Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość tesciow wredna krowa

Dlaczego wszystkie narzekacie na tesciowe Przed slubem ciucianie do przyszłej tesciowej a po nim wieczne pretensje do matki meza Zastanówcie sie zanim cos napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa wredna krowa
Teraz to wszystkie sa ok Moze wam cos lepiej po tym co napisałam o traktowaniu tesciowej przed i po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że moja ma swoje zagrania (jak każdy zresztą), ale ogólnie jest spoko kobitką :) Mieszkać z nią bym jednak nie chciała ;) dobrze jest jak jest :D A co do innych: może temu przed ślubem jest wszystko OK, bo i jedna, i druga strona się \"pilnuje\", a potem wychodzi szydło z worka. Takie moje przemyślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paulka
ty to masz dopiero staz małzeski wiec co ty mozesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc dziewczyny,moge sie przylaczyc??MOJA TESCIOWA TO OKROPNA HETERA,nienawidze jej coraz bardziej,z dnia nadzien jest coraz gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa wredna krowa - nigdy na żadnym topiku nie napisałam nic złego na temat mojej teściowej, wiec twoje słowa nie miały żadnego wpływu na opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja juz jest 'wychowana" heheh hejj Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Przed slubem byla wredna i teraz tez taka jest brrrrrr.ostatnio mi powiedziala ze jej mazeniem jest mieszkac ze swoimi ukochanymi synusiami,dzieki ale bezemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A wiecie co ja Wam powiem: ja narzekałam na swoją teściową przed ślubem i narzekam teraz. Jest okropną matką dla mojego męża i okropną babcią dla naszych dzieci. Mam do niej okropny żal, że taka jest. Ja już wielokrotnie próbowałam z nią rozmawiać ale to nic nie dało. Teraz to mi to wisi, szkoda mi tylko mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Masz racje Aga,ja tez nieraz probowalam rozmawiac ze swoja tesciowa i tez to nic nie dalo,i tak jak tobie szkoda mi meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa wredna krowa
a wasze mamusie sa takie idealne?Konflikty tkwia wwaszy wychowaniu Złym wychowaniu przez wasze idealne niby matki Niczego was nie nauczyły Tylko razkładac nogi potraficie Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Akurat moja mama jest idealna,jest dobra matka tesciowa i babka,a rozkladania nog chyba nikt nie musial nas uczyc,widocznie twoja matka uczyla cie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa wredna krowa
Kazdy ma jekies wady i kazdy powinien byc tego swiadomy Tesiowa moze byc zła i synowa tez jak moja chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
gdyby moja tesciowa byla dobra kobieta na pewno nic zlego bym na nia nie pisala,ona poprostu nienawidzi swoich synowych i chyba kobiet bo wlasnej corki sie wyrzekla do jest dobra matka??nie widziala corki 17 lat i wnukow rownierz i ja mam ja szanowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
przepraszam za byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki -----> ale dlaczego Ty wszystko sprowadzasz do kwiestii seksu? Przecież to nie tylko o to chodzi. A moja mama nie jest idealna, tylko że ona podchodzi do pewnych spraw jak człowiek. Wiesz dlaczego moja teściowa mnie nie lubi? Bo jej zdaniem to matka wybiera synowi żonę, a tu stało się inaczej. Tylko czytaj uważnie WYBIERA, a nie DORADZA w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
I znowu przyznaje racje Adze,moja tesciowa tez chciala wybierac swoim synom zony,ale jaj sie jak narazie nie udalo,zostal jeszcze jeden syn,moze teraz jej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa wredna krowa
Moja synowa oprócz jekow rozkoszy i robienia makijazu nie potrafi nic innego robic Ja sprzatam gotuje robie zakupy o i pracuje zawodowo Po pracy mam na głowie cały dom i jej 2 dzieci Ona biega po sklepach celem zakupu nowej kreacji albo siedzi u fryzjera lub kosmetyczki Co mam jej powiedziec? Jaka matka taka córka Obie maja dwie lewe rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Paulka to gratulacje moze ci sie uda zaprzyjaznic z tesciow,tez bardzo bym chciala,ale skoro przez piec lat mi nie wychodzilo to juz nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama już wiele lat niestety nie żyje :( chciałabym żeby było inczej i żebym mogła sobie chociaż na nią \"ponarzekać\":o Przez taki, a nie inny obrót spraw w mojej rodzinie, bardzo szybko musiałam dorosnąć, zająć się domem (sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie) jako jedyna kobieta w domu (mam dwóch braci i był jeszcze tato). Poza tym dobrze się uczyłam i miałam czas również na rozrywkę. Nie uważam się, więc za osobę \"rozpuszczoną\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beybeee
to zalezy od wychowania.. nie kazda jest wypacyfikowana lala w tipsach ze nawet nie pozmywa naczyn. Nie mow ze wszystkie sa takie.. i niekiedy nie jest tak ze jaka matkataka corka. A nie umiesz pow jej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
A to teraz rozumiem,to faktycznie masz prawo narzekac na synowa,ale niektore tesciowe bez powodu sie czepiaja tak jak moja,nic jej sie nie podoba,a ja naprawde sie staram pracuje i mam na glowie caly dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściowa wredna krowa - nie powinnaś generalizować wszystkich kobiet wg swojej synowej. Wg mnie porozmiawiaj z nią, bo faktycznie przesadza. Nie powiem od czasu do czasu można pomóc w przypilnowaniu dzieci popołudniami (choć ja z tego nie korzystam) to jednak takie notoryczne zostawianie dzieci mi się nie podoba. Wychodzę z założenia: moje dziecko i moim obowiązkiem jest opieka nad nim oraz pogodzenie obowiązków domowych. Czasem jest ciężko, ale radzimy sobie, a mieszkamy zupełnie sami. Uważam, że teściowa pilnując cały tydzień bąbla w czasie mojej pracy ma prawo do popołudniowego oraz weekendowego odpoczynku dlatego nie uszczęśliwiamy jej w ten sposób. Dopiero 2 razy w naprawdę wyjątkowych sytuacjach popilnowała nam synka przez 2-3 godzinki w weekend, a ja miałam naprawdę duże opory, żeby się na to zdobyć. Mam nerwa na kobiety, które dzieci mają tylko \"od święta\" :P ale nie wszystkie takie są. Dlatego nie uogólniajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beybeee
ja bardzo ubie moja przyszla tesciowa.. i musze powiedziec ze jak np sprzeczam sie z moim to ona staje po mojej stronie a moja mama staje po stronie Misia:) to ie sa rzdne takie sprzeczki ale chodzi o zdanie.. ale jezeli naprawde tak jest jak piszesz to wspolczuje jej.. To nie jest Twoj obowiazek pilnowania jej dzieci powinno to byc przyjemnoscia a z nia powinnas porzmawiac jak nie z nia to z synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Mysle ze powinnas porozmawiac ze swoja synowa,moze nie jest taka zla,daj jej szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beybeee
sorki za zjadanie literek ale mam silikonowa klawiature :(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×