Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolita L.

Wyplyw spermy po stosunku, dziewczyny jak sie zachowujecie

Polecane posty

Gość Lolita L.

Gdy ujezdzalam kogos na jezdzca i on sie spuszcza wylewa sie ze mnie cala sperma na niego jezeli zaraz nie zejde z penisa, lub gdy wychodze szybko od niego to leje mi sie sperma nagle przez majtki jak majowa ulewa, raz na przystanku stala bo wyszlam od chlopaka a tu bach scieka mi jego sperma w srodku lata po udach a ja cal sparalizowana bo dwoch facetow za mna stoi i gapi sie na mnie a ma krotka sukienka nic nie zakrywa, co wy robicie aby tego uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczynam nagle i
namiętnie wachlować uszami aż wyschnie:classic_cool: Poza tym jak już ktos się we mnie spuści, to potem kolejny raz z kimś innym jest bardziej podniecający. I tak jak przychodzi kochanek, zerżnie mnie, to potem leżę sobie i czuje jego spermę we mnie. A jak zaraz przyjdzie mąż i patrzy, że tak leżę z błędnym wzrokiem, to sobie myśli, ze to do niego się ślinię:p i jeszcze jest podniecony na maksa i cieszy się, że taka jestem wilgotna:D Jak liże mi cipkę, z której wypływa sperma kochanka, to mam czasami nawet trzy orgazmy po rząd tak mnie to podnieca. A mąż też zadowolony, bo jak mnie rżnie od tyłu, to jestem taka mokra, że może wkładac po same jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianoItaliano
ja pi...dole ide z tąd jak wy tak mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie zarty sa.....mam nadzieje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre sciemniaczki...lol...ja tam sie myje po kazdym stosunku i nic tam ze mnie nie wyplywa..blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim misiaczkiem kochamy sie podczas kapieli i z jego spermą nigdy nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazia z gumowa
A ja jak mi wypływa to podstawiam kubek i zbieram sperme na konfitury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz mialam taka sytuacje w Szczecinie, nie zapomne do dzis, bylam u ginekologa w poczekalni z chlopakiem, jego cos wzielo i zwabil mnie zartami do ubikacji, wszedl za mna i przelecial mnie na szybko w tym czasi wywolano mnie w poczeklani, pobieglam do gabinetu, rozebralam sie zdyszana usiadlam na fotel ginekologiczny i myslalam ze splone ze wstydu, czulam w tym momencie jak sperma mego chlopaka szuka sobie drogi miedzy ma pupa w kierunku ziemi i zaczyna kapac, w tym momencie podszedl konowal, byl mlody i powiedzial cos idiotycznego ze musimy chyba zakorkowac bo jestem nieszczelna, wzial normalna husteczke higieniczna i zaczal mnie wycierac, plonelam ze wstydu nie wiem co myslal czy to uplyw, w tym momencie poczulam jego dwa palce jak nozyczki na mej lechtachce zaczal mnie mietosic delikatnie coraz mocnie caly czas przy tym muwiac spokojnym glosem, przezylam w tym momencie spazm orgazmu, chyba wyplynela reszta spermy mego lubego do konca od skurczy...ten mlodziakwytarl mi wargi sromowe pupe posladki i zwieracz odbytu delikatnie i dokladnie wilgotna lignina z ciepla woda, mialam zamkniete oczy balam sie otworzyc, czulam sie jak niewolnica ktora jest wolna od winy i nic nie moze zrobic, on zakonczyl mycie i powiedzial ze badania w tym stanie nie mozemy przeprowadzic i da mi inny termin, wiecej nigdy nie przyszlam ale gram niekiedy role bezwolnej niewolnicy z mym lubym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze że
naczytałas się internetowych opowiadań erotycznych :) tylko nie wiem co twój chłopak robi z tobą u ginekologa i nie sadze żeby miał ochotę cie w danej chwili posuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiaaa
a ja używam gumy, przynajmniej ten syf zostaje w środku hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja żona po stosunku idzie do łazienki i wszystko wyciera apotem myje cipuszkę i nic jej nie wycieka. Trzeba sie myc to nic Wam nie bedzie wyciekać!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam
a dupa, nawet po umyciu wycieka....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja lubię takie
wypływanie, a najbardziej jak facet sie spuści do środka a potem zaczyna lizac cipke, orgazm mam niezemski, strasznie to podniecające jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE...
orgazm tylko wybobraźnie macie nieziemską.... Ja idę do łazienki i się myję... Jak ktoś nie wie to się nazywa higiena osobista.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się pieprzę w środku nocy
albo tuż przed snem, to nie biegnę się myć zaraz:o Leżę sobie z moim facetem, razem tacy rozmemłani i to jest najlepsze:) Co, powinnam zaraz po wytrysku biec do kibla, krzycząc, sory ale zaraz mi poleci???:O Tridno, posciel się zmieni. I też lubię to uczucie, kiedy sperma wypływa ze mnie a ktos się na to patrzy, dostaję od razu mega orgazmu. Kiedyś, jakieś 10 lat temu byłam w takiej sytuacji, że kochałam się z dwoma chłopakami jeden po drugim. Kiedy pierwszy trysnął, drugi wziął się do dzieła. I takiej jazdy, jak wtedy nie przeżyłam nigdy. Sperma wypełniała moja pochwę, wszystko było śliskie i mokre, ciekło mi po udach, a on wchodził we mnie od tył tak głęboko, ale tak łatwo, że było to niesamowite. Miałam tej nocy kilka orgazmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie rozumiem
tego biegania do łazienki od razu po seksie Facet sie we mni4 sopuszca i jest super Wcale nie widze powodu żebyy od razu lecieć z zmywać z siebie jego nasienie. Poprostu lezymy razem i zasypiamy Poza tym rzadko ze mnie nasienie wypływa. przeważnie zostaje we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde dno...
Poziom dzisiejszych kobiet/dziewczyn zaczyna juz przebijac sie przez dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie dno
????? Że ktoś się nie leci myć???:o A jak się wam facet spuści do buzi, to od razu idziecie gardło płukac i zeby myć?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola888
Ja tęż leże po seksie.Fajnie jest mieć sperme w c*pczce jest taka wilgotna.jak nas najdzie to kochamy sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bler Łycz
Macie napiertolono w główkach i to dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najhigieniczniej jeżeli facet spuszcza się do chusteczki higienicznej lub do prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze tu same prawiczki i nastoletnie dziewice siedza. Nawet jak sie umyjesz dokladnie to nasienie jak jest gleboko to od razu nie wyplynie, czesto nawet po porannym prysznicu cos zostaje i wyplywa po wyjsciu z domu. Polecam kaszel, przy kaszlnieciu wszystkie miesnie drgaja i wszystko wyplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się nie myję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umyłem okno i w przerwie ją przeleciałem ,tak mi stanął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieknie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę ... higienicznie , nie higienicznie ... jezeli ktoś nie ma stałego partnera to może być to obrzydliwe , ale jak ktoś ma to w czym wam to przeszkadza ? to jego część , tak jak wasze soczki ... ja leże z moim i całujemy się , przytulamy a nie lecę od razu do łazienki , gdzie romantyzm ? mnie podnieca sam fakt ze się spuszcza , wiem , że było mu przyjemnie i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiem, że będę potem chodzić bez majtek to każę mu sie spuszczać na zewnątrz, on się spuszcza na brzuch albo piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×