Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

kawiarenka test ciążowy możesz zrobić już 2 tygodnie po stosunku i powinno ci wyjść jednak lepiej robić właśnie w dniu planowanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wtedy to najpewniejsz dzien ja zrobilam jak sie tylko dowiedzialam nie czekalam do miesiaczki a milam tydzien wtedy do niej wyszedl rzezc jasna negatywnie co sie teraz potwierdzilo ale wtedy wlasnie nie mialam pewnosci czy to moze to ze byl zawczesnie byl zrobiony, lepiej zaczekac do planowanej miesiaczki wtedy jest pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak sa testy, które wykrywają ciąże juz po kilku dniach od stosunku okolo 8 ,9 dni. Jednak jak już zostało wspomniane wtedy wszystko jest nie jasne i mogą wyjść błędy, ale zawsze można powtórzyć po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze że to czekanie mnie dobija a @ powinnam mieć na 20.10 jak narazie nie mam żadnych objawów ciąży, pewnie to zawcześnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa:D A Ja wam coś powiem. Nie robiłam ani razu jeszcze testu. Jak będzie mi się spóźniał @ umówię wizytę u gin i się dowiem. A tak 10zł stracić a teraz mój portfel jest jak już wspomniałam nie zbyt wypchany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenka dokładnie jak ma cię męczyć jakaś niepewność to leć do apteki. Tylko z tego, co wiem testy na czczo chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie balerinka ja troche zaluje ze wtedy wydalam 13 zeta bo przeciez i tak bym sie dowiedziala, a u mnie cienko z kasa ale bylam taka podjarana ta wiadomoscia ze nie wytzrymalam teraz podejde do tego juz bardziej spokojnie , chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja no, ale u Ciebie to zupełnie inaczej. Gin wspomniał o prawdopodobnej ciąży, więc nie dziwię się zakupu, bo i Ja bym tak zrobiła. Jednak tak sama przez się, bo spóźnia mi się @ nie kupiłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne uczucia sa przy robieniu testow a ty balerinko pewnie jestes cierpliwa osoba :) ten jeden robilam razem z mezem, wrecz siedzial na nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test jest najbardziej wiarygodny, gdy się go robi z pierwszego porannego moczu. Ale kilka dni po terminie @ teoretycznie można przez cały dzień. Nie trzeba być na czczo. Natomiast jeżeli chodzi o test z krwi beta HCG, który można zrobić wcześniej, nie wiem, czy trzeba byc na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja, ale chyba warto było? Chyba, że masz jakieś wątpliwości jeszcze. A właśnie zamiast tych testów można naturalnie obserwować podwyższona tempka i śluz jak już ktoś wspomniał obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja oj nie! Cierpliwa? hehe raczej nie mogę wydawać na testy, bo kasy mało i tylko to utrzymuje mnie w takim przekonaniu. Zresztą zamiast 10zł na test kupię sobie coś pożyteczniejszego o ciąży i tak się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak warto bylo jak juz wspominalam to otworzylo moje oczy ale tak jakos poczulam sie przez nia oszukana moze bledne mam jakies mysli, a co tam nie wazne jeju ja caly czas o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno będzę używać testu. Często ginekolog każe przyjść za tydzień lub za 2 tygodnie po terminie spodziewanej @. Czasem ma słaby sprzęt lub jest za wcześnie i nie widać pęcherzyka ciążowego na USG. Wtedy trzeba zrobić badanie z krwi lub właśnie potwierdzić ciążę za 2 tygodnie na USG. A jak zrobisz test i masz 2 wyraźne kreski - masz 99,99 % pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa hehe chyba tak wiecie wlasnie pomyslalam ze gdybysmy zaszly w tym miesiacu to dzidzius ur5odzi sie w lipcu itd, i pomyslaalm o tym ze jak zalapie sie na nak zodiaku lwa to bedzie trudnym dzickiem, nie wiem czemu ale sie boje tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
201 postów:) tofikowa- każdy w inny sposób czeka na potwierdzenie. Mi wystarczy słowo gina i obserwacje ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stanowczo protestuję - jestem zodiakalnym lwem i dementuję: nie byłam trudnym dzieckiem i nie jestem trudną kobietą (na starość może mi się zmienić ;) ) Lewki są KOCHANE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lew Osoby urodzone pod znakiem Lwa są impulsywni, niejednokrotnie agresywni, a chcąc osiągnąć cel nie liczą się ze stroną przeciwną. niejednokrotnie cechuje ich upór, zawziętość, pycha i bezwzględność. Działają pod wpływem chwili i nastroju. Z tego powodu częsta ujawniają wyraźnie swoje sympatie i nienawiści, wtedy bywają aroganccy, szorstcy i odpychający. Odznaczają się silną wolą w dążeniu do osiągnięcia autorytetu i władzy. Energiczne i przedsiębiorcze, zdecydowane w czynach i w słowach. Inteligentne, wyrozumiałe dążą do osiągnięcia wytyczonego celu. Bywają również mili i serdeczni. Cechy charakteru: Lew, męski aktywny znak, stawia duże wymagania sobie i innym, ambitny, pracowity, niezależny. Często realizuje swoje plany. Ceni komfort. Uczciwy, prawdomówny. Wierny i lojalny. Kobiety - delikatne, wielkie damy, a równocześnie znakomicie prowadzące dom, nawet w najbardziej trudnych warunkach. Impulsywne, władcze, szczerze oddane ukochanym osobom. Mężczyźni - nie posiadają zmysłu praktycznego. Cenią związki rodzinne i przyjacielskie, ale pod tym względem trzeba się liczyć z ich zmiennym charakterem. Wyróżniają się w otoczeniu z uwagi na swój egoizm, brak tolerancji i cynizm. Dewiza życiowa: \"Chcę i mogę\" Znaki Zodiaku przychylne Lwom: Waga, Strzelec, Baran, Lew Żywioł - Ogień: nie jest go łatwo opanować i oznacza proces, a nie rzecz. Jak wybuchnie, potrafi zużyć powietrze, zagotować wodę i przypalić ziemię. uuu trudny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz tez bede na to czekala i tez uzbroje sie w cierpliwosc ide kochane bo maz podaje do stolu obiadek :) lece mu pomoc i zjeść ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie znam kilka lwow niektore sa naprawde mile ale tak to bojownicy i walca o swoje mowie tak bo mialam kiedys zle doswiadczenia z takim jednym i stad to ok lece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×