Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żabunnia

Twoj facet i jego była dziewczyna/

Polecane posty

Gość Żabunnia

Co byscie zrobily jakbyscie zobaczyly swjego faceta (pijanego)lepiącego sie do swojej ex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalybysmy mu w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabunnia
dac w morde to jedno ale jak zyc potemz nim? skad mam miec pewnosc ze on do niej juz nic nei czuje a ja np jestem po to zeby jej zronic na zlosc???? pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh zawsze sentyment zostaje
J.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.
'jestes z nim, zeby jej zrobic na zlosc'? wybacz ale to smieszne. jestes z nim raczej dlatego ze nie umiesz byc z kims innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabunnia
nie , na odwrot: skad mam wiedziec czy JA nie jestem mu potzrbna do tego by JEJ zrobic na zlosc. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalybysmy mu w morde
...sluchaj- byla, nie byla...facet (trzeźwy czy pijany!!!) nie powinien kleić się do innej dziewczyny i to jest najważniejsze! zrób mu długie ciche dni, wystaw go na jakąś próbę- niech Ci udowodni na kim naprawdę mu zalezy.. niestety takie niebezpieczeństwo jak to że koleś moze chcieć wracać do ex istnieje często- zwlaszcza w pewnych wypadkach (np. jeśli to ona go zostawila, albo jeśli rozstali się b. niedawno itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabunnia
dzieki wielkie za poswiecony czas mojemu postowi...robilam tak jak mowisz...przez nastepny roknie potrafilam mu tego zapomniec i sie schizowalam czy on do niej jeszcze cos czuje czy nie...przez to ze o tym duzo myslalam duzo sie klocilismy, czesto mu wypominalam to co zrobil...wiedzialam ze moje przypuszczenia sa uzasadnione bo byli ze soba ok 4 lata...najbardziej mnie wku.... jak siedzielismy na ławce razem i jak jechaly za nami auta to zawsze sie odwracal gdy slyszal odglos silnika charakterystycznego dla jej auta...raz mowil ze z przyzwyczajenia sie odwracal a raz mowil ze dlatego by jej pokazac ze moze byc szczesliwy zeby nie myslala ze ona jest nawspanialsza itp....nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.
hahahahaaaaaaa głos silnika jej auta. ona zawsze będzie między wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabunnia
czemu tak uwazasz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalybysmy mu w morde
nie kumam- czyli to się stalo rok temu??? i od tego czasu wszystko gra?- jesli tak to olej sprawę, teraz jest za późno żeby cokolwiek robic moim zdaniem nie powinnas zastanawiac sie nad tym co on czuje do niej a nad tym co on czuje do Ciebie- bo być może on po prostu bylby w stanie po pijaku kleic sie i do innej panny (tą akurat już znal...) i z tego wynikaloby ze tak na prawde po prostu nie szanuje Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.
temu że to wiem. a ty mimo ze z nim jesteś nie wiesz o nim nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile Ty masz lat misiu
że takie głupie topiki zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabunnia
to stalo sie raz, na poczatku naszego zwiazku. Poklocilismy sie w klubie bylismy pijani i on pewnie chcial mnie wku... no i udalo mu sie. Wiem ze on mnie kocha bo wiele razy dal temu dowod, ale wiadomo.. jak to ktos napisal juz..sentgyment .eh dzieki za wypowiedzi pozdrawiamn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×