Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mroowka

panie do towarzystwa w Londynie...

Polecane posty

Gość c2nnib2l
tylko tego nam w Anglii pracuje wiecej polskich dziwek ;/ Przyjedz posmakuje murzynskich pal wielkosci swinskiej nogi wrocisz syfilisem pizda jak armata i powiesz po co mi to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggggi
....ja mam tylko jedno pytanie : razem z partnerem chcielibysmy sprobowac sexu w trojkacie ile taka zabawa moze kosztowac?? A co do Kur****** sie to kazdy z nas ma wlasne sumienie i swoj rozum i jesli ktos ma ochote tak zarabiac to niech to zostanie jego prywatna sprawa, a po drogie to lepiej zeby facet skorzystal z takiej pani niz szukal sobie kochanki na stale bo wierzcie mi moje drogie cnotliwe panie , ze jest to duzo gorsza sprawa.A pozatym jak byscie sie lepiej dogadywaly z partnerami i czasem wysluchaly ich fantazji to nie marnowalybyscie czasu na takie fora a faceci by nie szukali zabawy gdzie indziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy
w zyciu robi to na co ma ochote...............jeden pracuje za 50 F na dzien inny na godzine- mrowka rob jak uwazasz - to tylko twoje sumienie - tylko co potem ? jak skonczysz 30 lat? dasz rade psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46 lat
gdybym miala 25 lat- tez bym w to weszla- bez mrugniecia okiem- 10 lat w branzy i jaka kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london boy
ha,ha! ten idiota co ma kogos kto sie obraca w tych kregach niech poszuka innej.... dzienne zarobki takiej laski wynosza ok 1000 funtow ... i co baranie??? ja tu mieszkam i wiem... ha,ha!!!! jezeli to moze byc dobry start,niech Mroowka sprobuje. wy jej kasy nie dacie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość london boy2
"ha,ha! ten idiota co ma kogos kto sie obraca w tych kregach niech poszuka innej.... dzienne zarobki takiej laski wynosza ok 1000 funtow" ale ludzie maja wyobraznie....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucho
Moje zdanie na temat kurestwa jest następujące. Kazda po przyłapaniu na jebaniu za kase powinni zamykać w więzieniu w sexsownym ubraniu z facetami (brutalami )których jest po 15 w jednej celi na 8 godzin dziennie przez 3 lata .Choć myśle że po 2 dniach popełniła by taka ściera samobójsto .O co mi własnie chodziło. Obojetnie czy to facet sie rznie za kase czy baba.Dlamnie to dno które nie ma wartości i szacunku dla samej siebie.A skoro nie ma szacunku dla siebie to bez względnie powinni takich traktowac tak jak wyżej napisałem.Przez kurestwo świat jest popierdolony i nie chodzi tu tylko o pierdolwenie sie za kase. Niektóre co tu dały wypowiedzi są tak denne tepe k...! że szok. I rąbią to tylko dlatego że nie maja mózgów tylko h...a .Nic to robic nie umie tylko sie wypinać a tego nawet szczóra nie trzeba uczyć. Daltego tak obstają za tym ruchaniem za te drobniaki.Nawt za 10 tyś funtów nie zrobił bym jednego numeru z jakąś stara babą czy nawet młodą ,a jesli była by to młoda to wiadomo że paskudna bo młoda fajna laska nie musiala by za to płacić .Tak samo jest w drugą strone.Dlatego żygam na każdą opciągare .Życze hiva i na dworcu niech kazda taka na koniec zdycha .A facet ktory za to płaci to musi byc tępym albo paskudnym frajerem.Który zdania poskladać nie umie by poderwać dziewczyne .Bez grubego portfela.Mam dużą firme i mógły by takich scie miec w kazym pokoju po 4 w każym .I nawet bym nie odczół że saldo mi sie zmiejszyło .Nawet jakbym miał córke i takie cos by zrobiła sam bym ją do tego wiezienia wsadził .To tyle dla was k...y !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREK SLU
DOSTANIESZ KILKA RAZY CZARNYM SPOCONYM KU**SEM PO PYSKU TO MOZE WYCIAGNIESZ GŁOWE Z DUPY I ZACZNIESZ MYSLEC... SWINIE CZY WY GODNOSCI NIE MACIE ?? POZDR DLA WSZYSTKICH DOBRYCH KOBIET:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAREK SLU
