Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość Nie wiadomo co
czemu test z krwi beta hcg wyszło 2. Jakiś czas temu taki sam test w tym samym laboratorium wyszedł -2. od czego to zależy, niektórzy mają 0!!?? ile dniu po stosunku zaczyna sie on podnosić? proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo co ale nam ponabijałaś postów. najniższy poziom beta HCG, który swiadczy o ciąży to 16 jednostek. Normalnie u kobiet nie bedących w ciąży może on wynosić nawet do 2,7 jednostki. Szczerze mowiac niezbyt wiemu czemu wystepuja takie wahania ;) normy podczas ciazy 1-2 tydz 16-156 2-3 101- 4870 3-4 1100-31500 4-5 2560-82300 5-6 23100-151000 itd... Od 10- 11 tyg ciąży (liczonej od ost. @) stopniowo zaczyna spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo co - wklejam normy beta hcg (znalazłam te dane na forum \"mamo tato\") Kobiety .................................................... 0-2,7 brak ciąży Ciąża 1-2 tydzień..................................... 10 - 30 ( ja to rozumiem jako 1-2 tydz po zapłodnieniu bo przed owu przecież bety nie ma a testy sikane wychodzą od 25mlU/ml) Ciąża 2-3 tydzień..................................... 30 - 100 ( i ja teraz zaczynam 3 tydzień) Ciąża 3-4 tydzień...................................... 100 - 1000 Ciąża 4-5 tydzień...................................... 1000 - 10000 Ciąża 5-6 tydzień...................................... 30000 - 100000 Ciąża 6-7 tydzień...................................... 27300 - 233000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiadomo co
nie rozumiem tylko, dlaczego on sie u mnie waha :( boje sie, ze to cos zlego :( wynik = 2 po 3 tygodniach od stosunku jest na 100 % wiarygodny? prosze odpowiedzcie, boje sie bardzo.. a biore tabletki. ale przeczytalam gdzies, ze krwawienie z odstawienia pojawi sie nawet 3 miesiace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo co- nie masz, co się martwić takie wahania są normalne i nie świadczą o ciąży. Zobacz ładnie masz przedstawioną tabelkę wskazującą jednostki i do tej jednostki, która wskazuje na ciąże Ci bardzo daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo co - nooo głowa do góry. Nie jestem lekarzem i się nie znam, ale na moje oko jeśli stosunek był w dniach płodnych i minęły od niego 3 tygodnie, to powinn Ci się teraz zbliżać @, więc wynik z krwi powinien być wiarygodny. A jeśli bierzesz tabletki i nie pominęłaś żadnej i nie zażywałaś żadnych leków obniżających skuteczność pigułek to nie jesteś w ciąży. A z tym krwawieniem z odstawienia to nie tak. Powinno się pojawić w trakcie 7-dniowej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
witajcie laseczki 🖐️ wlasnie przed 20 minutami dostalam okres a tak sie ludzilam ze moze jednak nie dostane bardzo nas to zmartwilo i jak tylko okres minie zaczynamy starac sie z mezem o dziudziusia a biore tylko kwas foliowy pod postacia foliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
nie wiem ile z wami zagoszcze ale dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja przyłaczaj się do nas raźniej lepiej!:D Ja też zażywam Folik 0.4mg ale też witaminki-kompleks Materna dla starających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja - jak to ile ? Przynajmniej (takie niezbędne minimum) do narodzin Twojego bobaska ;) Kawiarenka witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
mysle ze sam folik wystarczy nie chce sobie psuc watroby innymi a dzidziusiowi folik i tak zapewni ochrone, potem bedac w ciazy mysle ze lekarz cos zaleci wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
hehe postaram si8e jak najdluzej :) a lykam normalnie 0,4 raz dziennie tableteczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja- I masz rację jak nie zalecał nic więcej to na co się truć. Ale Ja i tak przez pierwsze 2 miesiące łykałam sam Folik niedawno zalecił witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
tak te wszystkie witaminy w tabletkach to nic dobrego lepiej nadrabiac warzywami i owocami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje 0,5 niestety spowodowane jajnikami, ale najważniejsze, aby w końcu się udało. Mam nadzieję, że dziecko, bo większej dawce Foliku nie urodzi się chore albo z jakimiś wadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
jestem ciekawa ile takie starania potrwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
na pewno nie lekarz wiedzial co robi jak ci to zapisywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja -o właśnie wspominając o owocach wcinam właśnie kiść winogron. Wiadomo, że wszystko, co naturalne zdrowsze. Te całe witaminy to niby z jednej strony ma pomóc a z drugiej hmm pewnie niszczy organizm powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za młodu trochę chorowałam na jajniki. Lekarz stwierdził, że prócz mojego zaparcia chęci psychicznej muszę fizycznie zostać przystosowana. Wszystkie wyniki badań wyszły dobrze, ale mimo to muszę łykać troszkę więcej. Jednak nic nie wspominał o jakiś strasznych konsekwencjach brania tych leków. Może, dlatego, że Ja nie pytałam. Teraz przy wizycie muszę dokładnie się wypytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
no wiadomo ze niekiedy trzeba ale ja jestem przeciwniczka lekow i czesto zaopatruje sie w zdrowa zywnosc od mojej tesciowej :D no bo zaraz zrobi nam sie temat o dietach itp hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×