Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla asystentka

Ile mogę chcieć zarabiać jako asystentka szefa?

Polecane posty

Gość moze przyszla asystentka

Dostałam propozycję pracy jako właśnie asystentka szefa. Godziny pracy są dostosowane do mnie ponieważ studiuje na studiach dziennych. Czasem miałabym pracować od rana a w dni które nie moge, po prostu przygotowywałabym różne rzeczy wieczorami w domu (oferty itp.). Ile się zarabia na takim stanowisku? Ile mogę chcieć zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdurne pytanie.. nie da sie na nie konkretnie odpowiedziec bo zalezy to od 1000 rzeczy... od miasta.... od twojego wykształcenia i doswiadcznia.... a przede wszytskim od firmy.... wiec moze byc 1000 zł jak równiez i 10 000 zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla asystentka
No to możesz wyjaśnić co się odpowiada jeśli pada takie pytanie? Masz oczywiście racje, ale co robić w sytuacji kiedy nie ma się pojęcia ile się chce zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliann29
a w jakim miescie? jesli w warszawie, to nikt sie nie obrazi jak poprosisz o 2 tys na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Gdyby nie to, że jednocześnie studiujesz na dziennych, byłoby mi łatwiej podpowiedzieć. Jako początkująca asystentka cztery lata temu dostałam na okresie próbnym 2500 brutto. Uważam, że stawka w porządku. Ale ja byłam na cały etat, a u Ciebie wypadają zajęcia, więc sama nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla asystentka
miasto: Poznań na uczelni w sumie wypadają mi tylko poniedziałki i wtorki do południa.. ale ktoś, kto tą prace mi zaproponował powiedział, ze pewne rzeczy miałabym robić sobie wieczorami.. po prostu w domu.. np. przygotowywanie róznych ofert.. czyli to nie byłaby taka praca.. 8-16..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
no to powiedz, ze chcesz 2500 tys brutto, on albo sie zgodzi albo poprowadzi z tobą negocjacje i dojdziecie do porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
no to powiedz, ze chcesz 2500 tys brutto, on albo sie zgodzi albo poprowadzi z tobą negocjacje i dojdziecie do porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×