Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mroowka

panie do towarzystwa w Londynie...

Polecane posty

Gość nie dziwie sie ze Polki maja
za granicą opinie dziwek co daja kazdemu za 10 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no pewnie
bo jak obcokrajowiec to od razu bogaty...... ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to za polaka
w zyciu bym nie wyszla bo oni sa w zyiu nie potrafia poradzic.... niby wszuystko wiedza jak zrobic ,ale zamaist porzadnej pracy to za 4 funty na budowie robia ;-( zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbsdf
"a ja to za polaka w zyciu bym nie wyszla bo oni sa w zyiu nie potrafia poradzic.... niby wszuystko wiedza jak zrobic ,ale zamaist porzadnej pracy to za 4 funty na budowie robia ;-( zalosne " lepiej za 4f/h na budowie niz obrabiac arabowi za 2 dychy w obskurnym hotelu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie przystojni
bo polacy to maja wysokie wymagania, taki jeden wyglada jak zebrak a dziewczyne chce miec ladna i zadbana. Nie zapomne kiedy sie taki jeden do mnie przystawial, czerwony na mordzie, cuchnacy alkoholem, w oblesnym ubraniu. Probowal prawic mi komplementy i takie tam. Powiedzialam mu co o nim mysle, zdebial, i powiedzial ze ja to sie pewnie p......e z arabami i innnymi brudasami. Ani z jednymi ani z drugimi nie mialam do czynienia. No z jednym brudasem zamienilam zdanie:) Z przykroscia musze powiedziec, ze spotkalam w uk tylko jednego normalego polaka, wielka szkoda bo to gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oja-T
Jak dziwka moze sie nazywac ceniaca siebie? to przeciez przeczy samemu sobie. Daje tylka za forse, zarabia prostytucja -bo taka jest tego prawdziwa nazwa i wedlug niej to jest cenienie siebie. A kto obiektywnie zwroci uwage ze to najobrzydliwszy zawod swiata to jescze wyzywa....po prostu brak slow. Nie wiem jak mozna byc durnym lub zdesperowanym by brac sie za takie cos. Naprawde lepiej juz myc podlogi czy opiekowac sie starszymi bo przynajmniej to uczciwa robota. Wyobrazam sobie jak te "damy do towarzystwa" opowiadaja potem w Polsce ze one to niby za biurkiem pracuja...wstyd. A potem o Polkach mowi sie ze sa kurwy i latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna praca nie chanbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy stworek
dziwki nie mialyby pracy, gdyby nie obrzydliwi faceci jak ty, czesto bogaci, po ktorych nikt by sie nie spodziewal, ze chodza na dziwki. Gdybys mial mozliwosc zobaczyc kto przychodzi do eksluzywnych agencji, szczena by ci opadla. Jak faceci sporzadnieja, to panie do towarzystwa pracy nie beda mialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulekkkk
hehe nie nazwe cie tak ani tak haha i choc nie obchodzi mnie twoje sumienie to jednak spytam - liczysz sie z nim ? czy potem bedziesz umiala byc radosna i szczesliwa ? i powiedziec bez wstydu o tym swoim dzieciom i facetowi ? chyba ze takie "prace" masz juz za soba to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna
a wy oczywiscie to swieci jestescie,zawsze wszystko robicie morlanie.... nigdy niczego zlego nikomu nie zrobilisice.... przynajmniej dziewczyna nikogo nie krzywdzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pytanko_
Paulina i Piotr a na co wam do bzykanie wyzsze wykształcenie to nawet człowiek pierwotny potrafił kurde czego to ludzie dla forsy nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba podniesc
kurwia sie w lokalach a potem opowiadaja w polsce ze w banku pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załosne zebraczki ze wschodu
tak jak zapytasz ktoras na czym polega jej praca tam to kazda powie "Ja w biurze pracuje" I takim grubym ciepłym długopisem pisze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowia ze pracuja w biurze
czy na recepcji a tak naprawde wiele sie kurwi za granica albo daja dupy swojemu szefowi czy managerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzyn jak u Turka pracował
to opowiadał co on tam wyprawił z pracownicami kuzyn raz wchodzi na zaplecze a tam szefowi Turasowi Polka loda robi a ten Turek był oblesny i miał chyba wiecej niz 50 lat chyba wszystkie laski co u niego pracowały dawały mu dupy a on im czasem jakies przecenione perfumy czy tania bizuterie dawał tak sie ponizac dla jakis tanich perfum czy pozłacanych wisiorkow to PORAZKA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniurka
