Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość debil....

czy ja zgwalcilem?

Polecane posty

Gość KriS100000
idź do psychiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO ZMARTWIONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KriS100000
a ile Ty masz wogóle lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
jak sie gówniarze za seks biora! ile wy macie lat? ile ty masz lat? bez wzgledu na to co dalej i co do niej czujesz, jestes jej winny te kwiaty, to przepraszam na kolanach. masz pojecie jaki ona moze miec uraz na przyszlosc? A jesli naprawde sie kochacie to nastepnym razem wynagrodz jej to, jakby tylko ona sie liczyla a ty w ogole kobieca psychka jest bardzo wrazliwa na tym tle, miej swiadomosc ze mogles jej zrobic krzywde na cale zycie. czytam co piszesz i chyba to rozumiesz, stan teraz na wysokosci zadania. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koaskdosjd
a Twoja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest
no 23 to nie tak malo, ja mam 25 i jestem mezatka. pewno wiec dasz rade trzymam kciuki za twoja dojrzalosc i twoja dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuu...
:o masakra.. taki 'facet'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachowałeś się...
Mam nadzieję,ze napiszesz co z tego wszystkiego wynikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety też tak
mialam...identyczna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już nie przesadzajmy głupio zrobił nawet bardzo zachował sie jak napalony goryl, ale załuje, moze dziewczyna nie jest az tak załamana, chhociaz nie ja bym była, ze straciłam cnote z takim kimś. Jedyna radą jest zebys udowodnil ze potrafisz byc czułym kochankiem, ale tez przyjacielem. I to prawda ze my kobiety mamy jakąs obsesje na tym punkcie bo chyba nie tylko ja boje sie czy facet nie ejst ze mną tylko dla seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka22
ty po prostu nie myślałeś wtedy o niej tylko o zaspokojeniu siebie:( smutne ale prawdziwe!!żal mi jej bo wy faceci nawet nie możecie sobie wyobrazić jaki to jest bół!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lata...
hej debil.. czy dla ciebie z tą dziewczyną był też pierwszy raz??? no słuchaj ale w twoim wieku facet powinien umieć panować nad swoją fujara...a w dodatku dziewczyna była dziewicą... a dziewice są najbardziej szanowane i poszukiwane przez innych facetów... będziesz musiał ją przprosić na kolanach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospochaa
Wystarczy iść do kwiaciarni, zamówić, poprosić by za większą opłatą doręczyli, dołącz bilecik. "Przepraszam. (najlepiej w zaklejonej kopertce)" -debilu:), albo bez bileciku - sama nie wiem co gorsze. U nas tak się robi, idziesz, płacisz 15zł. więcej, jadą doręczyć jak skończą pracę. Zapytaj czy doręczą kwiaty i tyle. I powtórzę się: "wyślij kwiaty - debilu!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexidoll
współczuję Twojej dziewczynie, ale myslę, ze jak Cię kocha i zobaczy ze BARDZO tego załujesz, ze zrozumiałes ze zachowałes sie jak gówniarz i bedzie pewna ze to juz nigdy sie nie powtórzy, to moze wybaczy... nie wiem czy bedzie chciała do ciebie wrócić ale jezeli da ci jeszcze szanse to wynagródź jej to ze wszystkich sił. i juz zawsze tak trzymaj. wyszło z ciebie zwierzę... to przykre... ale przynajmiej załujesz... powodzienia w uzyskaniu przebacznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lata...
a inne dziewczyny które też miały taki "pierwszy raz" to normalnie porażka... coś mi sięwydaje że w jednej setnej dziewczyny też są winne że kochają się pierwszy raz z takimi chojrakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka22
do 23 latka ---a oni mają wyryte na czole "napalony debi"??????l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaa
zdecydowanie przesadziłeś , ja bym się już z tobą nigdy nie spotkała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewczyna mowi
