Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praczka nowicjuszka

kto mi wyjaśni symbole na pralce?

Polecane posty

Gość praczka nowicjuszka

'miska z wodą' i znakiem '+' to domyslam się, że dodatkowe płukanie, ale pusta miska? płatek śniego? albo takie coś " |_|_| " ? czy " (~~) " ze strzałką w dół pod spodem? jakbym miała instrukcję to bym zajrzała, ale to jest wynajmowane mieszkanie i nie moja pralka, więc gdyby był ktoś tak miły i mi to objaśnił, to byłabym niezmiernie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospochaa
Pusta miska to zazwyczaj spuszczanie wody bez wirowania, wtedy gdy pierzesz delikatne rzeczy i nie chcesz wirować tylko wywiesić ociekające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospochaa
Płatek śniegu -postawiłabym na pranie na zimno, do rzeczy farbujących, butów, kapci itp. Wtedy ustawiasz program a po naciśnięciu gwiazdki ona nie zagrzeje wody. Teraz to się już zakręciłąm, na spust wody bez wirowania wygląda też to: " (~~) " z tą strzałką w dół. U mnie miska z falami to płukanie a z jedną falą to delikatne płukanie. Miska za strzałką w dół to spust wody bez wirowania (j.w.:)) Może u Ciebie to nie miska bez wody, tylko miska z górną taflą wody??? ;) czyli delikatne płukanie??? ehhh... Cholera! A może bez płukania!hehe tylko zastanówmy się jaka to mogłaby być sytuacja............................................................... ...........................nic mi nie przychodzi do głowy!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka nowicjuszka
hmm faktycznie na tej niby pustej misce jest pozioma kreska... w każdym razie sporo mi wyjaśniłaś, dziękuję Ci ślicznie i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospochaa
Dwie dychy się należa! hhehe :-D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczka nowicjuszka
dyszeć to będę, jak pralka nie zadziała i będę prała ręcznie ;) może być i dwa razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska a w niej 1/2 to pewnie chodzi o pranie połowy zawartości pralki. Moja pralka sama waży ilość ubrań i dostosowuje odpowiednią ilość wody, jeśli takiej funkcji Twoja pralka nie ma to pewnie tym przyciskiem sama włączasz funkcje oszczędzania wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mama Julii
Dziewczyny a powiedzcie mi bo ja jakaś ciemna jestem jak chcę wlać płyn do płukania to wlewam do przegrodki i włączam pranie ale dziwi mnie jedno jak moja teściowa pierze to pranie jest potem miękkie i super pachnie a moje nic co ja robię źle? czy trzeba jeszcze jakąś funkcję włączyć zeby płukało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mama Julii
Hmm to może ja mam tą kieszeń zepsutą bo zauważyłam że jak wsypuję proszek to po wypraniu od dalej jest w tej przegrodzie i dlatego wsypują go bezpośrednio do bębna teraz ale płyn wlewam do przegródki i też zauważyłam ze po chwili woda mi go pobiera może dlatego pranie nie pachnie bo jest zepsuta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa mama Julii
Dziewczyny powiedzcie mi co ja mam zrobić z tym praniem mąż nie ma czasu na naprawienie a ja dostaję do głowy :) czy idzie jakoś inaczej zrobić żeby to pranie było miękkie i czuć je było płynem wyżej pisałam jaki mam problem. Bedę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234321234
Do ewy mamy julii, napisz ile masz przegrodek w szufladzie, moze wsypujesz proszek nie w ta co trzeba, ja mam dwie przegrodki ( w jedna sie sypie proszek gdy robi sie pranie wstepne) i do tego zbiorniczek na plyn, nie mozliwe zebys miala ta szuflade popsuta, przez nia przelatuje woda, gsyby cos bylo nie tak nie mialabys wcale wody w pralce, moze zatkala ci sie czesc dziurek skad wyplywa woda. A tak pozatym to plyn plynowi nierowny, podpytaj tesciowej jakiego uzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona praca
Moze ktos mi wyjasni co zrobic z moim praniem ktore wlasnie utknelo w bebnie. Otorz wlasnie wlozylam pranie do bebna,wlaczylam wszytsko jak zawsze, ale zapomnialam ze zmeczenia odkrecic wode. Teraz moja pralka nie chce sie wlaczyc w ogole i caly czas jest czerwone swiatlo okrec kran,pomimo ze jest wszytsko w;aczone i odkrecone!!! prosze czy mozna cos na to poradzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffff
A nie masz gdzies funkcji reset w pralce, ostatecznie odlacz od sieci na kilka minut i podlacz z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ktoś tu wcześniej napisał że pralki zwykle sprzedają z instrukcją obsługi... hmmm jestem facetem w średnim wieku do tego elektrykiem i zdolności manualne mam duże ale czytając instrukcję do pralki Beko WML 25080M nie wiem czy mam wypić 4 piwa czy tylko 11 ! Jakieś łosie i matołki piszą te instrukcje nie zagłębiając się w temat i wychodząc z założenia że pralki są znane ludzkości. A tu zonk ! Nie napisali co oznaczają rysunki na obudowie,który klawisz jest zależny od którego, jakie powinny być kolejne fazy prania...itd. Gdybym miał to napisane, mógłbym wcześniej stwierdzić że coś dziwnego zaczyna się dziać ze sprzętem, a tak to kolejny zonk! i na pewno nie kupię już nic spod znaku Beko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×