dziewczyny a gdzie szacunek dla samej siebie ??????iagle tylko kasa to rusz tylek i wes sie do rooty bo dupa dlugo nie popracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj faceci ale wy jesteści beznadziejni,zazdrość nie zna granic.Szkoda wam że my możemy pozycjie spoleczną wypracować d...ą a wy jak te barany musicie ciężko na to zap...ć.My tylko wypinamy i juz mamay co chcemy a to jest bardzo przyjemne jeśli sie to robi z bogatym i przystojnym angolem.Nasi chlopcy to buraki bez kasy i mózgu a angole czy brudasy mają przynajmniej Kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z londynu
sabinka.t jestem Polakiem,na kase nie nazrekam,jak sie mozna z toboa skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu wyrazam swoje zdanie a nie szukam sponsorów bo tych jest az za dużo.Pokręcisz du....czką a już zrobią wszystko.To wy sie raczej panowie zaczniejcie szanować.Nasze Polki to kobiety bez mó..u.Szkoda że za kosmetyki z przeceny sie oddaja(sa piękne ale nic nie warte jak ferrari bez silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surazu
Mam Prace Dla Pan Wszystkie Wiadomosci Udzielam Pod Moim NUmerem GG 8961485-Po Rozmowie Moge Zadzwonic Do PAn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surazu
Czy Mozna Z MROOWKA Czy MOzna Nawiazac Jaki Kolwiek Kontakt Jak Jestes Tak BRadzo Zainteresowana Tu JEst Muj NUmer gg 8961485 -Czekam Na Twojom Odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobaks
Czesc mam na imie Sebastian.Mieszkam w Londynie juz ponad rok.Bardzo dobrze zarabiam.Mam swoje mieszkanie.Ogolnie nie narzekam,dobrze mi sie powodzi.Chciałbym Cie poznac osobiście.Brakuje mi towarzystwa polskiej dziewczyny.pozdrawiam i czekam na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karad
trzeba miec charakter zeby tak zarabiac . ja uwazam kto sie kurwa urodzil tak bedzie zarabiac. jej wybor jej zycie . ja osobiscie nigdy bym tego niezrobila , nieumialabym spojrzec na siebie . najlatwiej zarabiac puszczac sie szybko i z kasa a co z szacunkiem do samej siebie.jak ty sie nie szanujesz to niewymagaj od kogos szacunku bo go nieotrzymasz .najstarszy zawod swiata,a taki niewdzieczny. wolalabym zmywac gary i sprzatac kible niz sie szmacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, mroowka , bo ja sie juz pogubilam - chodzi o prace : pani do towarzystwa - w sensie chadzanie na kolacyjki i udawanie ,ze jest sie czyjas zona albo nie wiem co(bez seksu itp) czy o dzi.wki - rypansko za kase ?? ?? bo to sa dwie rozne sprawy, no nie? albo nazwij rzecz po imieniu po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karad
ha przeciez predzej czy pozniej i tak skonczy w lozku wiec co to za roznica kwestia czasu i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w innym kraju bez dawania
A w innym europejskim i cieplym kraju za samo tanczenie dostalam 6500 euro za miesiac. Do Polski przywiozlam ok 25 tys zlotych po 3 miesiacach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusuihdjd
Mrowka,sprobuj dlaczego nie??? proponowalabym na start umowic sie z kims w Polsce na tzw.spotkanie sponsorowane,bedziesz mogla wtedy stwierdzic czy dasz rade,czy absolutnie nie.Za sex na zachodzie stawki sa ok 100 euro,wiec policz sobie ile panienki musza brac,,na klate,, zeby dobrze zarobic,oczywiscie sa wyjatki ze trafi ci sie starszy gosc ktory uderzy w amory i bedziesz go mogla doic po 500 euro...jako pomoc,ale to jest jak los na loterii.Ja cie nie bede wyzywala ani obrazala,prymitywni ludzie tak robia,to twoje zycie i masz prawo nim rozporzadzac jak chcesz,a napisalas tu po to zeby ktos madry i otwarty na swiat nakreslil ci plusy i minusy takiego zycia,powodzenia zycze!trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en
mroowka to kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en
z reszta na co tu liczycic masz c... to sie puszczasz hehe sam nie korzystam ale wcale dobrze sie nie wyrazam o kur..pozdr dla szanujacych sie KOBIET!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmofragles
bo to suka byla DZIWKO...... i tak kiedys powie kazdy pierdolona szmato. Nie ludz sie bo tak na prawde to COS trzeba miec we krwi zeby to robic a kasa to inna sprawa. Trzeba miec mozg i oodwage zeby sobie pewnego dnia spojzec w lustro. Ksiazke by mozna o tym napisac Powodzenie SZMATY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×