Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość debil....

czy ja zgwalcilem?

Polecane posty

Gość znany forumowicz
Samiec jest dla Samic. Książe dla Księżniczek. Delikatny dla Delikatnych. Romantyk dla Romantyczek. i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam dzisiaj sprawa
z dziewczyna? odzywa sie,czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do debila
myśle że za rok, dwa uda jej się Tobie zaufać. Ale skoro wybaczyła to naprawde coś do Cieie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i opowiedaj jak wasze relacje
bo mnie zainteresowal ten topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewczyna mowi
msisz byc teraz bardzo delikatny dla niej. i pokazac, jak bardzo Ci na Niej zalezy..o ile tak naprawdę jest, a mysle ze tak. Poza tym jesli dojdzie co do czego, nie mozesz sie zachowac jak poprzednio.Musisz sie nauczyc kontrolowac i sluchac i miec na uwage dobro i potrzeby drugiej osoby. Nie mysl tylko o sobie. Moze tak: mysl zw łaszcza o Niej. Jesli masz problem z kontrolowaniem siebie, moze odwiedz jakiegos lekarza, nie wiem.. Jej rowniez nie bedzie łątwo, bo uraz zostaje. Ty Swoją Troskliwoscia, delikatnoscia mozesz sprawic, ze szybciej Ci zaufa i bedzie w stanie zapomniec o tym niefortunnym pierwszym razie..chociaz tego sie nie zapomina..mozna to jednak "zatuszowac" dobrymi wspomnieniami, i nauczyc sie o tym nie myslec tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale dales ciala
Czlowieku, ty jestes normalny ? Kochasz sie z dziewczyna, to jej pierwszy raz, ty twierdzisz ze ja kochasz i ze nie traktujesz jej jak jakas za przeproszeniem dupe z dyskoteki tak ? I co - jak ona mowi ze ja boli, az do tego stopnia ze zaczyna plakac to .. ty WALISZ ja dalej ? Czlowieku, masz cholernie dobrego nicka ! Pojebalo cie ? Tak sie traktuje kobiete ktora sie kocha !?!?!!! Zadaj sobie pytanie - czy ty jestes normalny ! Bo to sie ociera o jakies zboczenie ! Ja gdy kochalem sie z moja dziewczyna, to tez byl jej pierwszy raz, bylem BARDZO delikatny, poruszalem sie naprawde ostroznie, pytalem co chwile czy ja za bardzo nie boli, jak bolalo to przestawalem. KOCHAM ja i nie zniosl bym jej bolu , kosztem mojej przyjemnosci. Moim zdaniem ona absolutnie nie powinna byc z toba, potraktowales ja jak kawal miesa do RŻNIĘCIA a nie jak swoja dziewczyne, ktora podobno kochasz. Naprawde ... idz se walnij barana. PS: dla tych co nie byli w wojsku tlumacze - baran to czynnosc polegajaca na schyleniu sie, krotkim rozbiegu i walnieciu glowa (w hełmie) w szafke. Tobie polecam brak hełmu. Ja pieprze, ale ja potraktowales ... az sie normalnie wkurzylem. Co za debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli sama chciala to nie gwał
jesli jej nie zmusiles do kochania ze sobą i sama chciala to musi poniesc tego konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewczyna mowi
do ---jesli sama chciala to nie gwał - pieprznij sie w ten glupi leb idioto/tko. Zreszta dziewczyna nie chciala- protestowala, mowila,ze chce skonczyc, i ze ją boli. wiec nie ma o czym mowic. a ty skoncz pier...olić o koniecznosci poniesienia konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze na pal z takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo i na dwa pale
do>>>> jesli sama chciala to nie gwał zmien nicka na bardziej opisowy np."debil/ka do potegi".... A do tego ponoszenia konsekwencji - podobno tylko krowa nie zmienia zdania. Dziewczyna powiedziala w trakcie NIE. A - NIE znaczy NIE - zapmietaj to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewczyna mowi
:) zgadzam sie z przedmówca Nie to znaczy nie- gdyby każdy to wiedział i respektował, nie byłoby pozniej pytan typu: czy to był gwałt, czy nie..albo stwierdzen: sama chciala, mogla nie prowokowac, mogla nie prowadzic do takiego etapu, itp pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie kretyn, na miejscu twojej dziewczyny (pewnie juz byklej:P poslalabym cie w diabli!!!! no i niech ktos sprobuje zaprzeczyyc ze faceci mysla kutasami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie było was tam
ważne że chlopak żałuje i zdaje sobie sprawę z tego co zrobił, dziewczyna mu wybaczyła i o co wam jeszcze chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty pipeprzysz
jesli dziewczyna sama chciala i wiedziala ze jest dziewica to usiala spodziewac sie bedzie to bolec ! jesli skonczyla 18 lat i sama podjela decyzje to musiala poniesc tego konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziewczyna mowi
