Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Ja tez dziekuje za zyczenia!! I Wam równiez zycze Wesolego Dnia dziecka!! Zlozylam dzis zyczenia swojej dzidzi :-D Przytylam 0,5 kg, chyba niezle jak na 10 tydzien???? Oby jak najmniej mi przybylo... A Wa ile przytylyscie w pierwszej ciazy??? buziaki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po wolnych dniach... pogoda dziś u mnie raczej kiepawa, ale ma być ciepło podobno??? tydzień zapowiada się??? trudno powiedzieć jaki??? po drodze wolne w czwartek!!! taki krótki tydzień??? ja niestety w piątek pracuję.... teraz zabieram się do roboty!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochanieńkie. Wczoraj odpoczywałam po imprezce. Było boskooooo Spotkanie po 23 latach , a bawiliśmy się chyba lepiej jak w szkole . Na luzie . Bez obaw że belfer zobaczy.. Znaczy zobaczył i to niejeden. Oni sie też fajnie bawili. A że skończyło się bladym świtem to właściwie dopiero dziś doszłam do siebie. A dziś po pracy zamontowaliśmy markizę . Osłoni nas od słońca i deszczu. nawet chyba mnie bardziej obchodzi deszcz , bo jak leje to zacina mi do kuchni i wszędzie mam wodę . A wiecie jak jest latem w czasie ulewy . Przy zamkniętych oknach nie idzie wytrzymać z duchoty.... Dietki niestety żadnej nie jestem w stanie utrzymać . Zawsze coś smacznego stanie na mojej drodze:D Trudno>>...Proszę mnie kochać taką jaka jestem . Jakbym była chuda to nie byłabym pewnie taka miła :O :D ( i nie zazdrościłabym innym ładnych kostiumów kąpielowych:D :D ) Miłej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sie skontaktowac z gruba baba ma ktos do niej jakis namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam, dziś pracuję ciężko !!!!! ale jutro znowu wolne!!!! miałam napisać wam o mojej dietce, no przebiega bez zakłóeń.... waga spada wolno, ale spada!!! jak sobie zrobię fotki to Wam pokażę!!! wczoraj kilka godzin spędziłam na rowerze.....!!! sama!!! ale tak własnie ma być!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! dodziuniu gratuluje efektów odchudzeniowych :-) U mnie odwrotnie- waga rosnie, ale biorac pod uwage okolicznosci...;-) Przybylo ponad 1 kg póki co a mamy 11 tydzien!! W poniedzialek usg.... milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio🌻 - nie ciężko ci w te upały?? Ja cały czas w pracy. Trochę tam chłodniej niż na dworze , ale i tak piję hektolitry wody. Dodziu❤️-gratuluję . Ja jakoś nie mogę znależć dla siebie niczego od czego bym schudła. Może nżt by podziałało , ale tyle owoców teraz!!Rowery stoją i rdzewieją . Nawet ten stacjonarny. przydałoby się jeszcze kilka godzin na dobę dodatkowo to może bym zdążyła zrobić to co powinnam lub chciała!!! 👄 🖐️-miłego weekendu. Ja jutro pracuję:O a tak chciałam się poopalać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszata w Londynie jeszcze nie ma upalów. cieplo jest ostatnio coprawda ale nie tak jak w Polsce, ok. 23\'C max na dzis :-) I dosc pochmurno póki co.. Milego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo!!!! Eulalio Tobie waga musi rosnąc, bo masz takiego małego baka a ile radości Ci przyniesie??? ja mam doła ...... jak zwykle w wolny dzień od pracy.... tęsknię za naszymi wypadami za miasto, i tak ogólnie jest mi raczej kiepsko!!!!! ale czasami zaglądam tu i jest mi fajnie, bo chociaż dzielą nas kilometry to zawsze jesteśmy razem.....naszata....jak Ty masz fajowo tak blisko do morza ja ja 400 km... heheheheh poza zasięgiem moim, bo nie mam prawa jazdy....hehehehehe ale się to może zmieni??? jeszcze cierpię.... myslę że teraz jest jeszcze gorzej niż było.... chyba tak... podobno czas to najlepszy lekarz..... ale chyba nie w moim przypadku...... no dość użalania si ę na sobą na dziś naszata ja mam dietę lekarza heheheh no i stresy i waga spada dziś 81 kilosków........... to kropla w morzu potrzeb, ale cieszy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dodziu 🌻 ja mam prawko ale lubie dupkę wozić jako pasażer wiec jeżdżę taxi. Dzis syn był bierzmowany..Od jutra chyba nic go nie wygoni do kościoła . Myślałam że będę mogła wreszcie gdzieś się w niedzielę wybrać , a tu dalej kicha...