerza :) ja bylam chyba troche \"przy ciasna\" przed zajsciem w cize, prawie kazdy stosunek mnie bolal, czulam sie z tym zle :( a teraz jest super :) jestem bardzo zadowolona :), ale mysle ze po nst porodzie nie bedzie juz tak fajnie, boje sie ze bedzie za luzno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
ja mysle ze to zalezy od tego jak zszyja tam w srodku-ja czuje ze teraz po porodzie jest ciasniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmmmmmm fajnie
przecież to jest mięsień i po porodzie przez 6 tygodni obkurcza się spowrotem do pierwotnych rozmiarów. Natura nas tak stworzyła abyśmy mogły wydawać na świat dzieci i czerpać przyjemność z seksu nawet po porodzie, po to aby mieć następne potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak lub tak
do hmmmmmmm- piszesz że jest NA PEWNO taka jak przd porodem a potem zaraz temu zaprzeczasz pisząc że była jakby ciaśniejsz wcześniej! trochę to dziwne temat jest na pewno indywidualny i dla jednych sytuacja nie ulega zmianie a dla innych tak! cieżko jest też tak porównywać ..no chyba że są duuuże różnice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy miesien mozna wycwiczyc..sa cwiczenia..powinno juz sie zaczac w ciazy:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooooooo
po porodzie jestem tak rozwalona,ze watroba mi co chwile wypada h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhmmmmmmmm fajnie
tak lub tak, pisalam ze na początku (zaraz po połogu ) byłam jakby ciaśniejsza. Teraz jest tak jak przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×