Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aaisza

Jak bez masażu powiększyć zdrowo piersi?

Polecane posty

No właśnie. Jak powiększyć piersi? Mam malutkie. Trochę obwisłe (mam 34 lata). Jestem osobą szczupłą (160 cm wzrostu, 47 kg wagi). Zawsze miałam małe piersi, a po karmieniu piersią jeszcze bardziej mi się zmniejszyły i zwiodczały. Jest wiele rożnych tabletek, herbatek reklamowanych. Ale które środki przyniosą odpowiedni efekt w postaci powiększenia piersi i nie mają jakichkolwiek działań szkodliwych dla zdrowia? Czy ktoś już stosował jakieś środki i z jakim efektem? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureelia
myśle, że niestety nic nie powiększy piersi:(, niektóre kremy mogą jedynie ujędrnić ale to też rzadko który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwicz to pomaga
Cwicz damskie pompki.Po 20 dziennie.Jezeli nie powieksza sie to chociaz ujedrnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuy
wstaw sobie implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kjuy - właśnie chodzi o naturalny sposób powiększenia piersi. Czyli bezoperacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjuty
implanty to bez masazu....heheh a tak na prawde to zeby powiekszyc naturalnie piersi to musisz zdrowo przytyc a na herbatki, kremy itp szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytyczkaaa
podobno jedzenie kiszonej kapusty i nakładanie jej na piersi coś pomaga... tak słyszałam (w gazecie przeczytałam opinię jednej z kobiet) możesz wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdźcie
www.wiekszepiersi.phorum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×