nie, to trzeba to uszanowac. jesli facet tego nie uszanuje, to jest to gwałt. Wiec jest to taki specyficzny, bo sytuacja jest speczyficzna, gwałt. Własnie o to chodzi, żeby nie myslec jedynie o sobie i zaspokojeniu własnych potrzeb, tylko o drugiej osobie. nie wiem, skoro nie potrafisz sie kontrolowac, SIEBIE kontrolowac, tylko jak sie rozpedzisz, to koniec, mozna do Ciebie mowic a ty i tak Swoje, to na Twoim miejscu poszlabym z tym do jakiegos psychologa, albo dała sobie spokoj z seksem. b o jak tak dalej pojdzie, to skrzywdzisz jeszcze kogos. Ja bym sie bala faceta, byc z facetem, kochac sie, ktory pokazal mi ,ze w pewnych sytuacjach nie jest w stanie sie kontrolowac i przystopowac. bo roznie bywa, czasami np na poczatku ma sie ochote jest fajnie, dobrze, ale pojawia sie bol, i to czesto bardzo dotliwy, i wtedy naprawde marze tylko o tym, zeby to skonczyc. Jna szczescie mam faceta, ktory slucha i respektuje to, co do niego mowie. Gdy tylko powiem ,ze to boli, to przestaje, albo zmniejsza siłę. Szkoda mi Twojej dziewczyny. Bo wiem niestety, jak moze sie czuc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lata...
ktośka22.. przepraszam jeśli Cię uraziłam... ale facetów trzeba umiejętnie testować... no ale trudno jak się jest młodą kobietą to skąd można o tym wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewczyna mowi
do 23 lata... Jak to umiejetnie testowac??? Chyba nie wiesz co mówisz. Niby jak Go przetestujesZ? bedziesz prowokowac, bedziesz napalona a w gorącym momencie powiesz że nie chcesz??? i co? Dobrze, jak przestanie ,a jak zachowa sie jak autor? o ile nie bedzie bardzo brutalny i w koncu da Ci spokoj to dobrze. wtedy sobie go "przetestowałas" Ale nie zawsze tak sie da. Czesto sie zdaza, ze facet jest delikatny, mily ,kochany, a jak przychodzi do seksu, to zmieniają sie całkowicie. I co? Takze wlasnie dopiero w takich sytuacjach człowiek sie dowiaduje, jaka jest ta dana osoba w tym momencie, jak sie zachowuje, jak reaguje. nie zawsze jest taka, jak zwykle, w codziennym życiu. Testuj sobie faceta, ale jak nagle padniesz na takiego co sie nie zatrzyma, to tez w taski nieprzyjemny sposob sie o tym dowiesz. nie da sie dobrze i wystarczajaco przetestowac faceta, zeby miec pewnosc, ze w lozku nie zachowa sie jak skonczony cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka22
do 23 lata ---nie uraziłeś tylko nie mogę pojąć Twojego rozumowania. jeśli jest się z kimś ,kocha go i decyduje się na ten pierwszy raz ...to ma się nadzieję,że to będzie ...najpiękniejsza chwila...pomijając ból...Nie możemy przewidzieć reakcji faceta,mamy tylko nadzieję,że będzie on delikatny,czuły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
a ile lat ma twoje dziewczyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KriS100000
nieźle:/ ciekawe ile Ona ma lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz
przyjedzie do ciebie murzyn z wielkim kutasem i zgwałci twoj tyłek i nie bedzie przestawał jak ciebie bedzie bolało (oczywiscie bez wazeliny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co
KRETY ZGWALCILES DZIECKO< DO WIEZIENIA CIE WSADZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ostatnie to najprawdop
podszywacz. autor pisal ze ma 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewczyna mowi
ehh..ja bym zrobiła tak samo.. Ale szkoda mi Cię. bo wydaje mi się, że naprawde się przejąłes i nie chciałes, aby tak było. Szkoda, że niektorzy faceci tracą rozum, gdy sytuacja intymna przekracza pewien bezpieczny prog.A pozniej mowią "ze nie byli soba..." Nie mozesz dopuscic, by takie coś sie zdarzyło ponownie.Zastanów sie nad tym. Skrzywdziłes Ją bardzo.i bolał zarówno sam "stosunek" jak i to, co zrobiles i jak ją potraktowałes. Ten drugi bol nie przechodzi tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debil -nic juz ci nie pomoże,za póxno skrzywdziłes kobietę,teraz zajmie sie toba min.Ziobro :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to był twój pierwszy
raz też?????:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ja
Słuchaj... musisz pomyśleć nad sobą. Mój wówczas chłopak, a obecnie mąż długo czekał na nasz pierwszy raz. Byłam niewiele starsza od tej dziewczyny, bo miałam 22 lata, On 25 i był to zarówno mój jak i jego pierwszy raz. Ten facet dojrzał już wówczas do zbliżenia z kobietą. Ty naprawdę zachowałeś się jak samiec, wydaje mi się, że nie powinieneś jeszcze seksu uprawiać, bo chyba nie wiesz co to w ogóle jest. NIe dziwię się reakcji dziewczyny. Jest w szoku, pewno jest obolała i na dodatek czuje się wykorzystana...Zastanów się nad sobą nim znów skrzywdzisz kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×