Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wybieram sie pod koniec

PIMKIE, CA, NEW YORK!

Polecane posty

nie wiem, jak teraz, ale w zeszłym roku kupiłam fajne sztruksy (2 pary grubszych i jedne cieńsze) w Zarze ceny 79-119zł, warto zajrzeć jakie są teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuja
levisy np 501 i ktore sa ta topie modele prosze o odpowiedz a moze teraz nosi sie cos lepszego niz levisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendy
replay i diesel sa teraz trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuja
a levisy to juz wcale jak to jest prosze napiszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendy
to nie o to chodzi tak naprawde. bo jakosc maja taka sama. tylko po prostu teraz diesel jest cool ja akurat malo sie tym przejmuje, mimo iz wiele osob, ktore znam i musze utrzymywac (niestety) kontakt uwaza lee czy levisy za "zwykle", pospolite jeansy. kupuje te, w ktorych wygladam dobrze. w replay niewazne jaki model zaloze to wygladam jakbym miala z 5 kilo wiecej i wielka d...e wiec nic mnie nie obchodzi czy sa na topie czy nie. kupuje sobie takie modele w jakich dobrze wygladam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziekuje
za wyczerpujaca odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansy to tylko w dobrych
sklepach. Nie wiem jak mozna kupic jakies rozciagajace sie spodnie. Po pierwsze nie levisa bo maja strech, ohyda, ja polecam albo americanosa, albo big stara, lub ostatecznie w zarze ale tam nie ma roznej dlugosci ale przynajmniej sie nie rozlatuja i nie przecieraja szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy wielka Warszawianko
nie ma już Pimkie w Galerii Mokotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy wycofali tą markę
w PL??????? na pewno w wawce nie ma juz tego szajsowatego sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę Pimkie od Orsay
przynajmniej małe rozmiary są ;) a dla mnie szajs to H&M i przede wszystkim Reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendy
nie wszystkie modele Levisa maja strech. a wlasciwie to na odwrot-niewiele z nich ma.nad gustami co prawda sie nie dyskutuje,ale uwazam,ze w big Starze maja niewielki wybor. wiekszosc modeli tak naprawde malo sie od siebie rozni, a poza tym chyba troche sobie za duzo licza. lepiej juz dolozyc troche i miec w czym wybierac we Wranglerze, lee albo levisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendy
ale to tylko moje zdanie ;) wiec fanki BS nie obrazajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaliczek
czy wiecie moze gdzie jest pimkie w obrebie gdańska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tez myslalam ze Pimkie wycofali ale.....w nowo otwartej Galerii Krakowskiej jest Pimkie :| co do jeansow to sie nie wypowiadam bo smieszy mnie gadanie jak to \"wszyscy\" kubuja za conajmniej 300 - 400 zeta a prawda jest taka ze wiekszosc nosi takie w okolicach 100 zeta....i po co tak opowiadac czy az takie wazne?? ja jeansy mam akurat wszystkie w cenie plus minus 300 zeta i co z tego wlasnie sie jedne rowalily :P a i tak jestem dumna ze sztruksow z Cubusa za cale 49,90 :P nie wazne co i ze ile sie nosi ale jak sie nosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Galerii Mokotów
jest pimkie. wiem, bo wczoraj byłam tam po raz pierwszy od roku i bardzo się zdziwiłam, że ten sklep jest jeszcze w w-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anai
spoko kupisz. moje kolezanka w housie kupia ostatnio za 3o z i to super. poprostu jedz do faktory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiiiiiiiiiiiiii
jak chcesz wpadnij na topik MODA I UBIOR "ZAMIENIE SIE LUB SPRZEDAM cropp house evie new yorker itd" tam jedna dziewczyna ma duzo firmowych ciuszkow ktore chce sprzedac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileneczka534563
potwierdzam ze w galeri mokotow w wawie jest pimkie jak ktos nie wiezy to wejdzcie na strone galerii mokotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dali kazdemu z komisji
to czemu nie pojdziesz do lumpu? za 100 kupisz 10 par spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .meeeeeg
EJa uważam, że w CA nie warto kupować...Tam jest szajs;/ Kupiłam se tam spodnie za 120 zł i dupa...nie nosiłam ich nawet pół roku;/ W new Yorkerze są zajebongo;) Tylko niestety od 160 zł;( Trzeba mieć kase...W h&m kupowałłam i sa dobre, ale niestety tez nie tanie;( Co do pimke to znajdzie się za 80 zł. Pimke jest we wrocku w pasazu grunwaldzkim;) New yorker i h& m w Arkadach we wrocku;) A c&a to nie wiem bo nie kupuje tam szmat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja123
piepszyc niemieckie gówno takie jak c&a czy new yorker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moneczka
Nie wie moze ktos gdzie mozna znalezc dystrybutora albo jakies hurtownie Pimkiego na slasku? I czy Pimkie zostaje w ogole likwidowany bo wszedzie czytam o koncowkach serii...tzn ze ta firma schodzi z rynku? Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVVVVVVVVVV
o co chodzi z tym Pimkie, przeciez tam sa same najgorsze szmaty :/ Omijam ten sklep z daleka ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moneczka
Zalezy bo jak jest dostawa nowa to sa serio fajne ciuchy i w miare tanie przynajmniejw Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×