Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to....

ile firm dziennie szukając pracy mozna i nalezy objechać?

Polecane posty

Gość no to....

:)witam, pytanie jak w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to....
nikt nie objezdzal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, dzis juz napisalem cos co powiedziala mi bardzo madra osoba... szukanie pracy to pelnoetatowe zajecie... i raczej nie rozpatrywalbym tego pod katem ilosci, ale jakosci Bo jednego dnia moze to byc 1 firma i dzien bedzie mozna uznac za dobrze wykorzystany, a innego moze to byc 10, a dzien mozna bedzie uznac za niewykorzystany... nie ma reguly. Jezeli masz internet to poswiec dziennie ze 2-3 godziny na rozsylanie ofert pracy do konkretnych firm (nawet jezeli aktualnie nie szukaja pracownikow). Zarejestruj sie w kilku posredniakach (Adecco, Workservice i.in. iusta25 sie wysilila i podrzucila linki - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3325115) powinienes dostac jakies jednodniowki na poczatek - a jak sie wykazesz to moze znajda Ci jakas stala prace (posrednik jesli chce sie utrzymac na rynku powinien \"sprzedawac\" sprawdzonych pracownikow). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to....
wielkie dzięki Aldis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co... i jeszcze jedna rada - jezeli jestes osoba wchodzaca na rynek pracy - naprawde warto poczytac porady, ktorych w necie znajdziesz mnostwo... polecam grupy dyskusyjne pl.praca.dyskusje (mozna przegladac przez google, onet, gazete lub skonfigurowac sobie czytnik np. Outlook Express) jest tez strona strona http://www.1praca.gov.pl/ - niestety ja sie nie moge tam dostac, ale o ile pamietam bylo tam kilka ciekawych porad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to....
Aldis widzisz to nie tego typusprawa - na rynku pracy jestes jakis czas... wisi nade mna konflikt rodzinny i to wybija mnie z rytmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to....
na rynku pracy jestesm juz jakiś czas" mialo byc... nie chcę o tym pisać - jak ktoś nie chce sie dogadać, to się z nim nie dogadasz... wiem tylko, ze jedyna osoba w rodzinie, ktroa mi pomoze jest mama, a obciążam ją juz zbyt dlugo muszę kończyć, bo mam kupę spraw....rozbilam to na mniejsze sprawy do zalatwienia....poradzę sobie, dziękuję za konstruktywną radę:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×