ZGADZAM SIE Z TOBA BUCHO ... WSZYSCY CI POPAPRANCY POWINNI POMYSLEC RACZEJ NAD STRZAŁEM W GŁOWE...KURWA TO JAK ALKOHOLIK... MOZE JUZ NIE PIJESZ ALE ALKOHOLIKIEM JESTES DO KONCA.... BRAK SŁOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sauc
No to spoko... czytajac ten temat poprostu rece mi opadly... mieszkam w Londynie juz od dluzszego czasu i to o czym tu czytam tylko potwierdza To o czym wieksza czesc ludzi mowi. Polki to Kurwy. Nic dodac nic ujac. Nie potraficie sie szanowac dziewczyny ??? A pozniej sytuacja w pubie : Anglik : Przelecialem wczoraj po imprezie polke , nawet nie potrafila mowic po angielsku ale pale zrobila profesjonalnie .... I co ? Niby dumne z tego jestescie ze dorabiacie sie kasy dupa ? bo jestescie glupimi cipami dlatego tak robicie, bez perspektyw na przyszlosc... w polsce co najwyzej moglybyscie obciagnoac jakiemus leszczowi w klubie i skonczyc z nabialem na twarzy... a tu przeciez za to samo mozecie sobie jeszcze zarobic... zal kurwa.. naprawde zal.... ... skonczcie studia i probojcie zarobic w inny sposob a nie wyrabiacie polskim dziewczynom opinie kurw. Jak przyjechalem do anglii i za kazdym razem jak slyszalem ze ktos opowiada o polskich laskach ze sa latwe to az mrozilo mi krew w zylach i przewaznie byl dym .... teraz ? po co szarpac sobie nerwy... przeciez wiekszosc polskich dziewczyn to poprostu kurwy.... pozdrawiam was.... bierzcie w dupe ile wlezie... kasa leci.... "zeby mial hiv`a i raka ... oto modlitwa polaka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość call girlfrom
pozwole sobie cos powiedziec, jestem w tym biznesie od 8 lat, za noc potrafie wyciagnac 2 tys( jeden regularny klient). Bywaja z tym klientem problemy, ale szybko przeprasza i kupuje zloto od Tiffany. Koszt utrzymania mam ogromnie wielki wiec musze zarabiac i musze sie cholernie starac, ale wbrew wszystkiemu lubie moja prace,nigdy nie spotkalo mnie nic przykrego ze strony klienta, mialam tez klientke- kobiete, z nia bawilam sie chyba najlepiej. Moge pracowac w biurze, ale cz\y chce? na razie nie, dobrze sie bawie w mojej pracy i nigdy nie wiem co nowego przyniesie dzien/noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosik2
Zapomnialas dodac szmato, ze codziennie masz innego fiuta w gebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytuacja troche patowa
i moze to ja tak kreci hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten biznes
prawda jest taka ze jak pani zarobi w noc 100 to sie cieszy takich wyjatkow co zarabiaja powyzej 500 jest moze z 5procent, ale musi sie tez liczyc z tym ze polowa tego pojdzie na utrzymanie sie na rynku tj dobra bielizna, kosmetyczka, solarium itp tych co jest najwiecej to siedza scsniete w jednym domu , flacie w tych samych pokojach przyjmuja klientow co mieszkaja zadnej prywatnosci, spokoju codzienna rutyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumnadziwkapolska
Dziewczyny, jesli takie naprawde macie warunki to współczuje, slyszalam ze tak zle jest w polskich agencjach za granicą, co innego u obcokrajowców. debile co sie tam wypowiadaja, wielcy znawcy, moze wy lub wasze dziewczyny daja dupy w takich warunkach straszne btw co zlego w tym, ze codziennie inny smak lizaka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sauc
heh typowa dziwka... cyt:"co z tego ze codziennie inny smak lizaka" .. tym zdaniem podsumowalas sama siebie ;-) No ReSpeCt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki
szmaty jebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkadziweczka
boli was ze zarabiamy 15 razy wiecej od was za nic :P tylko za to ze dupke potrafimy wypiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vroom
A Ty poczuj kocie ruchy,DZIW.O poczuj kocie ruchy ! JA PRAGNEJ TWEJ ZGUBY. NIE POKAZUJ MI SIE ANI W POLSCE ANI W LONDYNIE! WYJAZD NA KSIEZYC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viya
czesc mam na imie sylwia lat 28 szczopla bladynka size 10 jestem zainteresowana oferta moj num tel 07804940206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freedoom