fajnie, ze tak do tego podchodzisz...Najgożej, gdybyś uwazał, że nic takiego sie nie stało, że trudno jest sie wycofywac w takich momentach..itd itp. skoro Cie to niepokoi, może przejdz sie do jakiegoś specjalisty? może seksuolog? a dziewczynie musisz wynagrodzic te nieudany pierwszy raz .Nie mowie to o kolejnych probach, czy namawianiu na kolejny raz..Bo moze przez jakiś czas nie chciec..to nie naciskaj. Ale rozmawiajcie ze Sobą. Powiedz szczerze co czujesz, czego sie obawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda dziewczyna może i spodziewa sie bólu..jedne go nie odczuwają, dla innych ból jest naprawdę okropny. to,że boli, nie znaczy, że tak ma być i nie trzeba zwracać uwagę na partnerke, \"bo to w koncu pierwszy raz- wtedy ma bolec\" ..Bo własnie wtedy najbardziej trzeba sie zatroszczyc o Nią, o Jej komfort, o to, by ból był jak najmniejszy, by być jak najbardziej delikatnym i czułym, a gdy ból jest naprawdę ogromny wycofać się, przestać, zrezygnowac i może probować nastepnym razem. Czasami bol jkest naprawdę duzy i zagłusza nawet chęc przezycia tego pierwszego razu, kochania się, bycia tak blisko.Kobiety roznie na bol reagują, jednesa bardziej wytrzymałe, drugie mniej..Moze byc tak ze ochota calkowicie odchodzi w obliczu takiego bolu..to powinno byc zrozumiale dla faceta. Przynajmniej pPOWINIEN postarać sie to zrozumiec i uszanować Jej decyzje. wydaje mi sie, że w seksie nie o to chodzi, żeby myślec jedynie o Sobie. Może własnie najpiekniejsze powinno byc to, że troszczymy si9ę, opiekujemy, dbamy przede wszystkim o tę druga osobe, z która dzielimy tak intymne chwile...Czasami duzo przyjemniejsze może być DAWANIE niż branie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym problemem
to do seksuologa.ewentualnie do psychologa lub psychiatry.jednak ci ostatni nie pomoga tak dobrze jak seksuolog.jak już to musiałbys poszukac dobrego psychologa czy psychiatry, bo obawiam sie, że możesz trafic na takiego co Cię oleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaa czyli problem
jest niedorozwiniętego nastolatka jeszcze! Skoro on ma 17 to dziewczyna pewnie kolo 16-tu. Zachcialo się dzieciom zabawy a teraz dręczy sumienie! ;) IDZ DO SPOWIEDZI lub PSYCHOLOGA i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie Ty niby
widzisz,ze on ma 17???? Pisał ze ma 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam sytuacja dzisiaj
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do debila
Nie dosc ze debil to jeszcze nie czuly na innych. Do celu po trupach, ale moze to i dobrze, ze tak sie zdarzylo, bo jakbys do konca blony nie przerwal to by na drugi raz odczuwala strach przed stosunkiem probuj jej to wytlumaczyc, bo nic innego mi do glowy nie przychodzi. Tak czy siak w jedym i drugim wypadku ona za szybko nie zdecyduje sie na 2 raz, bo ma zle doswiadczenia, uszkodziles ja i to strasznie teraz dopiero bedziesz musial sie wykazac super czuloscia. I masz problem. Nie mogles wytrzymac? To trzeba bylo ten pierwszy raz dac komus bardziej doswiadczonemu zrobilby to delikatnie, a nie jak jakis napalony debil co mysli, ze to pstryk i po sprawie, do rozdziewczenia trzeba sie zabraqc z glowa a nie z glowka. Pozatym jak nie mogels wytrzymac to trzeba bylo wyjac i jej sie na brzuch spuscic przynajmniej ciekawe doznanie by miala a tak to ja tylko zraziles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz ze zniszczyłeś być może jej cały poglad na sex,uczucia i emocie.Ja coś takiego przeżyłam i wież mi mając 20 lat dzięki przyjacielowi i kochającemu chłopakowi sie pozbierałam i ój świat sexu(może nie doskonały)jest nieco inny.A miałam tyle samo lat co ona17,może mówić że wszystko jest o.k.Jest kobieta,jeżeli zdecydowała się na pierwszy raz z tobą to musi cię kochać.Głupio się stało,ale to jest życie a ty nie miasz też doświadczenia w postenpowaniu z dziewczynami.Rozdziewiczałeś pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka23423423
Jak będzie 2 raz to włóż jej w czoko ale najpierw powiedz, ze w kakao mniej boli :D hhahahahaha. Wtedy stwierdzi, ze tamten ból to jest ch..uj buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kaliber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba fizjologicznie zaprogramowane u osób seksualnych u facetów znaczy niby g***** ale nie mogłeś się powstrzymać, bo natura czyli niby jesteś winny, ale nie mogłes temu zapobiec. jesteś winny, ale jest niuans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą dziewczyną to nie wiem niby zgwałcona, ale niech się uczy, co oznacza chuć jej wybór był i musi ponieść konsekwencje ja idąc do łóżka z kimś seksualnym będę w pełni świadoma, że trzeba bedzie wytrzymać do końca, bo na tym właśnie polega seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×