Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciow wredna krowa

Mamusia mezusia

Polecane posty

Gość no no co Ty
Widzę, że dałam dziecku miecz do ręki... Tylko kobieto nie rozwal małżeństwa swojego syna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Wiec skoro nie czytałas mojej opowiesci dlaczego komentujesz Załozyłas ze ja jestem winna? Nie ! ja nie jestem stara typowa tesciową Mnie zwyczajnie cierpliwosci zabrakło Poczutaj i zapytaj sie samej siebie co zrobiłabys bedac na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
miecz?Nie ?to była moja decyzja A na forum upewniłam sie o jej słusznosci Dziekuje własnie tobie ze sie odezwałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Ja wiem, że była Twoja. Ale bardzo łatwo Ci będzie teraz pociągnąć za sobą syna. A dobrze by było, gdyby udało Ci się jednak odciąć go od pempowinki i wysłać do żoneczki. Którą sobie sam wybrał jak sądzę. Bo szkoda by było dzieciaczków, żeby się chowały w rozbitej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he a moja teściowa
przeczytałam tylko, że nie sprząta i nie gotuje i dlatego jest be :D całkiem tak jak moja teściowa, która uważa, że świętm obowiązkiem każdej kobiety jest pasjonowanie się tymi sprawami.... pewnie dlatego tak to odebrałam.... aha, jeszcze jedno, odbieram cię tak, jakbyś uważała, że synowa sobie nie poradzi bez Twojej pomocy..... moja Teściowa, też tak uważała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Moj syn jest dorosły i nie zamierzam narzucac sie jemu Ja mam jeszcze młodsze od niego dziecko dla którego brakowało mi czasu bo zajmowałam sie wszystkim tylko nie tym dzieckiem własnie Moja córcia ma 16 lat i potrzebuje mnie Syn juz ma własna rodzine wiec pępuszek juz zagojony Ani mi w głowie dyskutowac z nim na ten temat .Jak wróci do domu mam mu przekazac ze Barbi z dziecmi jest w hotelu. Jutro ide do pracy wiec musze byc wypoczeta po dniu pełnym wrazen Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no co Ty
Trzymaj się Ilonka. I nie zapomnij - miłość to nie tylko głaskanie po główce, to czasami też i wiadro zimnej wody na łeb, nawet starannie wyondulowany ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tam Barbie o poranq
w tym hotelu wredna teściowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka ty darej podpuszczasz daruj sobie :) mysle ze twoja synowa jest teraz bardzo szczesliwa ja bym była :) ciekawe co twoj synek na to ze jego zonke wyrzuciłas???? Atak wogóle myśłe ze nie masz żadnej synowej ,tylko sobie coś wkreciłas zeby powkurzac tutaj ludzi....aha mam nadzieje ze fryzjerka włoskow nie spaliła bo by do mózgu doszło ,ibyła by KATASTROFA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czytam i oczom nie wierze, tesciowa pogonila nieroba z domu??ooooNO NO I CO TAM;zaluje ze mnie wczoraj tu nie bylo ale coz praca,mam nadzieje ze jeszcze tu dzis zajzysz,pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA wesoła
Witam wszystkich w ten piekny słoneczny dzien Moni wiesz o czym my tu rozmawiamy?Moje włoski nie sa salone Zatroszczyła sie onie moja kolezanka fryzjerka A dobrze myslisz; nie mam juz synowej A czy jest czy nie jest szczesliwa to juz nie moj problem Od syna dostałam sms ,ma pretensje! A co mnie to obchodzi?Jego zona jego sprawa jego zmartwienie.To on z nia brał slub a nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale robie byki,sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
czesc Ilona Wesola! I co teraz jestes szczesliwa??Jestes pewna ze dobrze zrobilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
hallo jest tam ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiem czytałam ale i tak tobie nie wierze ,wkrecasz tu ludzi na maxa i sie po prostu dobrze bawisz !! ale to nie ładnie oj fuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
a nawet jak wkreca to co??niech sie kobieta wygada jak ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Ja tez mam niezla tesciowa ale ta to pobila rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech idzie do poradni PARAPSYCHOLOGICZNEJ !!! tam ja przyjma dawno takiego UFO nie bylo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i szok mnie ogarnął - się porobiło ;) W efekcie finalnym jak miną pierwsze emocje wyjdzie to wszystkim na dobre - oby tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ale z drugiej strony jesli jest tak jak pisala to ta synowa musi byc niezla aparatka,ale zaraz wyrzucac z domu??moze najpierw rozmowa,szczera rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedno Jeśli to faktycznie wkręcanie to mają ludzie wyobraźnie i chyba dużo wolnego czasu, bo ja bym nie potrafiła takiej zgrabnej historii wymyślić ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
straci syna przez to co zrobila,potem bedzie zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka - zgadzam się z tobą. Dość drastyczne rozwiązanie ;) ja bym najpierw próbowała rozmawiać i ustalić \"nowe zasady\" - taką mam naturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
ja tez nie potrafilabym takiej opowiesci wymyslec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Szkoda mi jej syna,to nie jego wina ze nie potrafi sobie poradzic z zona i matka ale czyja to wina??pewnie mama za niego wszystko robila i zalatwiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronka 32 widze ze masz meza tak? no i oczywiscie tesciowa? a wiec jaki maz by pozwolil na wyrzucenie jego zony i dzieci!! no jaki chyba ten ilonki w mazeniach :) i co niby jej syn wysłał jej smsa ze zle zrobiła ? no nie dziewczyny to syn to chyba gumka od kaleson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka32
Asiek78-mamy podobne zasady ale z niektorymi osobami nie da sie negocjowac i rozmawiac,a wydaje mi sie ze Iwona nie potrafilaby rozmawiac ze swoja synowa skoro do tej pory sie nie dogadaly juz sie nie dogadaja,za daleko to zaszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×