- córka ma tenisa:O I tak gnijemy w domu...Niech oni szybciej z domu wyjdą - na jakieś studia daleko..... Do morza mam blisko , ale rzadko je oglądam. Zazdroszczę tym co maja blisko góry...Moim wymarzonym widokiem jest jezioro wśród gór:D Dodzieńko ❤️ czy pomyślałaś o tych wspaniałych chwilach które spędziliście razem.A jakbyście się nigdy nie spotkali.......Każda sekunda razem to klejnot w Twojej szkatułce .Może to przyniesie ukojenie.... Eulalio❤️ jak chcesz troszke tego naszego ciepełka to dmuchnę w Twoją stronę . Słyszałam że co niektórzy chcą już nocowac w lodówkach:D Ja jeszcze nie ale niewiele brakuje. Mój M. zawsze musi być w nocy zamknięty na 4 spusty( pewnie by go nie ukradli) . Obecnie w każdym pokoju mamy pootwierane okna i nic nie mówi...Chyba jednak mamy lato:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki widzielismy dzis nasza dzidzie na USG !!! Jest sliczna/ny, ma zadarty nosek i prawie 6 cm wzrostu. Wszystko jest dobrze, ryzyko zespolu Downa 1: 1111, czyli bardzo niskie. Rusza sie i nawet pomachalo raczka a na poczatku mialo raczki zlozone do modlitwy :-) Super piekne uczucie! Jestem szczesliwa. Dopiero chyba teraz w pelni dotarlo do mnie ze ono tam naprawde jest, malenkie, bezbronne i sliczne.. :-D Nastepne USG 13 sierpnia A póki co w piatek badania krwi itp. milej nocki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio..Suuuper. Wiem,-to piękne uczucie,zobaczyć małą istotkę.... No, ale ja już mam swoje 2 istotki...i już więcej niechcę.;) Tobie i maleństwu duuużo zdrówka życzę.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop !!! Co tam slychac u was w cieplych krajach??? Jak znosicie upaly???? U mnie cieplo ale bez przesady za to do Cieplych krajów (czyt. Polska) wybieram sie za 2 tygodnie i juz sie nie moge doczekac!!! Wszystko jest dobrze, wczoraj mialam badania.. Pozdrawiam te co jeszcze tu zagladaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! witajcie!!! ... a tu cisza dookoła?? .... dawno mnie tu nie było a dziś miałam trudności aby wypatrzyć nasz temat na forum... ale się to udało....jakoś!!! .. i tak, własnie wróciłam z wyjazdu słuzbowego, fajnie było tylko ja jescze nie czuję tych klimatów, ale pojechałam!!! dało się wytrzymać,.. w zeszłym tygodniu zrobiłam sobie włosy... i nie mogę przechodzić koło lustra bo się nie mogę poznać, okropność, mam na blondzie rude pasemka... i jestem ruda wiewióra??? ... z odchudzaniem to nawet mi idzie to wolna ale tak.... w ogółe sobie jakoś daję radę???? no ale czy mam inne wyjście???? ... no dziewczyny piszcie co u Was słychać??? Eulalio ?? jak samopoczucie??? odzywajcie się bo nam temat wytną zabieram się do pracy, bo mnie inaczej wytną??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie, mamy za sobą już 80 stron, tego tematu!!! i co dalej z tym będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu dostalam fotki. Ladnie wygladasz :-) Ja sie czuje dobrze. Brzuszek sie pokazal :-)Waga nie rosnie, nawet spadla ostatnio i jest dokladnie tyle co przed ciaza... Jeszcze zdaze przytyc.. Mamy 13 tydzien czyli najniebezpieczniejszy czas chyba minal..uff.. Juz sie nie moge doczekac az poczuje jak dzidzia sie rusza :-D Przyjechala moja siostra cioteczna do Londynu wiec jestem zabiegana troche ostatnio.. A za niecale 2 tygodnie urlop!!!!! I jedziemy do Polski na prawie 2 tygodnie Pozdrawiam i sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodziu❤️ - nie nażekaj na pasemka.:D ja mam taki sam zestaw na głowie :D :D Mam doła od rana.Najpierw mało brakło bym pokłóciła się z teściówką- oczywiście o córcię. Niby 2 pokolenia a jakby wieczność . Ciągle jestem między nimi i jhuż nie mogę. Potem w pracy same wredoty chodziły. Ech... szkoda mówić .. Przydałby się urlop , a tu ani widu ani słychu. Na około 6 dni w tyg. do roboty . Już ży.... mi się chce.