Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bilusienka

Lubicie Beyonce czy nie?????

Polecane posty

Gość a nawet tramwaj
Nie znam jej więc się nie wypowiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto czy kto tam pisał, nie wiesz kto to Beyonce to narobiłes sobie siary . Jak można nie wiedzieć kto to jest. Twoim usprawiedliwieniem jest to że nie sluchasz tego typu muzy!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nawet tramwaj
Dziecko...nie słucham tego typu muzyki i jestem z siebie dumna. Poza tym lubić to można koleżankę z ławki. Artystę się ceni, lubi się jego muzykę, nie jego jako osobę, chyba że znasz go osobiście. Pozdrawiam i rozumu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie jesteś od tego żeby mi tłumaczyć co to znaczy lubić!!!!! I nie wiem z czego sie cieszysz, że niby nie lubisz tego typu muzy, to jaka słuchasz?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniutka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jej fenomenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przepadam
nie podoba mi sie ona.......uwazam ze jest troche za gruba. ale to moje zdanie i nikt inny nie musi tak uwazac. ostatnio smialam sie z mojego kumpla bo ona mu sie do tej pory bardzo podobala, dopóki nie zobaczyl jej w teledysku deja vu. A tam pokazała sie w całej krasie--ze swoimi grubymi udami, wielkim zapasionym tyłkiem. Stwierdził tylko "juz mi sie nie podoba. Wyglada jak tłusta maciora" bo taka prawda.....jest zaniedbana, pewnie nie ma motywacji do cwiczen, czytam non stop ze jest na diecie a jakos tego nigdy u niej nie widac. Zawsze byla gruba i chyba juz jej tak zostanie :-O a moglaby byc fajną laską bo buzie ma nawet fajną. Szkoda tylko ze to nie jej naturalne włosy.......:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bilusieńki
przeczytalam twoje wypowiedzi glupawa smarkulo i powiem ci ze jestes glupia i ograniczona :P Ty nie masz pojecia o co chodzilo z tym lubieniem :O Ale jak ktos slucha takiego gowna jak tokio hotel to raczej nic dziwnego - tego sluchaja tylko glupawe nastolatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bilusieńki
a skoro wedlu ciebie jesli ktos nie wie kim jest beyonce to narobil sobie siary, to naprawde zal mi cie tlumoku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej nie lubie, nie slucham i w ogole ona mnie nie interesuje i naprawde da sie bez tego zyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknij się wreszcie małpo nie będziesz mi mówić czy jestem głupia czy nie i nie mów do mnie SMARKULO ty Debilko :P Znalazła się kolejna idiotka, która będzie mnie pouczać !!!!!!!!! A Tokio Hotel to nie jest GÓWNO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam ostatni raz że Tokio hotel to nie jest GÓWNO i ZAPAMIĘTAJ to sobie i PRZYPOMINIJ sobie moje słowa zanim powiesz coś obraźliwego o nich!!! :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12-nastoletnia dziewczynko, idż się lepiej pouczyć, poczytaj może jakąś książke to ci dobrze zrobi na twój mikry móżdżek :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bilusienka
Może okaż trochę kultury i przestań wyzywać ludzi, skoro nie popierają Twoich gustów? Naprawdę nie każdy słucha Beyonce i TH. Spróbuj to zrozumieć. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ciężko się domyśleć, 94 to twój rocznik, prosta matematyka, ale dla ciebie chyba za trudna. Beyonce ma ładny glos i ładnie wygląda ale nie wiem czy ją lubię bo jej nie znam osobiście, a ty, założycielko topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bilusienka
No to olewka i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLCIA3232
Bilusienka przestań wypisywac takie bzdury i nie żądż innymi co mają pisac to wolny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×