jestesmy jednak bardzo ograniczonym narodem..... naleze do kobiet ktore uwielbiaja sex, z mezczyzna z kobieta, takze grupowy. Uczeszczam do swingers clubu w Londynie, jest naprawde super. Nikt nikogo nie poniza, wszyscy sa tam w tym samym celu- chca sie zabawic. NIe wyobrazam sobie zycia z jednym facet w sypialni. potrzebuje zmian, co nie znaczy ze ide z pierwszym lepszym, Polakow omijam bo to nieogarniete buraki w dresach z lysymi glowami. JAk do tej pory poznalam dwoch bardzo fajnych rodakow,troche malo uwazam...NIestety nasi faceci sa zakompleksieni,nie potrafia uwodzic kobiet,sa skapi,upijaja sie w czterech scianach z kolegami,czesto wychudzeni,bez manier. Zreszta wystarczy poczytac co tu wypisuja,maja klapy na oczach i tyle,swiatowe chlopaki....nie wazne ze sloma im z butow wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sauc
za to Ty jestes zajebista... zwykla dupodaja... nic wiecej ... takie jak Ty to bzyka sie na imprezach i zostawia z nabialem na twarzy... zero szacunku szmato !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freesoul24 do freedom
zgadzam sie w 100% ! polacy/polki maja zamkniete umysly na nowe doswiadczenia! jestem w zwiazku od 5 ciu lat i nigdy nie nudze sie w sypialni kocham swojego faceta a on mnie ale bardzo czesto chodzimy do stip clubow, less clubow itd nie uprawiamy sexu z innymi ale umiemy sie bawic ;p i szukac rozryek :) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale kozaczkii
u mnie na leyton pod asda jest pelno pan do towarzystwa, wystrojone, wysztafirowane, full make up, biale kozaczki...kreca sie takie w swoich skorzanych spodniach tudziez mini miniowkach az prawie grazyna na wierzch wystaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem sie dziwic
ze Polki taka opinie za granica maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszzolka
Czesc Mroowka Jezeli chodzi o porady to nie mam ich dla Ciebie zbyt wiele. Pracuje tak juz 4 miesiace i nie narzekam. Wszystko zalezy od tego w czyje rece trafisz. Ja trafilamna uczciwa kobiete, warunki sa spoko, klienci rowniez. Nigdy nie mialam problemow w tej pracy. Po prostu trzeba sie tylko przelamac, zamknac oczy i jazda... Mam nadzieje, ze zarobisz na to, na co potrzebujesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na leyton
ja mieszkam na leyton i czesto spotykam tez te panie pod asda..buhahaha cikeawe ile biora za godzine, wsadzilbym ja do mojej wypolerowanej bemki i zawiozl do mojego wypasionego mieszkania dzielonego z innymi 8 lokatorami, i bysmy sie kochali w rytm polskiego techno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kless
Takie dziwki wlasnie wyrabiaja nam opinie za granica:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic fajnegoooo
Ja zostalam to tego zmuszona przez sytuacje zyciowa. Mialam bogatego faceta, kredyty na dwa samochody, pomagalam mu prowadzic firme. Bylam zatrudniona na papierze to mialam duze mozliwosci kredytowe. 5 kart kredytowych. Niestety teraz zostalam sama, od roku musze sama radzic sobie ze wszystkim. Na poczatku pozyczali rodzice, ale ja potrzebowalam na miesiac naprawde zawrotnych sum, no i jeszcze studiuje. Wiec chcac nie chcac musialam. Teraz spotykam sie z 3 gosciami z kazdym tak 3 razy w miesiacu. Zeby tylko bylo na te pieprzone rachunki. Moglabym wiecej ale po prostu to nie dla mnie. Nie kupuje nic dla siebie, oszczedzam na wszystkim.:(:(. Od kazdego z nich dostaje ok 500-700 za jeden raz. Ja za sexem nie przepadam i ogolnie sam fakt ze ktso mi za to placi jest dla mnie obrzydliwy. Jednego mam juz od 9 miesiecy, nie wiem czemu tak dlugo, ale jeszcze mu sie nie znudzilam. A jezeli chodzi o sex to cienka jestem w te klocki. WIEC dobra rada dla was nie oceniajcie nas tak pochopnie, bo czasem kryje sie za tym wielka tragedia i smutek. ZERO przyjaciol na pewno, mnostwo klamstw i potepienie ze strony rodzicow, ktorzy na pewno sie domyslaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mroxik
Jak już nie wiadomo co zrobić to najlepiej dać dupy ? Żałosne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×