-- ogólna deprecha mnie dopadła. Kobitka nie chciała reszty w \" brudnych pieniądzach\" inna - chciała ten czerwony ale żeby był zielony jak powiesz że\" nie ma \"- to się obrazi jak pokażesz inny to też W domu bałagan, rachunek za prąd na set zł.😠😠 Eulalio❤️ jak miło poczytać o twoim maleństwie🌻Już niedługo zacznie fikać:D i motylki będą ci w brzuszku latać.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszata glowa do góry, niestety czasem przychodza zle dni- abysmy docenili te dobre :-D Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, witajcie!!!! ufff po niedzieli, wczoraj zabrakło czasu aby tu do Was wpaść, stąd nadrabiam zaległości i jestem... w niedzielę obchodziłam urodziny, wczoraj walczyłam z kacem, ale dziś już jest oki!!! stara się robię i już, tak sobie myslę???? czy 43 lata to aż... czy może tylko??? cholera wie??? niedługo wybieram się na urlop, były plany jakieś, ale zycie zweryfikowały je... więć pozostał mi mój domek na Mazurach i spędzę tam ponad 2 tygodnie z mojej siostry synem.... znalazłam sobie jakiś cel? a to ważne!! aby nam pogoda dopisała, wyjedziemy tak 15 może 16 lipca.... a to tuż... tuż...!!! w piątek z taką moją koleżanką zapoznaną tu na kafe, jedziemy do mnie nad jezioro i musi być fajnie,... ja urywam się z pracy, ona też, zawiezie nas jej mąż i będziemy balować do niedzieli... bo to mój pierwszy wyjazd, nie było okazji!!! a jezioro czeka woda pewnie już ciepła, a ja tak luibię kuper moczyć??? oj dziewczynki pozdrawiam Was ciepło, zabieram się za robotę bo zaraz będę miała wizytację naszego nowego dyrcia>>> zobaczymy jak wygląda i jak się prezentuje...>>> tylko szkoda że nie potrafi mówić po polsku??? a my english is very short.... i tu będzie problem?? papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7539518624
tRZEBA BYLO NIE ZREC JAK PROSIE TO BYC NIE WAZYLA 140 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu Kochana wszystkiego najpiekniejszego z okazji urodzin (spóznione) !! Oby radosc i optymizm Cie nie opuszczaly a w Twoim serduszku goscila nadzieja na piekne dni!! Caluje i sciskam!! Ja obchodzilam tydzien temu :-) Powiem Ci ze 43 to tylko a nie az...Samo piekne lata :-D Cisz sie nimi! U mnie tez urlop tuz tuz.... Jeszcze 3 dni pracy!!!! Pozdrawiam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna to ja
a gdzie gruba baba?Teraz jestes pod innym pdeudonimem?Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzieńko ❤️-wszystkiego najlepszego . JA od 40-tki tylko odejmuję . Czyli masz 37 lat . Całkie ładny wiek - nie narzekaj. http://pl.youtube.com/watch?v=ucy38ks1ouk Daleko masz nad te Mazury ?? Eulalio🌻-co robisz jak się urlopujesz?? Ja w tym roku slęczę w domu:D nawet nad jezioro nie mam kiedy jechać . A po prawdzie to mi się nie chce. Klapnę na leżaczku na balkonie i dobrze mi . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop!!!!! naszatko w poniedzialek lecimy do Polski, do domku :-D Nie bylismy od Bozego Narodzenia..Tesknie strasznie W Anglii leje od kliku tygodni,mam nadzieje ze pzynajmniej w Polsce zobaczymy troche slonka :-) Milego weekednu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poniedziałek!! Eulalio❤️ jesteś już w Polsce?? Ładną mamy pogodę -specjalnie na twoje przywitanie:D Długo będziesz??? Może zawitasz nad morze???:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie..... Nie bylo mnie 2 tygodnie i w tym czasie tez nikt nie zajzal.....ja chyba tez przestane pisac bo jaki sens sama do siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×